Hledat

Ubytování

Ubytování město Zöblen

Ve městě Zöblen (Rakousko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zöblen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zöblen

Gästehaus Glätzle

9,6

Gästehaus Glätzle

Ubytování (Penzion) Gästehaus Glätzle. Renovovaný na jaře roku 2014, Gästehaus Glätzle se nachází v centru města Zöblen, pouhých 500 metrů od sjezdovek lyžařského areálu Schattwald-Zöblen. Ubytování Gästehaus Glätzle se nachází ve městě Zöblen 19 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpinplus

9,6

Alpinplus

Ubytování (Apartmány) Alpinplus. Situated in Zöblen in the Tyrol region and Muhlhanglift reachable within 400 metres, Alpinplus features accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytování Alpinplus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biohotel Bergzeit

9,4

Biohotel Bergzeit

Ubytování (Hotel) Biohotel Bergzeit. Biohotel Bergzeit se nachází v obci Zöblen, 200 metrů od lyžařského vleku Muhlhanglift a 400 metrů od hory Rohnenspitze, a nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost... Ubytování Biohotel Bergzeit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Triendlhof

8,9

Triendlhof

Ubytování (Penzion) Triendlhof. Ubytování Triendlhof se nachází v Zöblenu v údolí Tannheim, pouhých 5 minut chůze od lyžařských vleků Rohnen. Nabízí saunu, parní lázeň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Triendlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garni Hotel Wildanger

8,2

Garni Hotel Wildanger

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Wildanger. Located in Zöblen, the Garni Hotel Wildanger is under new management since May 2017 and it is only 3 km away from the border to Germany. Ubytování Garni Hotel Wildanger se nachází ve městě Zöblen 55 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenrose

8

Hotel Alpenrose

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenrose. Hotel Alpenrose se nachází v centru města Zöblen a má slunnou polohu, 800 metrů od lyžařského střediska Zoeblen-Schattwald a 100 metrů od zastávky... Ubytování Hotel Alpenrose se nachází ve městě Zöblen (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Koch

Gästehaus Koch

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Koch. Featuring a balcony with garden views, and a garden and ski-to-door access, Gästehaus Koch can be found in Zöblen, close to Muhlhanglift and 800 metres... Ubytování Gästehaus Koch se nachází ve městě 51 Katzensteig (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Tannheimer Tal

Chalet Tannheimer Tal

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Tannheimer Tal. Featuring a sun terrace, Chalet Tannheimertal is a detached holiday home situated in Zöblen in the Tyrol Region. Ubytování Chalet Tannheimer Tal se nachází ve městě Zöblen (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenjuwel Rohnenspitze

Alpenjuwel Rohnenspitze

Ubytování (Penzion) Alpenjuwel Rohnenspitze. Boasting a garden, Alpenjuwel Rohnenspitze is situated in Zöblen. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Alpenjuwel Rohnenspitze se nachází ve městě Zöblen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zöblen

Město Zöblen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Zöblen.