Hledat

Ubytování

Ubytování město Aldrans

Ve městě Aldrans (Rakousko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Aldrans

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Aldrans

Haidegger Appartements

9,7

Haidegger Appartements

Ubytování (Apartmány) Haidegger Appartements. Located in Aldrans, 5 km from Innsbruck and a 4-minute drive from Ambras Castle, Haidegger Appartements offers self-catering studio apartments with free... Ubytování Haidegger Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Heidi

9,1

Ferienwohnung Heidi

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Heidi. Ferienwohnung Heidi se nachází na skvělém místě a Aldransu u Innsbrucku, 2,2 km od hradu Ambras a 6 km od Tyrolského muzea – Ferdinandea, od Císařského... Ubytování Ferienwohnung Heidi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aldranser Hof

8,9

Aldranser Hof

Ubytování (Hotel) Aldranser Hof. Aldranser Hof je malý a útulný hotel, vkusně zařízený v tradičním tyrolském stylu. Stojí v centru malebné vesničky Aldrans, 5 km od Innsbrucku. Ubytování Aldranser Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Prockenhofweg

Apartment Prockenhofweg

Ubytování (Apartmán) Apartment Prockenhofweg. Providing barbecue facilities, Apartment Prockenhofweg is located in the Aldrans district in Aldrans. The accommodation is 24 km from Neustift im... Ubytování Apartment Prockenhofweg se nachází ve městě Aldrans (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Klingler

Ferienwohnung Klingler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Klingler. Boasting garden views, Ferienwohnung Klingler provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.2 km from Ambras Castle. Ubytování Ferienwohnung Klingler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Aldrans

Město Aldrans se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Aldrans.