Hledat

Ubytování

Ubytování město Prutz

Ve městě Prutz (Rakousko) máme celkem 49 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prutz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prutz

Apart van der Heyd

9,8

Apart van der Heyd

Ubytování (Apartmán) Apart van der Heyd. Boasting accommodation with a terrace, Apart van der Heyd is a holiday home located in Prutz. Free private parking is available. Ubytování Apart van der Heyd se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Dangl

9,7

Ferienwohnungen Dangl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Dangl. Ferienwohnungen Dangl se nachází v obci Prutz a nabízí terasu, kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnungen Dangl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Heiss

9,7

Haus Heiss

Ubytování (Apartmán) Haus Heiss. Haus Heiss se nachází v Prutzu. Nabízí ubytování v apartmánu s balkonem. Apartmán má 3 ložnice, obývací pokoj a kuchyň s myčkou. Ubytování Haus Heiss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Inn-Apartments

9,6

Inn-Apartments

Ubytování (Apartmán) Inn-Apartments. Inn-Apartments se nachází v Prutzu, 12 km od skiareálu Serfaus-Fiss-Ladis a 200 metrů od zastávky bezplatného skibusu, a nabízí neplacené soukromé... Ubytování Inn-Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension-Apart Reinstadler

9,6

Pension-Apart Reinstadler

Ubytování (Apartmány) Pension-Apart Reinstadler. Penzion-Apart Reinstadler se nachází 600 metrů od centra obce Prutz v údolí řeky Inn. Za příplatek nabízí finskou saunu a infračervenou kabinu. Ubytování Pension-Apart Reinstadler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Raich

9,5

Apart Raich

Ubytování (Apartmány) Apart Raich. Set in Prutz, 12 km from Serfaus, Apart Raich offers a garden and free WiFi. The apartment offers a barbecue. Ubytování Apart Raich se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Aufschnaiter

9,5

Ferienwohnung Aufschnaiter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Aufschnaiter. Situated in Prutz, Ferienwohnung Aufschnaiter features accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has garden views and is 14 km from... Ubytování Ferienwohnung Aufschnaiter se nachází ve městě Mühlgasse 2a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Karin

9,4

Apart Karin

Ubytování (Apartmán) Apart Karin. Apart Karin is located in Prutz. The accommodation is 13 km from Serfaus, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apart Karin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lutz

9,4

Haus Lutz

Ubytování (Apartmán) Haus Lutz. Apartmány Haus Lutz se nacházejí v obci Prutz, 100 metrů od zastávky skibusu, 2 km od lyžařského areálu Fendels a 10 km od lyžařského areálu Serfaus. Ubytování Haus Lutz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Lutz

9,4

Apart Lutz

Ubytování (Apartmány) Apart Lutz. Apart Lutz se nachází v obci Prutz a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apart Lutz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Sailer

9,3

Appartements Sailer

Ubytování (Apartmány) Appartements Sailer. Prutz 'Appartements Sailer se nachází pouhých 100 metrů od místní zastávky skibusu, která zajišťuje dopravu do 3 km vzdáleného lyžařského střediska... Ubytování Appartements Sailer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Turala

9,2

Apartment Turala

Ubytování (Apartmán) Apartment Turala. Apartment Turala se nachází v Prutz a nabízí pohodlné ubytování s možností vlastního stravování s bezplatným Wi-Fi připojením, úschovu lyží a zahradu. Ubytování Apartment Turala se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kathrein

9,2

Haus Kathrein

Ubytování (Apartmány) Haus Kathrein. Haus Kathrein se nachází v obci Prutz, 15 minut jízdy autem od lyžařského střediska Serfaus-Fiss-Ladis. Nabízí zahradu s grilem. Ubytování Haus Kathrein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpen Apart Heiss

9,2

Alpen Apart Heiss

Ubytování (Apartmány) Alpen Apart Heiss. Situated in Prutz, Alpen Apart Heiss offers accommodation with a balcony. The accommodation has a sauna. Ubytování Alpen Apart Heiss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Garten Lutz

9,2

Apart Garten Lutz

Ubytování (Apartmány) Apart Garten Lutz. Apart Garten Lutz se nachází v nádherné zahradě, 1 až 4 km od lanovky Serfaus-Fiss-Ladis, veřejného venkovního bazénu v Prutzu, veřejného koupaliště a... Ubytování Apart Garten Lutz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Post

