Hledat

Ubytování

Ubytování město Obergurgl

Ve městě Obergurgl (Rakousko) máme celkem 89 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Obergurgl

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Obergurgl

Apartment Gletscherbergblick

9,7

Apartment Gletscherbergblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Gletscherbergblick. Apartment Gletscherblick se nachází v Obergurglu, 1 km od lanovky Hochgurglbahn 1 a 1,9 km od lanovky Festkoglbahn, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Gletscherbergblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alt Poschach

9,7

Alt Poschach

Ubytování (Apartmány) Alt Poschach. Apartmány Alt Poschach se nacházejí v obci Obergurgl, 900 metrů od lyžařského vleku Festkoglbahn, a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Alt Poschach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Elisabeth

9,7

Haus Elisabeth

Ubytování (Apartmány) Haus Elisabeth. Haus Elisabeth se nachází 300 metrů od centra Obergurglu a stanice lanovky Gaisbergbahn, přímo přístupné z domu přes sjezdovky. Ubytování Haus Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bergwelt

9,6

Hotel Bergwelt

Ubytování (Hotel) Hotel Bergwelt. Tento elegantní hotel se nachází vedle sjezdovky a jen pár kroků od centra vesnice Obergurgl, na prosluněné náhorní plošině nad ní. Ubytování Hotel Bergwelt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Obergurgl Luxury Apartments

9,6

Chalet Obergurgl Luxury Apartments

Ubytování (Aparthotel) Chalet Obergurgl Luxury Apartments. Chalet Obergurgl Luxury Apartments se nachází nedaleko centra obce Obergurgl, 150 metrů od lanovky Festkogel a sjezdovek lyžařského areálu... Ubytování Chalet Obergurgl Luxury Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piccard Nº 5

9,6

Piccard Nº 5

Ubytování (Apartmány) Piccard Nº 5. Situated 100 metres from Hohe Mut 1 and 100 metres from Gaisbergbahn, Piccard Nº 5 offers free WiFi and units fitted with a kitchen. Ubytování Piccard Nº 5 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Bellevue

9,5

Hotel Bellevue

Ubytování (Hotel) Hotel Bellevue. Hotel Bellevue is 150 metres from the Hohe Mut Cable Car and 300 metres from the centre of Obergurgl. Ubytování Hotel Bellevue se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Poschacherhof

9,5

Poschacherhof

Ubytování (Penzion) Poschacherhof. Located in the Obergurgl-Hochgurgl ski area, the Poschacherhof offers spacious apartments with a balcony and kitchen. Ubytování Poschacherhof se nachází ve městě Obergurgl (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Madeleine

9,5

Hotel Madeleine

Ubytování (Hotel) Hotel Madeleine. Hotel Madeleine is located in the centre of Obergurgl, only a few steps from the ski slopes and cable cars. It includes a restaurant and a spa area. Ubytování Hotel Madeleine se nachází ve městě Obergurgl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Michael

9,5

Pension Michael

Ubytování (Penzion) Pension Michael. Pension Michael is located in Obergurgl, 100 metres from the Hohe Mut and Rosskarbahn Cable Cars, and offers free access to a sauna, an infra-red cabin,... Ubytování Pension Michael se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Andy

9,5

Appartements Andy

Ubytování (Apartmány) Appartements Andy. Appartements Andy se nachází v obci Obergurgl. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartements Andy se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Grünerhof

9,4

Appartement Grünerhof

Ubytování (Aparthotel) Appartement Grünerhof. Appartement Grünerhof se nachází v Obergurglu, přímo v lyžařském areálu Obergurgl s lanovkami Hohe Mut Bahn a Roßkar Bahn. Ubytování Appartement Grünerhof se nachází ve městě Obergurgl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bergfrieden

9,4

Pension Bergfrieden

Ubytování (Penzion) Pension Bergfrieden. Just 100 metres from the Hochgurgl Cable Car, Pension Bergfrieden is located at the entrance to Obergurgl, 3 km from the centre. Ubytování Pension Bergfrieden se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

