Hledat

Ubytování

Ubytování město Kirchdorf in Tirol

Ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko) máme celkem 41 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kirchdorf in Tirol

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kirchdorf in Tirol

Ferienwohnungen Schneider

9,8

Ferienwohnungen Schneider

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Schneider. Situated in Kirchdorf in Tirol, Ferienwohnungen Schneider offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden... Ubytování Ferienwohnungen Schneider se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Tirolia

9,5

Chalet Tirolia

Ubytování (Chata) Chalet Tirolia. Chalet Tirolia se nachází v obci Kirchdorf v Tyrolsku, jen 4,3 km od centra obce, a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Tirolia se nachází ve městě Vorderjägerweg 15a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Senn

9,5

Apartment Senn

Ubytování (Apartmány) Apartment Senn. Hotel Senn se nachází v tyrolské obci Kirchdorf in Tirol, 25 km od obce Saalbach Hinterglemm a 13 km od Kitzbühelu, a nabízí gril a výhled na horu. Ubytování Apartment Senn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sonnleit'n

9,3

Pension Sonnleit'n

Ubytování (Penzion) Pension Sonnleit'n. Pension Sonnleit'n se nachází na okraji městečka Kirchdorf ležícím v samém srdci Kitzbühelských Alp a nabízí pokoje s výhledem na horu Wilder Kaiser... Ubytování Pension Sonnleit'n se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hutmann

9,3

Hutmann

Ubytování (Apartmány) Hutmann. Hotel Hutmann se nachází v obci Kirchdorf in Tirol a hostům nabízí saunu, relaxační místnost a venkovní bazén. Ubytování Hutmann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Müllner

9,3

Appartement Müllner

Ubytování (Apartmán) Appartement Müllner. Appartement Müllner is located in Kirchdorf in Tirol. Ubytování Appartement Müllner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Laimbauer

9,3

Haus Laimbauer

Ubytování (Apartmány) Haus Laimbauer. Haus Laimbauer se nachází v obci Kirchdorf in Tirol a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Haus Laimbauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Treffer

9,2

Haus Treffer

Ubytování (Penzion) Haus Treffer. Privatzimmer Treffer v centru tyrolského Kirchdorfu nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. V hotelovém baru si vyberete z široké nabídky nápojů. Ubytování Haus Treffer se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus-Pension Bendler

9,2

Gästehaus-Pension Bendler

Ubytování (Penzion) Gästehaus-Pension Bendler. Rodinný penzion Gästehaus-Pension Bendler se nachází přímo v srdci obce Kirchdorf in Tirol, 1 km od nejbližších lyžařských vleků a 10 minut jízdy od... Ubytování Gästehaus-Pension Bendler se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Mayr

9,2

Appartement Mayr

Ubytování (Apartmány) Appartement Mayr. Appartement Mayr se nachází 100 metrů od sjezdovek v lyžařském areálu Kirchdorf, 300 metrů od centra města Kirchdorf, 4 km od Sankt Johann in Tirol a 15... Ubytování Appartement Mayr se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Feriengut Oberhabach

9,1

Hotel Feriengut Oberhabach

Ubytování (Hotel) Hotel Feriengut Oberhabach. Tento 3hvězdičkový luxusní hotel stojí ve velké zahradě s hřištěm a zoo a nabízí prostorné pokoje s balkonem a výhledem na Tirolsko. Ubytování Hotel Feriengut Oberhabach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Zuflucht

9

Chalet Zuflucht

Ubytování (Chata) Chalet Zuflucht. Haus Zuflucht se nachází v obci Gasteig, 30 metrů od běžkařských tratí, 4 km od centra města Kirchdorf a 6 km od lanovky St. Johann. Ubytování Chalet Zuflucht se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Wörgötter

8,8

Pension Wörgötter

Ubytování (Penzion) Pension Wörgötter. Situated in the Kitzbühel Alps, Pension Wörgötter is located on the outskirts of Kirchdorf in Tirol, 1 km from the centre. Guests can enjoy the on-site... Ubytování Pension Wörgötter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday flat Fuchs Kirchdorf

8,6

Holiday flat Fuchs Kirchdorf

Ubytování (Apartmán) Holiday flat Fuchs Kirchdorf. Set in Kirchdorf in Tirol in the Tyrol region, Holiday flat Fuchs Kirchdorf has a balcony. Ubytování Holiday flat Fuchs Kirchdorf se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Binderhof

8,5

Appartements Binderhof

Ubytování (Apartmány) Appartements Binderhof. Appartements Binderhof nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Kirchdorf in Tirol. Wi-Fi je zde k dispozici zdarma. Ubytování Appartements Binderhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gut Kramerhof

8,3

Gut Kramerhof

Ubytování (Hotel) Gut Kramerhof. Tento dřevěný penzion se nachází v malebné krajině vesnice Kirchdorf in Tirol a nabízí soukromý balkon a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Gut Kramerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Mauth

8,3

Landgasthof Mauth

Ubytování (Penzion) Landgasthof Mauth. Kirchdorf Gasthof Mauth se nachází 5 minut jízdy od lyžařského střediska Kirchdorf a golfového hřiště Lärchenhof. Ubytování Landgasthof Mauth se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Neuwirt

8,3

Hotel Neuwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Neuwirt. Tříhvězdičkový hotel Neuwirt se nachází na klidném místě, 200 metrů od centra obce Kirchdorf in Tirol, a nabízí mnoho sportovních zařízení. Ubytování Hotel Neuwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Mountain High Lodge

