Hledat

Ubytování

Ubytování město Thierbach

Ve městě Thierbach (Rakousko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Thierbach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Thierbach

Tradlhof

9,9

Tradlhof

Ubytování (Prázdninový dům) Tradlhof. Tradlhof se nachází v Thierbachu, pouhých 9 km od Schatzbergu. Nabízí ubytování se zahradou, grilem a kuchyní. Ubytování Tradlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthof Schatzbergalm

9,7

Berggasthof Schatzbergalm

Ubytování (Penzion – hostinec) Berggasthof Schatzbergalm. Situated at 1,800 metres above sea level, reachable only by cable car and surronded by Alpine pasture and cows, Berggasthof Schatzbergalm offers... Ubytování Berggasthof Schatzbergalm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Gradlspitz

9,7

Gasthof Gradlspitz

Ubytování (Penzion) Gasthof Gradlspitz. Gasthof Gradlspitz se nachází v údolí Wildschönau, 12 minut jízdy autem od lanovky Auffach a lyžařského areálu Ski Juwel Wildschönau. Ubytování Gasthof Gradlspitz se nachází ve městě Thierbach (Rakousko - Tyrolsko).

Hütte "Badstub"

8,7

Hütte "Badstub"

Ubytování (Apartmán) Hütte "Badstub". Hütte "Badstub" se nachází v Thierbachu v Tyrolsku, 12 km od lanovky Thalerkogl, a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Hütte "Badstub" se nachází ve městě Thierbach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sollererwirt

8,3

Sollererwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Sollererwirt. Toto nekuřácké ubytování se nachází 12 km od města Thalerkogl. Nabízí restauraci, zahradu a terasu. Ubytování Sollererwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Berganger (WIL421)

Apartment Berganger (WIL421)

Ubytování (Apartmán) Apartment Berganger (WIL421). Apartment Berganger (WIL421) is located in Thierbach. Ubytování Apartment Berganger (WIL421) se nachází ve městě Thierbach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moserhütte

Moserhütte

Ubytování (Chata) Moserhütte. Moserhütte, a property with a terrace, is located in Thierbach, 10 km from Thalerkogl. Ubytování Moserhütte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moserhütte Kl

Moserhütte Kl

Ubytování (Chata) Moserhütte Kl. Moserhütte Kl, a property with a terrace, is set in Thierbach, 10 km from Thalerkogl. Ubytování Moserhütte Kl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sollererwirt (WIL450)

Apartment Sollererwirt (WIL450)

Ubytování (Apartmán) Apartment Sollererwirt (WIL450). Apartment Sollererwirt (WIL450) se nachází v obci Thierbach v Tyrolsku, 37 km od Flachau, a nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Sollererwirt (WIL450) se nachází ve městě Thierbach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Thierbach

Město Thierbach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Thierbach.