DreiHäuser

9,4

DreiHäuser

Ubytování (Horské chaty) DreiHäuser. DreiHäuser se nachází ve vesnici Obergurgl, 400 metrů od lanové dráhy Hochgurglbahn, a nabízí slevu do půjčovny lyžařského vybavení a lyžárnu. Ubytování DreiHäuser se nachází ve městě Dreihäuserweg 20 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Schönblick

9,4

Hotel Garni Schönblick

Ubytování (Penzion) Hotel Garni Schönblick. Hotel Garni Schönblick se nachází na klidném místě, jen 3 minuty chůze od centra města Obergurgl. Ubytování Hotel Garni Schönblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Olympia

9,4

Hotel Olympia

Ubytování (Hotel) Hotel Olympia. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází jen 3 minuty chůze nad vesnicí Obergurgl a nabízí panoramatický výhled na Ötztalské Alpy. Ubytování Hotel Olympia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gotthard-Zeit

9,4

Hotel Gotthard-Zeit

Ubytování (Hotel) Hotel Gotthard-Zeit. Located at the most beautiful spot in Obergurgl, at the heart of skiing paradise, the 4-star superior Hotel Gotthard-Zeit offers gorgeous views. Ubytování Hotel Gotthard-Zeit se nachází ve městě Obergurgl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhäusl

9,4

Alpenhäusl

Ubytování (Apartmán) Alpenhäusl. A 5-minute walk from the centre of Obergurgl, Alpenhäusl is located just 250 metres from the next ski lift offering access to the Festkogelbahn Cable Car. Ubytování Alpenhäusl se nachází ve městě Obergurgl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpen-Wellness Resort Hochfirst

9,4

Alpen-Wellness Resort Hochfirst

Ubytování (Hotel) Alpen-Wellness Resort Hochfirst. Alpen Wellness Resort Hochfirst je 5hvězdičkový hotel s wellness centrem rozkládajícím se na ploše 1 500 m² a zahrnujícím finskou saunu, krytý bazén s... Ubytování Alpen-Wellness Resort Hochfirst se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Alpina deluxe

9,4

Hotel Alpina deluxe

Ubytování (Hotel) Hotel Alpina deluxe. Hotel Alpina Deluxe nabízí v malebné vesnici Obergurgl prostorné pokoje s balkonem a panoramatickým výhledem na hory. Hned vedle hotelu je lyžařský svah. Ubytování Hotel Alpina deluxe se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Gstrein

9,4

Haus Gstrein

Ubytování (Penzion) Haus Gstrein. Haus Gstrein nabízí panoramatický výhled na Ötztalské Alpy, jen 200 metrů od lanovky Hochgurglbahn. Ráno si můžete vychutnat bohatou snídani formou bufetu. Ubytování Haus Gstrein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Enzian & Apartmenthotel Johannes

9,3

Hotel Enzian & Apartmenthotel Johannes

Ubytování (Hotel) Hotel Enzian & Apartmenthotel Johannes. Hotel Enzian stojí na kopci, 5 minut chůze od centra Obergurgelu, a je zařízen v alpském stylu s mnoha dřevěnými prvky, dlážděnými kamny a okny s mozaikou. Ubytování Hotel Enzian & Apartmenthotel Johannes se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Crystal

9,3

The Crystal

Ubytování (Hotel) The Crystal. Luxusní 4hvězdičkový hotel The Crystal stojí ve vesnici Obergurgl v Ötztalských Alpách. Nabízí pokoje s velkými okny a balkony, některé s výhledem na hory. Ubytování The Crystal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christophorus

9,3

Haus Christophorus

Ubytování (Penzion) Haus Christophorus. Haus Christophorus se nachází ve středisku Obergurgl, v sousedství lyžařského vleku Wiesenlift a 5 minut chůze od centra obce. Ubytování Haus Christophorus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gurgl

9,3

Haus Gurgl

Ubytování (Hotel) Haus Gurgl. Čtyřhvězdičkový rodinný lyžařský a wellness hotel Haus Gurgl se nachází v lyžařském středisku Obergurgl, 300 metrů od lyžařského vleku Festkogelbahn. Ubytování Haus Gurgl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Hochegg