9,1

Hotel Post

Ubytování (Hotel) Hotel Post. Hotel Post je situován v centru obce Prutz, 6 km od lyžařského střediska Serfaus-Fiss-Ladis, a nabízí lázeňskou část se saunou, párou, infračervenou... Ubytování Hotel Post se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Eiterer

9,1

Ferienwohnungen Eiterer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Eiterer. Ubytování Ferienwohnungen Eiterer se nachází v obci Oberfaggen a nabízí 2 apartmány, jeden s terasou a jeden s balkonem. Ubytování Ferienwohnungen Eiterer se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Double Room in Tirol Mountains

9

Double Room in Tirol Mountains

Ubytování (Privát) Double Room in Tirol Mountains. Double Room in Tirol Mountains se nachází v Prutzu a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Double Room in Tirol Mountains se nachází ve městě 16 Dorfstraße (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Gemse

8,3

Gasthof Gemse

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Gemse. Gasthof Gemse se nachází v Prutzu a nabízí bezplatná jízdní kola a bezplatné Wi-Fi. Zahrnuje bezplatnou kyvadlovou dopravu a sluneční terasu. Ubytování Gasthof Gemse se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Wallnöfer

8,1

Pension Wallnöfer

Ubytování (Penzion) Pension Wallnöfer. Penzion Wallnöfer se nachází v obci Prutz. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Všechny pokoje penzionu mají vlastní koupelnu. Ubytování Pension Wallnöfer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Haus Erhart 1

7,1

Apartment Haus Erhart 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Erhart 1. Apartmán Haus Erhart 1 se nachází v obci Prutz a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Apartmán má TV a 2 ložnice. Ubytování Apartment Haus Erhart 1 se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Austrian Motel Heiss

6

Austrian Motel Heiss

Ubytování (Motel) Austrian Motel Heiss. Motel Heiss se nachází 350 metrů od centra horského střediska Prutz v údolí řeky Inn. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Austrian Motel Heiss se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Haus Erhart 2

Apartment Haus Erhart 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Erhart 2. Tento apartmán se nachází v obci Prutz, 30 km od Ischglu, a nabízí neplacené parkoviště. Apartmán má kuchyň, TV a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Apartment Haus Erhart 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Greti (PTZ110)

Apartment Haus Greti (PTZ110)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Greti (PTZ110). Located in Prutz in the Tyrol region, Apartment Haus Greti (PTZ110) has a terrace. The property is 14 km from Serfaus, and private parking is featured. Ubytování Apartment Haus Greti (PTZ110) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Patricia (PTZ102)

Holiday Home Patricia (PTZ102)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Patricia (PTZ102). Located in Prutz in the Tyrol region, Holiday Home Patricia (PTZ102) has a garden. Ubytování Holiday Home Patricia (PTZ102) se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Mühlberg 150S

Haus Mühlberg 150S

Ubytování (Apartmán) Haus Mühlberg 150S. Situated in Prutz in the Tyrol region, Haus Mühlberg 150S features a terrace. Ubytování Haus Mühlberg 150S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Mühlberg 152S

Haus Mühlberg 152S

Ubytování (Apartmán) Haus Mühlberg 152S. Set in Prutz in the Tyrol region, Haus Mühlberg 152S features a terrace. Ubytování Haus Mühlberg 152S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Leo 135S

Haus Leo 135S

Ubytování (Apartmán) Haus Leo 135S. Situated in Prutz in the Tyrol region, Haus Leo 135S features a terrace. Ubytování Haus Leo 135S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Apart Pelinka (PTZ201)

Apartment Apart Pelinka (PTZ201)

Ubytování (Apartmán) Apartment Apart Pelinka (PTZ201). Set in Prutz, Apartment Apart Pelinka (PTZ201) offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 14 km from Serfaus. Ubytování Apartment Apart Pelinka (PTZ201) se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Lisa

Apart Lisa

Ubytování (Apartmán) Apart Lisa. Situated in Prutz in the Tyrol region, Apart Lisa features a balcony and garden views. Ubytování Apart Lisa se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Angerweg (PTZ115)

Apartment Angerweg (PTZ115)

Ubytování (Apartmán) Apartment Angerweg (PTZ115). Situated in Prutz, Apartment Angerweg (PTZ115) features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 14 km from Serfaus. Ubytování Apartment Angerweg (PTZ115) se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Patricia (PTZ101)

