Hledat

Ubytování

Ubytování město Niederau

Ve městě Niederau (Rakousko) máme celkem 93 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Niederau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Niederau

Apartment Doll

9,8

Apartment Doll

Ubytování (Apartmán) Apartment Doll. Providing mountain views, Apartment Doll is a self-catering accommodation located in Niederau. Free WiFi access is available. Ubytování Apartment Doll se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Marchanger

9,8

Ferienwohnungen Marchanger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Marchanger. Set in Niederau in the Tyrol region and Übungslift Tennladen reachable within 300 metres, Ferienwohnungen Marchanger offers accommodation with free WiFi, a... Ubytování Ferienwohnungen Marchanger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Jochum

9,8

Appartements Jochum

Ubytování (Apartmány) Appartements Jochum. Appartements Jochum se nacházejí 800 metrů od centra Niederau – Wildschönau a 2 minuty chůze od lyžařského vleku Skijuwel. Ubytování Appartements Jochum se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Gföller

9,7

Haus Gföller

Ubytování (Apartmán) Haus Gföller. Boasting a garden and a terrace, Haus Gföller provides accommodation in Niederau with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Gföller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Maurer

9,6

Appartement Maurer

Ubytování (Apartmán) Appartement Maurer. Apartmán Maurer se nachází v obci Niederau. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování. Ubytování Appartement Maurer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leitnerhof

9,6

Leitnerhof

Ubytování (Apartmány) Leitnerhof. Apartmán Leitnerhof se nacházejí v obci Niederau, v bezprostřední blízkosti lyžařského vleku Tennladen, 700 metrů od stanice lanovky Markbachjochbahn a 1... Ubytování Leitnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday home Oberschweiberhof

9,6

Holiday home Oberschweiberhof

Ubytování (Apartmán) Holiday home Oberschweiberhof. Holiday home Oberschweiberhof is situated in Niederau, 1.1 km from Markbachjochbahn, and features a terrace, garden, and free WiFi. The property is 1. Ubytování Holiday home Oberschweiberhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Gwiggner

9,5

Appartement Gwiggner

Ubytování (Apartmány) Appartement Gwiggner. Appartement Gwiggner nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Niederau, 600 metrů od lanovek Lanerköpflbahn a Markbachjochbahn. Ubytování Appartement Gwiggner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Daniela

9,5

Haus Daniela

Ubytování (Apartmány) Haus Daniela. Haus Daniela se nachází v obci Niederau v údolí Wildschönau, jen 100 metrů od lyžařského vleku Lanerköpfl a 2 minuty pěšky od zastávky skibusu. Ubytování Haus Daniela se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ado's Haus

9,5

Ado's Haus

Ubytování (Prázdninový dům) Ado's Haus. Ado's Haus se nachází v Niederau, 200 metrů od lyžařského vleku Ungnadenlift a 400 metrů od lanovky Lanerköpflbahn. Ubytování Ado's Haus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brunner Apartments

9,5

Brunner Apartments

Ubytování (Apartmány) Brunner Apartments. Brunner Apartments is located in Niederau, set right next to Markbachjoch Cable Car, offering apartments with a large mountain-view balcony. Ubytování Brunner Apartments se nachází ve městě Wildschönau-Niederau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonne

9,4

Hotel Sonne

Ubytování (Hotel) Hotel Sonne. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází na poklidném místě v Kitzbühelských Alpách, 500 metrů od lyžařského areálu Markbachjoch-Niederau a nabízí terasu s... Ubytování Hotel Sonne se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Drachenheim

9,4

Drachenheim

Ubytování (Apartmán) Drachenheim. Featuring a garden, a shared lounge, and ski-to-door access, Drachenheim offers accommodation in Niederau with free WiFi and garden views. Ubytování Drachenheim se nachází ve městě Wildschönauerstrasse 272 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz Drachenstein Wildschönau

