Hledat

Ubytování

Ubytování město Ginzling

Ve městě Ginzling (Rakousko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ginzling

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ginzling

Appartement Mia

9,4

Appartement Mia

Ubytování (Apartmán) Appartement Mia. Appartement Mia is situated in Ginzling. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Appartement Mia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Altginzling

9,4

Gasthof Altginzling

Ubytování (Penzion) Gasthof Altginzling. Gasthof Altginzling se nachází v obci Ginzling v Zillertalském údolí, 8 km od Mayrhofenu. Ubytování Gasthof Altginzling se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Gasthaus Schwarzenstein

9,1

Hotel Gasthaus Schwarzenstein

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthaus Schwarzenstein. Schwarzenstein leží na cyklostezce, která vede horami Pfitscher Joch v Zillertalských Alpách. Nabízí klasickou a parní saunu a terasu s lehátky. Ubytování Hotel Gasthaus Schwarzenstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Papilio im Naturpark Zillertal

9,1

Apart Papilio im Naturpark Zillertal

Ubytování (Penzion) Apart Papilio im Naturpark Zillertal. Haus Emilie se nachází v obci Ginzling, 10 km od Mayrhofenu. Nabízí dobře vybavené apartmány s kabelovou TV, plně vybavenou kuchyň a lyžárnu. Ubytování Apart Papilio im Naturpark Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Goldmann

9,1

Ferienwohnung Goldmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Goldmann. Ferienwohnung Goldmann se nachází v obci Ginzling a nabízí terasu a výhled na hory a na řeku. Ubytování Ferienwohnung Goldmann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Fürstenhaus

9

Holiday Home Fürstenhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Fürstenhaus. Vila Fürstenhaus se nachází v Dornaubergu, 36 km od Innsbrucku a 9 km od města Mayrhofen. Wi-Fi je dostupné zdarma ve všech prostorách . Ubytování Holiday Home Fürstenhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zillertal Residenz

8,9

Zillertal Residenz

Ubytování (Apartmány) Zillertal Residenz. Elegantní LifeStyle Residenz se nachází v malebném městečku Ginzling a nabízí prostorné apartmány s balkonem nebo terasou a panoramatický výhled na... Ubytování Zillertal Residenz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Christian

8,9

Apartment Christian

Ubytování (Apartmán) Apartment Christian. Apartmán Christian se nachází v obci Ginzling a nabízí ubytování s patiem a zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Apartment Christian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Siglaste

Holiday Home Siglaste

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Siglaste. Situated in Ginzling, Holiday Home Siglaste features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday Home Siglaste se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus INNERBÖDEN 495S

Ferienhaus INNERBÖDEN 495S

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus INNERBÖDEN 495S. Ferienhaus INNERBÖDEN 495S se nachází v obci Ginzling a nabízí ubytování s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Ferienhaus INNERBÖDEN 495S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Haus Carmen (MHO482)

Holiday Home Haus Carmen (MHO482)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Haus Carmen (MHO482). Set in Ginzling in the Tyrol region, Holiday Home Haus Carmen (MHO482) has a terrace. It offers free WiFi and a garden. Ubytování Holiday Home Haus Carmen (MHO482) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Farm Eben 480S

Haus Farm Eben 480S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Farm Eben 480S. Set in Ginzling in the Tyrol region, Haus Farm Eben 480S has a terrace. Private parking is available on site. Ubytování Haus Farm Eben 480S se nachází ve městě Ginzling (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schragl (MHO487)

Apartment Schragl (MHO487)

Ubytování (Apartmán) Apartment Schragl (MHO487). Situated in Ginzling in the Tyrol region, Apartment Schragl (MHO487) features a terrace. Ubytování Apartment Schragl (MHO487) se nachází ve městě Ginzling (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gasthof Neuginzling (MHO498)

Apartment Gasthof Neuginzling (MHO498)

Ubytování (Apartmán) Apartment Gasthof Neuginzling (MHO498). Apartment Gasthof Neuginzling (MHO498) is set in Ginzling and offers a shared lounge. Ubytování Apartment Gasthof Neuginzling (MHO498) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Veronika

Ferienwohnung Veronika

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Veronika. Apartmán Ferienwohnung Veronika se nachází v tiché oblasti Ginzlingu, 21,4 km od ledovce Hintertux a 10 minut jízdy od Mayrhofenu, a nabízí balkon s... Ubytování Ferienwohnung Veronika se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Babsi 485S

Babsi 485S

Ubytování (Apartmán) Babsi 485S. Set in Ginzling in the Tyrol region, Babsi 485S features a terrace. Free WiFi is offered throughout the property and private parking is available on site. Ubytování Babsi 485S se nachází ve městě Ginzling (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpin Lodge

Alpin Lodge

Ubytování (Apartmán) Alpin Lodge. Alpin Lodge se nachází v Ginzlingu. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Ubytování Alpin Lodge se nachází ve městě Ginzling (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Gaishütte (MHO484)

Chalet Gaishütte (MHO484)

Ubytování (Chata) Chalet Gaishütte (MHO484). Set in Ginzling in the Tyrol region, Chalet Gaishütte (MHO484) features a balcony. Ubytování Chalet Gaishütte (MHO484) se nachází ve městě Ginzling (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ginzling

Město Ginzling se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Ginzling.