Apartment Patricia (PTZ101)

Ubytování (Apartmán) Apartment Patricia (PTZ101). Set in Prutz in the Tyrol region, Apartment Patricia (PTZ101) has a garden. Ubytování Apartment Patricia (PTZ101) se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Christine

Apartment Christine

Ubytování (Apartmán) Apartment Christine. Located in Prutz in the Tyrol region, Apartment Christine is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Christine se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erhart III

Erhart III

Ubytování (Apartmán) Erhart III. Featuring accommodation with a balcony, Erhart III is situated in Prutz. The accommodation is 30 km from Ischgl. Ubytování Erhart III se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenapart Gröbner

Alpenapart Gröbner

Ubytování (Apartmán) Alpenapart Gröbner. Situated in Prutz in the Tyrol region, Alpenapart Gröbner has a terrace and garden views. Ubytování Alpenapart Gröbner se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mühlberg 153S

Haus Mühlberg 153S

Ubytování (Apartmán) Haus Mühlberg 153S. Located in Prutz in the Tyrol region, Haus Mühlberg 153S has a terrace. Ubytování Haus Mühlberg 153S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Mühlberg 154S

Haus Mühlberg 154S

Ubytování (Apartmán) Haus Mühlberg 154S. Located in Prutz in the Tyrol region, Haus Mühlberg 154S has a terrace. Ubytování Haus Mühlberg 154S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Hackenschmiede 130S

Haus Hackenschmiede 130S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Hackenschmiede 130S. Located in Prutz in the Tyrol region, Haus Hackenschmiede 130S has a terrace. Ubytování Haus Hackenschmiede 130S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Schönjochblick 120S

Haus Schönjochblick 120S

Ubytování (Apartmán) Haus Schönjochblick 120S. Haus Schönjochblick 120S se nachází v městě Prutz. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Haus Schönjochblick 120S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Erhart

Haus Erhart

Ubytování (Apartmán) Haus Erhart. Situated in Prutz, Haus Erhart features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Haus Erhart se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erhart II

Erhart II

Ubytování (Apartmán) Erhart II. Situated in Prutz in the Tyrol region, Erhart II features a balcony. Ubytování Erhart II se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Emma (PTZ170)

Apartment Emma (PTZ170)

Ubytování (Apartmán) Apartment Emma (PTZ170). Set in Prutz, Apartment Emma (PTZ170) offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 15 km from Serfaus. Ubytování Apartment Emma (PTZ170) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Apart Grazia 155S

Haus Apart Grazia 155S

Ubytování (Apartmán) Haus Apart Grazia 155S. Located in Prutz in the Tyrol region, Haus Apart Grazia 155S has a terrace. Ubytování Haus Apart Grazia 155S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Patricia (PTZ100)

Apartment Patricia (PTZ100)

Ubytování (Apartmán) Apartment Patricia (PTZ100). Situated in Prutz in the Tyrol region, Apartment Patricia (PTZ100) features a garden. Ubytování Apartment Patricia (PTZ100) se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko).

Studio Apartment near Serfaus Fiss Ladis

Studio Apartment near Serfaus Fiss Ladis

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment near Serfaus Fiss Ladis. Studio Apartment near Serfaus Fiss Ladis is situated in Prutz. Ubytování Studio Apartment near Serfaus Fiss Ladis se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Apart Pelinka (PTZ200)

Apartment Apart Pelinka (PTZ200)

Ubytování (Apartmán) Apartment Apart Pelinka (PTZ200). Set in Prutz, Apartment Apart Pelinka (PTZ200) offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 14 km from Serfaus. Ubytování Apartment Apart Pelinka (PTZ200) se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mühlberg 151S

Haus Mühlberg 151S

Ubytování (Apartmán) Haus Mühlberg 151S. Located in Prutz in the Tyrol region, Haus Mühlberg 151S has a terrace. Ubytování Haus Mühlberg 151S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Alpenapart Gröbner 160S

Haus Alpenapart Gröbner 160S

Ubytování (Apartmán) Haus Alpenapart Gröbner 160S. Haus Alpenapart Gröbner 160S is located in Prutz. The air-conditioned accommodation is 13 km from Serfaus, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Haus Alpenapart Gröbner 160S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Prutz

Město Prutz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 49 hotelů a ubytování ve městě Prutz.