Hledat

Ubytování

Ubytování město Vent

Ve městě Vent (Rakousko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vent

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vent

Appartements Montana

9,7

Appartements Montana

Ubytování (Apartmány) Appartements Montana. Appartements Montana is just a 5-minute walk from the ski slopes and the Vent Cable Car. Each apartment offers a large balcony overlooking the Ötztal Alps. Ubytování Appartements Montana se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sonnhof Appartements

9,5

Sonnhof Appartements

Ubytování (Apartmány) Sonnhof Appartements. Sonnhof Appartements se nachází v centru vesnice Vent, vedle sjezdovek a lyžařského vleku na horu Wildspitze. Ubytování Sonnhof Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natur-&Alpinhotel Post

9,5

Natur-&Alpinhotel Post

Ubytování (Hotel) Natur-&Alpinhotel Post. Hotel Post nabízí v létě pěší túry s průvodcem. V zimě najdete jen pár kroků od hotelu sjezdovky a lyžařské vleky. V hotelu jsou lázně s krytým bazénem. Ubytování Natur-&Alpinhotel Post se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Geierwallihof

9,4

Geierwallihof

Ubytování (Hotel) Geierwallihof. Penzion Geierwallihof se nachází na v klidném místě v nadmořské výšce 2 000 metrů, 2 km od ski areálu Vent v údolí Ötz, a nabízí rustikálně zařízené pokoje... Ubytování Geierwallihof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Venter Bergwelt

9,4

Hotel Venter Bergwelt

Ubytování (Hotel) Hotel Venter Bergwelt. Hotel Venter Bergwelt se nachází v nadmořské výšce 1 900 metrů nad mořem v centru obce Vent, vedle sjezdovek a lyžařského vleku Wildspitze. Ubytování Hotel Venter Bergwelt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Garni Stefani

9,4

Garni Stefani

Ubytování (Penzion) Garni Stefani. Hotel Garni Stefani se nachází v malé vesnici Vent a nabízí pokoje se soukromým balkonem a výhledem na okolní hory, přímý přístup na sjezdovku a službu... Ubytování Garni Stefani se nachází ve městě Marzellweg 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Zirmhof

9,4

Appartements Zirmhof

Ubytování (Apartmány) Appartements Zirmhof. Apartmány Zirmhof s možností vlastního stravování se nacházejí v údolí Ötztal mezi vrcholy Ramolkogel a Wildspitze. Ubytování Appartements Zirmhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Granbichler

9,3

Haus Granbichler

Ubytování (Apartmány) Haus Granbichler. Haus Granbichler se nachází v obci Vent, 50 metrů od zastávky skibusu a stanice lanovky Gampenlift. Ubytování Haus Granbichler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Similaun

9,3

Hotel Similaun

Ubytování (Hotel) Hotel Similaun. Hotel Similaun se nachází ve městě Vent v údolí Ötz, kousek od lyžařských areálů Gurgl a Sölden, a nabízí vstup zdarma do wellness. Ubytování Hotel Similaun se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Wildspitz'

9,3

Appartement Wildspitz'

Ubytování (Apartmány) Appartement Wildspitz'. Appartement Wildspitz' se nachází ve vesničce Vent v Ötztalských Alpách a nabízí tradičně zařízené apartmány s kachlovými kamny a dřevěnou podlahou. Ubytování Appartement Wildspitz' se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment Bergwelt

9,3

Appartment Bergwelt

Ubytování (Apartmány) Appartment Bergwelt. Apartmán Bergwelt se nachází ve městě Vent v údolí Ötz, 30 metrů od zastávky skibusu se spojením do lyžařských středisek Sölden i Obergurgla a 150 metrů od... Ubytování Appartment Bergwelt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hubertus

9,2

Haus Hubertus

Ubytování (Privát) Haus Hubertus. Haus Hubertus stojí v malebné alpské přírodě a nabízí pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou v obci Vent, 100 metrů od nejbližší sjezdovky. Ubytování Haus Hubertus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Macun

9,1

Hotel Macun

Ubytování (Hotel) Hotel Macun. Hotel Macun se nachází ve Ventu, 500 metrů od lanovky Wildspitze, 600 metrů od centra a necelý 1 km od lanovky Doppelsesselbahn Wildspitz. Ubytování Hotel Macun se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Soldanella

9

Haus Soldanella

Ubytování (Apartmány) Haus Soldanella. Apartmány a pokoje Haus Soldanella se nacházejí v obci Vent, na úpatí hory Wildspitze a 50 metrů od zastávky skibusu, a nabízejí ubytování s panoramatickým... Ubytování Haus Soldanella se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Elisabeth

9

Pension Elisabeth

Ubytování (Penzion) Pension Elisabeth. Tento penzion se nachází ve vesničce Vent v Ötztalských Alpách, pouhých 100 metrů od lanovky Stableinbahn. Ubytování Pension Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel-Gasthof Gstrein

9

Berghotel-Gasthof Gstrein

Ubytování (Hotel) Berghotel-Gasthof Gstrein. Tradiční rodinný Hotel Gasthof Gstrein pochází z roku 1934 a nachází se na slunném místě v nadmořské výšce 1 900 metrů, jen několik minut chůze od... Ubytování Berghotel-Gasthof Gstrein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartementhaus Anny

9

Appartementhaus Anny

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Anny. Appartementhaus Anny se nachází na okraji vesnice Vent a nabízí neplacené parkoviště. Ubytování Appartementhaus Anny se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Edelweiss

8,9

Gästehaus Edelweiss

Ubytování (Penzion) Gästehaus Edelweiss. Gästehaus Edelweiss se nachází v centru obce Vent, 1900 metrů nad mořem, a nabízí výhled na Ötztalské Alpy. Ubytování Gästehaus Edelweiss se nachází ve městě Franz-Senn-Weg 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Elisabeth 1

8,9

Apartment Elisabeth 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Elisabeth 1. Apartment Elisabeth 1 is set in Vent. The accommodation is 41 km from Neustift im Stubaital. Ubytování Apartment Elisabeth 1 se nachází ve městě Vent (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alt Vent Tyrol

8,8

Hotel Alt Vent Tyrol

Ubytování (Hotel) Hotel Alt Vent Tyrol. Hotel Alt Vent Tyrol se nachází v obci Ventu a je obklopen Ötztalskými Alpami. Ubytování Hotel Alt Vent Tyrol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Vent

8,8

Hotel Vent

Ubytování (Hotel) Hotel Vent. Hotel Vent se nachází v obci Ventu a nabízí možnost lyžování až k budově.. Tento 3hvězdičkový hotel má bankomat, sdílený lounge i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Vent se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Eberhard

8,4

Haus Eberhard

Ubytování (Privát) Haus Eberhard. Haus Eberhard se nachází v obci Vent, do 5 minut chůze od supermarketu, restaurace, lyžařské oblasti Ochsenkopflift, běžkařských tratí a zastávky skibusu,... Ubytování Haus Eberhard se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Kleon

8,3

Hotel Kleon

Ubytování (Hotel) Hotel Kleon. Hotel Kleon se nachází ve městě Vent, 200 metrů od lanovky na horu Wildspitze, a nabízí saunu a restauraci, která podává pokrmy rakouské kuchyně. Ubytování Hotel Kleon se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Weißkugel

7,9

Gasthof Weißkugel

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Weißkugel. Gasthof Weißkugel se nachází v obci Vent, 500 metrů od lyžařských vleků, a nabízí panoramatický výhled na horu Wildspitze a okolní panoramatickou alpskou... Ubytování Gasthof Weißkugel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vent

Město Vent se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Vent.