Hledat

Ubytování

Ubytování město Steinberg am Rofan

Ve městě Steinberg am Rofan (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Steinberg am Rofan

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Steinberg am Rofan

Ferienwohnung Irmgard

9,6

Ferienwohnung Irmgard

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Irmgard. Ferienwohnung Irmgard sídlí v tradiční tyrolské budově, 300 metrů od centra obce Steinberg am Rofan a lyžařského areálu Steinberg. Ubytování Ferienwohnung Irmgard se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Panorama

8,8

Haus Panorama

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Panorama. Haus Panorama se nachází ve městě Steinberg am Rofan, pouhých 450 metrů od lyžařských vleků Rofanlifte a 12 km od jezera Achen. Ubytování Haus Panorama se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenchalet

8,4

Alpenchalet

Ubytování (Apartmán) Alpenchalet. Offering free WiFi and mountain views, Alpenchalet is an accommodation situated in Steinberg am Rofan. Ubytování Alpenchalet se nachází ve městě Steinberg am Rofan (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Steinberg am Rofan

Město Steinberg am Rofan se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Steinberg am Rofan.