9,4

Residenz Drachenstein Wildschönau

Ubytování (Aparthotel) Residenz Drachenstein Wildschönau. Residenz Drachenstein Wildschönau je komplex apartmánů, který se nachází na klidném místě v centru tyrolské vesnice Niederau-Wildschönau, 500 metrů od... Ubytování Residenz Drachenstein Wildschönau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Alpenhof Wildschönau

9,3

Appartement Alpenhof Wildschönau

Ubytování (Apartmány) Appartement Alpenhof Wildschönau. Alpenhof se nachází v centru střediska Niederau v malebném regionu Wildschönau, 200 metrů od lyžařského areálu Markbachjoch, a nabízí prostorné apartmány s... Ubytování Appartement Alpenhof Wildschönau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Neuheim

9,3

Ferienwohnung Neuheim

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Neuheim. Ferienwohnung Neuheim se nachází v Niederau, 800 metrů od lanovky Lanerköpflbahn, 1,2 km od lanovky Markbachjochbahn a 50 metrů od zastávky skibusu, a... Ubytování Ferienwohnung Neuheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vicky Apartments

9,3

Vicky Apartments

Ubytování (Apartmány) Vicky Apartments. Tyto apartmány se nachází v tyrolském údolí Wildschönau. Ubytování Vicky Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnhang de Luxe

9,3

Sonnhang de Luxe

Ubytování (Apartmán) Sonnhang de Luxe. Sonnhang de Luxe is situated in Niederau, 400 metres from Markbachjochbahn and 400 metres from Guggwiesenlift, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Sonnhang de Luxe se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moarhof Appartements

9,2

Moarhof Appartements

Ubytování (Privát) Moarhof Appartements. Set in Niederau in the Tyrol region and Ungnadenlift reachable within 80 metres, Moarhof Appartements offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities,... Ubytování Moarhof Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Clubhaus Wildschönau

9,2

Clubhaus Wildschönau

Ubytování (Apartmán) Clubhaus Wildschönau. Clubhaus Wildschönau se nachází v obci Niederau, jen 300 metrů od lyžařského vleku Tennladen Übungslift, 400 metrů od lyžařského vleku Guggwiesenlift a 4... Ubytování Clubhaus Wildschönau se nachází ve městě Niederau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenalp Niederau

9,2

Sonnenalp Niederau

Ubytování (Apartmán) Sonnenalp Niederau. Situated in Niederau, 400 metres from Markbachjochbahn, Sonnenalp Niederau features accommodation with ski-to-door access, free WiFi and a 24-hour front... Ubytování Sonnenalp Niederau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Resort Tirol am Wildenbach

9,2

Resort Tirol am Wildenbach

Ubytování (Aparthotel) Resort Tirol am Wildenbach. Resort Tirol offers stylish Alpine-style apartments with a garden or a terrace, 250 metres from the Schatzberglift Ski Area and 300 metres from Niederau’s... Ubytování Resort Tirol am Wildenbach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

ferienwohnung niederau

9,2

ferienwohnung niederau

Ubytování (Apartmán) ferienwohnung niederau. Apartmán Ferienwohnung Niederau se nachází v Niederau, pouhých 400 metrů od lanovky Lanerköpflbahn a 500 metrů od lanovek Ungnadenlift a Stenzerlift. Ubytování ferienwohnung niederau se nachází ve městě Niederau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tennladen Apartments

9,2

Tennladen Apartments

Ubytování (Apartmány) Tennladen Apartments. Tennladen Apartments jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Niederau. Ubytování Tennladen Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriendorf Wildschönau

9,1

Feriendorf Wildschönau

Ubytování (Apartmány) Feriendorf Wildschönau. The Feriendorf Wildschönau offers spacious chalets with free internet access in an ideal location only 150 metres from the ski lift in Tyrol's Niederau. Ubytování Feriendorf Wildschönau se nachází ve městě Niederau 179 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Leitenhof

8,8

Pension Leitenhof

Ubytování (Penzion) Pension Leitenhof. Located less than 1 km from Niederau town centre and several ski lifts, several shops and restaurants are within 300 metres of Pension Leitenhof. Ubytování Pension Leitenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Seiwald