8,2

Mountain High Lodge

Ubytování (Penzion) Mountain High Lodge. Sport Hotel Mountain High je situován v Kirchdorfu, na klidném místě mezi horou Kitzbüheler Horn a pohořím Wilder Kaiser, u řeky Tiroler Ache. Ubytování Mountain High Lodge se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Mountain Blast

8,1

Mountain Blast

Ubytování (Penzion) Mountain Blast. Mountain Blast se nachází v obci Kirchdorf in Tirol a nabízí vybavení pro grilování, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, společný lounge, a výhled na... Ubytování Mountain Blast se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Das Seiwald

8,1

Das Seiwald

Ubytování (Hotel) Das Seiwald. Hotel Das Seiwald se nachází v obci Kirchdorf in Tirol. Nabízí pokoje s balkonem. Ubytování Das Seiwald se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Mitterjager

7,9

Gasthaus Mitterjager

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Mitterjager. Gasthaus Mitterjager se nachází v obci Kirchdorf in TIrol a nabízí zázemí pro jízdu na koni, panoramatický výhled na horu Wilder Kaiser a tradiční... Ubytování Gasthaus Mitterjager se nachází ve městě Schwendter Straße 62 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Huber

7,6

Haus Huber

Ubytování (Apartmány) Haus Huber. Haus Huber nabízí ubytování v apartmánovém domě v tyrolském stylu. Nachází se 3 km od města Kirchdorf in Tirol. Ubytování Haus Huber se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Gasteiger Jagdschlössl

7,3

Gasteiger Jagdschlössl

Ubytování (Hotel) Gasteiger Jagdschlössl. Gasteiger Jagdschlössl offers a romantic ambience and beautiful views of the Wilder Kaiser and Kitzbühel Alps. Ubytování Gasteiger Jagdschlössl se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Habach

Chalet Habach

Ubytování (Chata) Chalet Habach. Set in Kirchdorf in Tirol in the Tyrol region, Chalet Habach features a balcony and mountain views. This property offers access to a terrace. Ubytování Chalet Habach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday flat Kirchdorf in Tirol

Holiday flat Kirchdorf in Tirol

Ubytování (Apartmán) Holiday flat Kirchdorf in Tirol. Situated in Kirchdorf in Tirol in the Tyrol region, Holiday flat Kirchdorf in Tirol features a balcony. Private parking is available on site. Ubytování Holiday flat Kirchdorf in Tirol se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday flat Fuchs Kirchdorf

Holiday flat Fuchs Kirchdorf

Ubytování (Apartmán) Holiday flat Fuchs Kirchdorf. Holiday flat Fuchs Kirchdorf nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi v obci Kirchdorf in Tirol, 1,2 km od lyžařského areálu Kirchdorf. Ubytování Holiday flat Fuchs Kirchdorf se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Babymio

Hotel Babymio

Ubytování (Hotel) Hotel Babymio. Located on the outskirts of Kirchdorf in Tyrol, Hotel Babymio offers a baby and child-friendly atmosphere, many facilities for families, and professional... Ubytování Hotel Babymio se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bichler 1

Apartment Bichler 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Bichler 1. Apartment Bichler 1 is situated in Kirchdorf in Tirol. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Bichler 1 se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bichler 3

Apartment Bichler 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Bichler 3. Apartment Bichler 3 is situated in Kirchdorf in Tirol. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytování Apartment Bichler 3 se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday flat Kirchdorf

Holiday flat Kirchdorf

Ubytování (Apartmán) Holiday flat Kirchdorf. Situated in Kirchdorf in Tirol in the Tyrol region, Holiday flat Kirchdorf features a balcony. Private parking is available on site. Ubytování Holiday flat Kirchdorf se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Bichler 2

Apartment Bichler 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Bichler 2. Apartment Bichler 2 is situated in Kirchdorf in Tirol. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytování Apartment Bichler 2 se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jäger I

Jäger I

Ubytování (Apartmán) Jäger I. Jäger I is situated in Kirchdorf in Tirol. It features free WiFi and a garden. Ubytování Jäger I se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jäger III

Jäger III

Ubytování (Prázdninový dům) Jäger III. Prázdninový dům Jäger III se nachází v obci Kirchdorf in Tirol, 4,3 km od jejího centra, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Jäger III se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attractive, light-filled apartment in the Kitzbühel Alps

Attractive, light-filled apartment in the Kitzbühel Alps

Ubytování (Apartmán) Attractive, light-filled apartment in the Kitzbühel Alps. Attractive, light-filled apartment in the Kitzbühel Alps is located in Kirchdorf in Tirol. The accommodation is 20 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Attractive, light-filled apartment in the Kitzbühel Alps se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jäger II

Jäger II

Ubytování (Apartmán) Jäger II. Jäger II is situated in Kirchdorf in Tirol. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytování Jäger II se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonne

Haus Sonne

Ubytování (Penzion) Haus Sonne. Situated in the centre of Kirchdorf and just a 10-minute walk from the ski lift in Kirchdorf, the Haus Sonne offers en-suite rooms with their own private... Ubytování Haus Sonne se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Hilde

Hilde

Ubytování (Apartmán) Hilde. Hilde is situated in Kirchdorf in Tirol. This apartment features a terrace as well as free WiFi. Ubytování Hilde se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hilde 2

Hilde 2

Ubytování (Apartmán) Hilde 2. Hilde 2 is set in Kirchdorf in Tirol and offers a terrace. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Hilde 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kirchdorf in Tirol

Město Kirchdorf in Tirol se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 41 hotelů a ubytování ve městě Kirchdorf in Tirol.