Hledat

Ubytování

Ubytování město Ried im Oberinntal

Ve městě Ried im Oberinntal (Rakousko) máme celkem 43 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ried im Oberinntal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ried im Oberinntal

Apart Patscheider

9,8

Apart Patscheider

Ubytování (Apartmán) Apart Patscheider. Situated in Ried im Oberinntal in the Tyrol region, Apart Patscheider features a terrace and garden views. Ubytování Apart Patscheider se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Lutt

9,7

Haus Lutt

Ubytování (Apartmán) Haus Lutt. Haus Lutt se nachází v obci Ried im Oberinntal a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Lutt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Tschallener

9,6

Chalet Tschallener

Ubytování (Apartmány) Chalet Tschallener. Chalet Tschallener is within a 5-minute walk of Ried’s village centre, the Fendels funicular station, Ried bathing lake, restaurants, a bus stop,... Ubytování Chalet Tschallener se nachází ve městě Gartenland 145 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See

9,6

Haus am See

Ubytování (Apartmán) Haus am See. Apartmány Haus am See se nachází v obci Ried im Oberinntal a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Haus am See se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Zerzer

9,6

Appartements Zerzer

Ubytování (Apartmány) Appartements Zerzer. Apartmány Zerzer s terasou se nacházejí v obci Ried im Oberinntal, 100 metrů od lyžařského areálu Fendels a 700 metrů od centra obce. Ubytování Appartements Zerzer se nachází ve městě Ried im Oberinntal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Matilda

9,5

Apartment Matilda

Ubytování (Apartmán) Apartment Matilda. Situated in Ried im Oberinntal in the Tyrol region, Apartment Matilda features a patio. Ubytování Apartment Matilda se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthaus Teresa

9,5

Aparthaus Teresa

Ubytování (Prázdninový dům) Aparthaus Teresa. Featuring barbecue facilities and a garden, Aparthaus Teresa provides accommodation with access to free WiFi and mountain views. Ubytování Aparthaus Teresa se nachází ve městě Ried im Oberinntal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart Gfall

9,5

Appart Gfall

Ubytování (Apartmány) Appart Gfall. Appart Gfall se nachází v obci Ried im Oberinntal, 15 km od Landecku a 12 minut jízdy od lanovky Fendelbahn, a nabízí apartmány s balkonem nebo terasou,... Ubytování Appart Gfall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Daniel

9,4

Apart Daniel

Ubytování (Apartmán) Apart Daniel. Located in Ried im Oberinntal, Apart Daniel provides accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování Apart Daniel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenapartments

9,4

Alpenapartments

Ubytování (Apartmány) Alpenapartments. Alpenapartments se nachází v centru obce Ried im Oberinntal, 800 metrů od lanovky se spojením do lyžařského střediska Fendels a 700 metrů od jezera... Ubytování Alpenapartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Martina

9,4

Apart Martina

Ubytování (Apartmány) Apart Martina. Set in Ried im Oberinntal, 10 km from Serfaus, Apart Martina offers a garden and free WiFi. Ubytování Apart Martina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Goldeck

9,4

Apartment Goldeck

Ubytování (Apartmány) Apartment Goldeck. Tyto apartmány se nachází v obci Ried im Oberinntal, 12 km od lyžařského areálu Serfaus-Fiss-Ladis. Vedle ubytování je zastávka bezplatného skibusu. Ubytování Apartment Goldeck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Cäcilia

9,4

Apart Cäcilia

Ubytování (Apartmány) Apart Cäcilia. Vedle Cäcilia se nachází ve městě Ried im Oberinntal, 8 km od lyžařského střediska Serfaus-Fiss-Ladis. Ubytování Apart Cäcilia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Stadlchalet

9,4

Stadlchalet

Ubytování (Apartmány) Stadlchalet. Apartmán Stadlchalet se nachází v obci Ried im Oberinntal. Ubytování Stadlchalet se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Kuprian

9,3

Apart Kuprian

Ubytování (Apartmány) Apart Kuprian. Apartmány Apart Kuprian se nacházejí v obci Ried im Oberinntal v Tyrolsku, 10 km od lyžařské oblasti Serfaus-Fiss-Ladis a 30 km od bezcelního obchodního... Ubytování Apart Kuprian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart am Brunnen

9,3

Apart am Brunnen

Ubytování (Apartmány) Apart am Brunnen. Apartmány Apart am Brunnen - Lena se nachází v obci Ried im Oberinntal, 300 metrů od lanovky Fendelsbahn, Jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou,... Ubytování Apart am Brunnen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Dominika

9,3

Apart Dominika

Ubytování (Apartmány) Apart Dominika. Situated in Ried im Oberinntal, 10 km from Serfaus, Apart Dominika features a garden and free WiFi. Ubytování Apart Dominika se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus zur Mühle

9,3

Haus zur Mühle

Ubytování (Apartmány) Haus zur Mühle. Haus zur Mühle se nachází 15 minut chůze od centra obce Ried im Oberinntal a od lyžařského areálu Serfaus-Fiss-Ladis. Ubytování Haus zur Mühle se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Active Apart Central

9,2

Active Apart Central

Ubytování (Apartmány) Active Apart Central. Located in the centre of Ried im Oberinntal, Active Apart Central offers a garden with outdoor furniture. Ubytování Active Apart Central se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Linde Superior