8,8

Haus Seiwald

Ubytování (Apartmány) Haus Seiwald. Haus Seiwald postavený v typickém tyrolském stylu se nachází v letovisku Niederau, 300 metrů od lanovky Markbachjoch. Ubytování Haus Seiwald se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kristall Plaza

8,6

Kristall Plaza

Ubytování (Aparthotel) Kristall Plaza. Kristall Plaza stojí v obci Niederau v Tyrolsku, nedaleko od veřejného bazénu a 100 metrů od lanovky Markbachjochbahn. Ubytování Kristall Plaza se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Staffler

8,6

Hotel Staffler

Ubytování (Hotel) Hotel Staffler. Hotel Staffler provozuje rodina z Anglie. Nachází se v obci Niederau v údolí Wildschönau, 150 metrů od lanovky. Ubytování Hotel Staffler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Schneeberger 3 Sterne Superior

8,5

Hotel Schneeberger 3 Sterne Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Schneeberger 3 Sterne Superior. Hotel Schneeberger se nachází v centru města Wildschönau-Niederau, 300 metrů od nejbližšího lyžařského vleku a nabízí lázeňské centrum se saunou, parní... Ubytování Hotel Schneeberger 3 Sterne Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auhof

8,4

Auhof

Ubytování (Apartmány) Auhof. Apartmány Auhof se nachází v Niederau, 900 metrů od lyžařského vleku Markbachjoch. Ubytování Auhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harmony Hotel Harfenwirt

8,3

Harmony Hotel Harfenwirt

Ubytování (Hotel) Harmony Hotel Harfenwirt. Hotel Harfenwirt je situován přímo u sjezdovek a lyžařského vleku Tennladen, v malebné lokalitě mezi horami a lesy v údolí Wildschönau, a nabízí prostorné... Ubytování Harmony Hotel Harfenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Waldruh

8,3

Haus Waldruh

Ubytování (Apartmán) Haus Waldruh. Haus Waldruh najdete 20 metrů od lyžařského areálu Wildschönau-Alpbachtal, 2 km od centra vesnice Niederau a 6 km od města Wörgl. Ubytování Haus Waldruh se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Austria

8,2

Hotel Austria

Ubytování (Hotel) Hotel Austria. Hotel Austria se nachází uprostřed Kitzbühelských Alp, 50 metrů od lyžařského areálu Markbachjoch. Ubytování Hotel Austria se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Simmerlwirt

7,9

Hotel Simmerlwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Simmerlwirt. Hotel Simmerlwirt se nachází v centru obce Niederau, 200 metrů od kabinové lanovky Niederau Markbachjoch v lyžařském areálu Ski Juwel. Ubytování Hotel Simmerlwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sonnenalp Niederau/SkiJuwel

7,8

Sonnenalp Niederau/SkiJuwel

Ubytování (Apartmány) Sonnenalp Niederau/SkiJuwel. Sonnenalp Niederau/SkiJuwel features garden views, free WiFi and free private parking, located in Niederau, 400 metres from Markbachjochbahn. Ubytování Sonnenalp Niederau/SkiJuwel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Harmony Hotel Sonnschein

7,6

Harmony Hotel Sonnschein

Ubytování (Hotel) Harmony Hotel Sonnschein. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v údolí Wildschönau, pouhých 400 metrů od stanice lanovky Niederau, je obklopený horami a lesy a nabízí prostorné... Ubytování Harmony Hotel Sonnschein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Marjanne

Haus Marjanne

Ubytování (Aparthotel) Haus Marjanne. Set in Niederau, 21 km from Kirchberg in Tirol, Haus Marjanne offers ski-to-door access and free WiFi. Ubytování Haus Marjanne se nachází ve městě Niederau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenalp Markbachjoch XL

