Hledat

Ubytování

Ubytování město Zams

Ve městě Zams (Rakousko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zams

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zams

Apartmenthaus Juen

9,8

Apartmenthaus Juen

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Juen. Apartmenthaus Juen je vzdálený 500 metrů od centra města Zams a 1 minutu chůze od lyžařského areálu Venet. Ubytování Apartmenthaus Juen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Buntweg.1

9

Apartment Buntweg.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Buntweg.1. Apartment Buntweg se nachází na okraji města Zams, 3 km od Landecku a nabízí zahradu se zázemím pro grilování, lyžárnu a bezplatné parkoviště. Ubytování Apartment Buntweg.1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Kronburg

9

Gasthof Kronburg

Ubytování (Hotel) Gasthof Kronburg. Gasthof Kronburg s tradiční tyrolskou restaurací je situován vedle poutního kostela pod zříceninou hradu Kronburg, pouhých 10 km od městečka Zams a... Ubytování Gasthof Kronburg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghaus Tirol

8,6

Berghaus Tirol

Ubytování (Apartmány) Berghaus Tirol. Berghaus Tirol se nachází v rakouské obci Zams, 1,1 km od lanovky Venetbahn a 1,7 km od lanovky Rifenalbahn. Má zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Berghaus Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Venet Gipfelhütte

8,5

Venet Gipfelhütte

Ubytování (Penzion) Venet Gipfelhütte. Venet Gipfelhütte se nachází v nadmořské výšce 2 212 metrů, přímo na sjezdovce a u stanice lanovky Venetseilbahn, a může se pochlubit kruhovým výhledem na... Ubytování Venet Gipfelhütte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Silberspitze

8,4

Apart Silberspitze

Ubytování (Apartmány) Apart Silberspitze. Apart Silberspitze se nachází v obci Zams, 300 metrů od lanovky Venetseilbahn a 1,9 km od lanovky Rifenalbahn, a nabízí ubytování s výhledem na hory a... Ubytování Apart Silberspitze se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jägerhof

8,4

Hotel Jägerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Jägerhof. Tento rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází v centru obce Zams, nedaleko města Landeck, v tyrolském údolí Upper Inn. Ubytování Hotel Jägerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergpension Gasthofkreuz

7,6

Bergpension Gasthofkreuz

Ubytování (Venkovský dům) Bergpension Gasthofkreuz. Gasthof Kreuz se nachází na poklidném místě 1000 metrů nad mořem a jen 200 metrů od lyžařského vleku Rifenal-Venet. Ubytování Bergpension Gasthofkreuz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Restaurant Thurner

7,6

Hotel Restaurant Thurner

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Thurner. Nachází se v bezprostřední blízkosti dálnice A12 uprostřed údolí horního Innu v rekreační oblasti. Ubytování Hotel Restaurant Thurner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Buntweg.2

Apartment Buntweg.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Buntweg.2. Within 600 metres of Venetbahn and 2.6 km of Rifenalbahn, Apartment Buntweg.2 offers free WiFi and a garden. Ubytování Apartment Buntweg.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Skihütte Zams

Skihütte Zams

Ubytování (Penzion) Skihütte Zams. Tradiční horská chata Skihütte Zams se nachází v nadmořské výšce 1 780 metrů a nabízí přímý přístup na turistické trasy a sjezdovky v horském masivu Venet. Ubytování Skihütte Zams se nachází ve městě Zams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wally Berg-Appartements

Wally Berg-Appartements

Ubytování (Aparthotel) Wally Berg-Appartements. Offering mountain views, Wally Berg-Appartements in Zams offers accommodation, a restaurant, a bar, a shared lounge, a garden and ski-to-door access. Ubytování Wally Berg-Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Walser

Ferienwohnung Walser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Walser. Featuring mountain views, Ferienwohnung Walser features accommodation with a terrace and a kettle, around 700 metres from Venetbahn. Ubytování Ferienwohnung Walser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Zams

Město Zams se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Zams.