9,3

Das Hochegg

Ubytování (Apartmány) Das Hochegg. Das Hochegg nabízí ubytování v centru města Obergurgl, přímo na začátku sjezdovky a lanovky Hohe Mut Bahn. Ubytování Das Hochegg se nachází ve městě Gaisbergweg 12 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gurglhof Apartmenthaus

9,3

Gurglhof Apartmenthaus

Ubytování (Apartmány) Gurglhof Apartmenthaus. Gurglhof Apartmenthaus is situated 300 metres from the centre of Obergurgl, at 1930 metres above sea level, and just 3 walking minutes from the lift and... Ubytování Gurglhof Apartmenthaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jenewein

9,3

Hotel Jenewein

Ubytování (Hotel) Hotel Jenewein. Hotel Jenewein se nachází v lyžařském rezortu Obergurgl, 50 metrů od stanic lanovek Hohe Mut a Rosskar, a nabízí elegantní tradičně zařízené pokoje... Ubytování Hotel Jenewein se nachází ve městě Obergurgl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burghotel Alpenglühn

9,3

Burghotel Alpenglühn

Ubytování (Hotel) Burghotel Alpenglühn. Burghotel Alpenglühn se nachází na konci sjezdovky, přímo u lanovky Hochgurglbahn ve vesničce Obergurgl. Má saunu a parní saunu. Ubytování Burghotel Alpenglühn se nachází ve městě Gurglerstraße 47 (Rakousko - Tyrolsko).

Josl Mountain Lounging Hotel

9,3

Josl Mountain Lounging Hotel

Ubytování (Hotel) Josl Mountain Lounging Hotel. Tento moderní a elegantní 4hvězdičkový hotel je určen pouze pro dospělé a nachází se v centru zimního i letního střediska Obergurgl ve výšce 1930 metrů nad... Ubytování Josl Mountain Lounging Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Piccard Obergurgl

9,3

Piccard Obergurgl

Ubytování (Apartmán) Piccard Obergurgl. Piccard Obergurgl is set in Obergurgl, 300 metres from Top Express and less than 1 km from Rosskarbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Piccard Obergurgl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Garni Pirchhütt

9,3

Hotel Garni Pirchhütt

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Pirchhütt. Hotel Garni Pirchhütt se nachází v lyžařské oblasti Obergurgl, vysoko v Ötztalských Alpách, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Garni Pirchhütt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorf Alm

9,2

Dorf Alm

Ubytování (Penzion – hostinec) Dorf Alm. Rodinný Dorf Alm se nachází v Ötztalských Alpách, jen 200 metrů od lanovky Hochgurgl a 2,5 km od centra Obergurglu. Nabízí lyžování přímo od domu. Ubytování Dorf Alm se nachází ve městě Obergurgl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hohenfels

9,2

Haus Hohenfels

Ubytování (Penzion) Haus Hohenfels. Haus Hohenfels se nachází 200 metrů od lanovky Festkogl a 10 minut pěšky od centra Obergurglu. Na lyžích zde dojedete až ke dveřím. Ubytování Haus Hohenfels se nachází ve městě Obergurgl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Annakogl und Haus Barbara

9,2

Haus Annakogl und Haus Barbara

Ubytování (Apartmány) Haus Annakogl und Haus Barbara. Haus Annakogl und Haus Barbara se nachází v centru Obergurglu. Nabízí panoramatický výhled na Ötztalské Alpy a prostorné apartmány s balkonem nebo terasou. Ubytování Haus Annakogl und Haus Barbara se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus König

9,2

Haus König

Ubytování (Apartmán) Haus König. Situated 100 metres from the centre of Obergurgl, Haus König offers an apartment with free WiFi and a sun terrace. Ubytování Haus König se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fabian

9,2

Haus Fabian

Ubytování (Apartmán) Haus Fabian. Haus Fabian se nachází 200 metrů od centra obce Obergurgl a 300 metrů od lanovky Festkogelbahn. Ubytování Haus Fabian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gurglhof