Sonnenalp Markbachjoch XL

Ubytování (Apartmán) Sonnenalp Markbachjoch XL. Boasting an outdoor pool and mountain views, Sonnenalp Markbachjoch XL is situated in Niederau. Ubytování Sonnenalp Markbachjoch XL se nachází ve městě Niederau (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06735-DYA

Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06735-DYA

Ubytování (Apartmán) Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06735-DYA. Situated in Niederau in the Tyrol region, Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06735-DYA features a terrace. Ubytování Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06735-DYA se nachází ve městě Niederau (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06035-DYA

Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06035-DYA

Ubytování (Apartmán) Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06035-DYA. Located in Niederau in the Tyrol region, Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06035-DYA has a terrace. Ubytování Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06035-DYA se nachází ve městě Niederau (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Residenz Drachenstein Wildschönau-Niederau - OTR061001-EYC

Apartments Residenz Drachenstein Wildschönau-Niederau - OTR061001-EYC

Ubytování (Apartmán) Apartments Residenz Drachenstein Wildschönau-Niederau - OTR061001-EYC. Apartments Residenz Drachenstein Wildschönau-Niederau - OTR061001-EYC is situated in Niederau. Ubytování Apartments Residenz Drachenstein Wildschönau-Niederau - OTR061001-EYC se nachází ve městě Niederau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06029-FYA

Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06029-FYA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06029-FYA. Situated in Niederau in the Tyrol region, Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06029-FYA features a garden. Ubytování Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06029-FYA se nachází ve městě Niederau (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06029-FYB

Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06029-FYB

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06029-FYB. Set in Niederau in the Tyrol region, Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06029-FYB features a garden. Ubytování Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06029-FYB se nachází ve městě Niederau (Rakousko - Tyrolsko).

Hartlhof

Hartlhof

Ubytování (Farma) Hartlhof. Tato rodinná farma se nachází přímo na lyžařských svazích ve Wildschönau a nabízí pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hartlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Schmiedhof

Holiday home Schmiedhof

Ubytování (Apartmán) Holiday home Schmiedhof. Set in Niederau, 500 metres from Ungnadenlift, Holiday home Schmiedhof offers a garden with a barbecue, and free WiFi. The property is 1. Ubytování Holiday home Schmiedhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06729-FYA

Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06729-FYA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06729-FYA. Located in Niederau in the Tyrol region, Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06729-FYA has a garden. Ubytování Holiday village Wildschönau Wildschönau-Niederau - OTR06729-FYA se nachází ve městě Niederau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenalp Bergblick

Sonnenalp Bergblick

Ubytování (Apartmán) Sonnenalp Bergblick. Situated in Niederau, 400 metres from Markbachjochbahn, 400 metres from Guggwiesenlift and 600 metres from Stenzerlift, Sonnenalp Bergblick features... Ubytování Sonnenalp Bergblick se nachází ve městě Niederau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenalp Mountainview 4*

Sonnenalp Mountainview 4*

Ubytování (Apartmán) Sonnenalp Mountainview 4*. Sonnenalp Mountainview 4* is located in Niederau and offers ski-to-door access, a tennis court and a terrace. Ubytování Sonnenalp Mountainview 4* se nachází ve městě Niederau (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06035-UYD

Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06035-UYD

Ubytování (Apartmán) Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06035-UYD. Set in Niederau in the Tyrol region, Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06035-UYD features a balcony. Ubytování Apartments home Brunner Wildschönau-Niederau - OTR06035-UYD se nachází ve městě Niederau (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Residenz Drachenstein Wildschönau-Niederau - OTR061001-CYB

Apartments Residenz Drachenstein Wildschönau-Niederau - OTR061001-CYB

Ubytování (Apartmán) Apartments Residenz Drachenstein Wildschönau-Niederau - OTR061001-CYB. Apartments Residenz Drachenstein Wildschönau-Niederau - OTR061001-CYB is located in Niederau. Ubytování Apartments Residenz Drachenstein Wildschönau-Niederau - OTR061001-CYB se nachází ve městě Niederau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Niederau

Město Niederau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 93 hotelů a ubytování ve městě Niederau.