9,2

Hotel Linde Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Linde Superior. Čtyřhvězdičkový Hotel Linde Superior, obklopen rozlehlou zahradou, se nachází v Riedu. Ubytování Hotel Linde Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

StarkApart

9,2

StarkApart

Ubytování (Apartmán) StarkApart. StarkApart offers self-catering accommodation located in Ried im Oberinntal. Free WiFi access is available. Ubytování StarkApart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Tirol Garni

9,2

Haus Tirol Garni

Ubytování (Penzion) Haus Tirol Garni. Situated in Ried im Oberinntal, Haus Tirol Garni offers a garden. Among the various facilities of this property are a terrace and ski storage space. Ubytování Haus Tirol Garni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung HAGER

9,2

Ferienwohnung HAGER

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung HAGER. Tento apartmán se nachází v obci Ried im Oberinntal, 7 km od obce Fiss a 11 km od obce Serfaus. K lyžařskému středisku Kaunertal Glacier je to 36 km. Ubytování Ferienwohnung HAGER se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See

9,2

Haus am See

Ubytování (Apartmán) Haus am See. Set in Ried im Oberinntal, Haus am See offers accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden views and is 10 km from Serfaus. Ubytování Haus am See se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Via Claudia Augusta

9,1

Apart Via Claudia Augusta

Ubytování (Apartmány) Apart Via Claudia Augusta. Apart Via Claudia se nachází v obci Ried im Oberinntal, pouhých 300 metrů od lyžařského areálu Ried-Fendels-Prutz. Ubytování Apart Via Claudia Augusta se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Raich Ferienwohnungen

9,1

Raich Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Raich Ferienwohnungen. Raich Ferienwohnungen nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Najdete zde tenisový kurt, zázemí pro grilování, restauraci a aquapark. Ubytování Raich Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Truyenhof

9

Hotel Truyenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Truyenhof. A large wellness area, a tennis court and a miniature golf course are featured at Hotel Truyenhof, 800 metres from the centre of Ried im Oberinntal. Ubytování Hotel Truyenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Mozart-Vital

8,8

Hotel Mozart-Vital

Ubytování (Hotel) Hotel Mozart-Vital. Hotel Mozart-Vital je zasazený do krásné přírody v údolí horního toku řeky Inn v Tyrolsku. Ubytování Hotel Mozart-Vital se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Delacher

8,8

Pension Delacher

Ubytování (Penzion) Pension Delacher. Set in Ried im Oberinntal, Pension Delacher features free WiFi throughout the property. This guest house offers a garden. Ubytování Pension Delacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Camping & Apartments Dreiländereck

8,6

Camping & Apartments Dreiländereck

Ubytování (Apartmány) Camping & Apartments Dreiländereck. Ferienwohnungen 3-Ländereck se nachází v obci Ried im Oberinntal a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, terasu a saunu. Ubytování Camping & Apartments Dreiländereck se nachází ve městě Gartenland 37 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Rieder Stub'n

8,6

Gasthof Rieder Stub'n

Ubytování (Penzion) Gasthof Rieder Stub'n. Gasthof Rieder Stub’n se nachází v malebné vesnici Ried v údolí horního Innu v Tyrolsku a nabízí bezplatné Wi-Fi a balkon nebo zimní zahradu ve všech... Ubytování Gasthof Rieder Stub'n se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Belvedere

8,6

Hotel Belvedere

Ubytování (Hotel) Hotel Belvedere. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází 5 minut chůze od centra obce Ried im Oberinntal. Ubytování Hotel Belvedere se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Riederhof

8,5

Hotel Riederhof

Ubytování (Hotel) Hotel Riederhof. Rodinný 4hvězdičkový hotel Riederhof se nachází v tyrolském údolí Upper Inn, poblíž lyžařské oblasti Serfaus-Fiss-Ladis, je součástí evropského řetězce... Ubytování Hotel Riederhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart am Waldnerhof

Apart am Waldnerhof

Ubytování (Apartmány) Apart am Waldnerhof. Set in Ried im Oberinntal, 11 km from Serfaus, Apart am Waldnerhof offers a garden and free WiFi. Ubytování Apart am Waldnerhof se nachází ve městě Ried im Oberinntal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OTTO HANDLE-HAUS

OTTO HANDLE-HAUS

Ubytování (Apartmán) OTTO HANDLE-HAUS. Located in Ried im Oberinntal in the Tyrol region, OTTO HANDLE-HAUS has a patio and garden views. Ubytování OTTO HANDLE-HAUS se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Sailer

Apart Sailer

Ubytování (Apartmány) Apart Sailer. Located in Ried im Oberinntal, 11 km from Serfaus, Apart Sailer provides a garden and free WiFi. Ubytování Apart Sailer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Tschallener

Villa Tschallener

Ubytování (Vila) Villa Tschallener. Set in Ried im Oberinntal in the Tyrol region, Villa Tschallener has a garden. Ubytování Villa Tschallener se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Gartenland

Haus Gartenland

Ubytování (Apartmán) Haus Gartenland. Set in Ried im Oberinntal in the Tyrol region, Haus Gartenland features a terrace and mountain views. Ubytování Haus Gartenland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ried im Oberinntal

Město Ried im Oberinntal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 43 hotelů a ubytování ve městě Ried im Oberinntal.