9,2

Hotel Gurglhof

Ubytování (Hotel) Hotel Gurglhof. Tento mimořádný 4hvězdičkový hotel, obklopený Ötztalskými Alpami, se nachází v centru města Obergurgl, 200 metrů od restaurace Hohe Mut a lanovky Rosskar,... Ubytování Hotel Gurglhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Wiesental

9,2

Hotel Wiesental

Ubytování (Hotel) Hotel Wiesental. Hotel Wiesental se nachází v centru Obergurglu v Ötztalských Alp a nabízí wellness centrum s vířivkou, saunou a parní lázní. Ubytování Hotel Wiesental se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Romana

9,2

Haus Romana

Ubytování (Apartmány) Haus Romana. Haus Romana se nachází v lyžařském areálu Obergurgl, jen 150 metrů od lanovky Hohemutbahn. Ubytování Haus Romana se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Verwall

9,2

Haus Verwall

Ubytování (Aparthotel) Haus Verwall. Haus Verwall se nachází u dolní stanice lanovky Festkoglbahn vedle půjčovny lyžařských potřeb Sport Riml, 400 metrů od centra střediska Obergurgl. Ubytování Haus Verwall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Aktiv

9,2

Haus Aktiv

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Aktiv. Haus Aktiv se nachází 50 metrů od lanovky Hohe Mut a 5 minut pěšky od centra obce Obergurgl. Ubytování Haus Aktiv se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

S`Hoamatl

9,2

S`Hoamatl

Ubytování (Penzion) S`Hoamatl. S`Hoamatl is located 500 metres from the centre of Obergurgl and 100 metres from the Obergurgl University Centre. Ubytování S`Hoamatl se nachází ve městě Obergurgl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenland

9,2

Hotel Alpenland

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenland. Rodinný hotel Alpenland v tyrolském zimním středisku Obergurgl se nachází na kopci s výhledem do centra vesnice, přímo na začátku sjezdovky. Ubytování Hotel Alpenland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Angern

9,1

Pension Angern

Ubytování (Penzion) Pension Angern. Tento penzion se nachází uprostřed Ötztalských Alp, jen 3 minuty pěšky od lanovky Hochgurgl. Ubytování Pension Angern se nachází ve městě Obergurgl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Gurgl

9,1

Appartement Gurgl

Ubytování (Apartmán) Appartement Gurgl. Situated in Obergurgl, directly at the Festkogelbahn Ski Slope, Appartement Gurgl offers a self-catering accommodation with a balcony, WiFi internet... Ubytování Appartement Gurgl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Frühstückspension Broser

9,1

Frühstückspension Broser

Ubytování (Bed and breakfast) Frühstückspension Broser. Frühstückspension Broser is just 50 metres from Hohe Mut Cable Car and Roßkar Cable Car, and is set in the centre of Obergurgl. Ubytování Frühstückspension Broser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergkristall

9,1

Haus Bergkristall

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Bergkristall. Haus Bergkristall se nachází 500 metrů od centra Obergurglu a nabízí wellness část s infračervenou kabinou a finskou saunou (v zimě). Ubytování Haus Bergkristall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Rosengarten

9,1

Appartement Rosengarten

Ubytování (Apartmány) Appartement Rosengarten. Appartement Rosengarten se nachází ve středisku Obergurgl, 500 metrů od lanovky Hochgurgl. Ubytování Appartement Rosengarten se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Austria

9,1

Hotel Austria

Ubytování (Hotel) Hotel Austria. Right next to the ski slopes and just 150 metres from the Hohe Mut Cable Car, Hotel Austria is 300 metres from the centre of Obergurgl. Ubytování Hotel Austria se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Broser

9

Ferienwohnungen Broser

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Broser. Ferienwohnungen Broser se nachází v obci Obergurgl, pouhých 100 metrů od lanovek Hohemutbahn a Roßkar, a nabízí panoramatický výhled na okolní hory. Ubytování Ferienwohnungen Broser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Obergurgl

Město Obergurgl se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 89 hotelů a ubytování ve městě Obergurgl.