Hledat

Ubytování

Ubytování město Holzgau

Ve městě Holzgau (Rakousko) máme celkem 36 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Holzgau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Holzgau

Landhaus Marion

9,8

Landhaus Marion

Ubytování (Penzion) Landhaus Marion. Surrounded by meadows and mountains, family-run Landhaus Marion offers rooms and apartments with a south-facing balcony. Ubytování Landhaus Marion se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Laura

9,8

Appartement Laura

Ubytování (Apartmán) Appartement Laura. Appartement Laura se nachází v obci Holzgau, nedaleko lyžařského areálu Gföllberglift. Ubytování Appartement Laura se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Auer

9,8

Gästehaus Auer

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Auer. Gästehaus Auer is located in Holzgau, less than 1 km from Gföllberglift, and provides a balcony, garden, and free WiFi. The property has mountain views. Ubytování Gästehaus Auer se nachází ve městě Holzgau 115a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz 111

9,8

Residenz 111

Ubytování (Apartmány) Residenz 111. Residenz 111 is located in Holzgau in the Lechtal Vally Nature Reserve in a historic building decorated with traditional "Lüftlmalerei". Ubytování Residenz 111 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienschlössl Harmonie

9,7

Ferienschlössl Harmonie

Ubytování (Penzion) Ferienschlössl Harmonie. Located in the centre of Holzgau, Ferienschlössl Harmonie offers modern Alpine-style units just 200 metres from the Gföllberg-Lift with ski-school in... Ubytování Ferienschlössl Harmonie se nachází ve městě Haus Nr. 38 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pepi's Suites - Lechtal Apartments

9,7

Pepi's Suites - Lechtal Apartments

Ubytování (Apartmány) Pepi's Suites - Lechtal Apartments. Opened in December 2015, Pepi's Suites - Lechtal Apartments is quietly located in the Alpine village of Holzgau, 300 metres from a ski lift and 400 metres... Ubytování Pepi's Suites - Lechtal Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaletresort Lech

9,5

Chaletresort Lech

Ubytování (Horské chaty) Chaletresort Lech. Chaletresort Lech se nachází v obci Holzgau v údolí Lechtal a byl otevřen v prosinci 2014. Ubytování Chaletresort Lech se nachází ve městě Nr. 40 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturparkhotel Ober-Lechtalerhof

9,5

Naturparkhotel Ober-Lechtalerhof

Ubytování (Hotel) Naturparkhotel Ober-Lechtalerhof. The 4-star Naturparkhotel Ober-Lechtalerhof enjoys a quiet location in the centre of Holzgau. Ubytování Naturparkhotel Ober-Lechtalerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Bernhard

9,5

Landhaus Bernhard

Ubytování (Apartmány) Landhaus Bernhard. Landhaus Bernhard is just 300 metres from the centre of Holzgau in the Lech Valley, and 400 metres from the nearest ski slopes. Ubytování Landhaus Bernhard se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Selbstversorgerhaus Wolf

9,4

Selbstversorgerhaus Wolf

Ubytování (Prázdninový dům) Selbstversorgerhaus Wolf. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Selbstversorgerhaus Wolf features accommodation in Holzgau with free WiFi and garden views. Ubytování Selbstversorgerhaus Wolf se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Elsa

9,4

Haus Elsa

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Elsa. Haus Elsa is a detached holiday home with a sun terrace, set in Holzgau in the Tyrol Region. Ubytování Haus Elsa se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Gföllberg

9,3

Landhaus Gföllberg

Ubytování (Apartmány) Landhaus Gföllberg. Overlooking the village of Holzgau, Landhaus Gföllberg enjoys a peaceful location a 10-minute walk from the village centre and 15 km from the Warth Ski... Ubytování Landhaus Gföllberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Alpenperle

9,3

Pension Alpenperle

Ubytování (Penzion) Pension Alpenperle. Pension Alpenperle se nachází jen 500 metrů od centra obce Holzgau a nejbližšího lyžařského vleku a 50 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Pension Alpenperle se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Wolf

9,2

Ferienwohnungen Wolf

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Wolf. Featuring free WiFi, Ferienwohnungen Wolf offers accommodation in Holzgau, 18 km from the Warth-Schröcken Ski Area. Ubytování Ferienwohnungen Wolf se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Dietmar

9,1

Haus Dietmar

Ubytování (Apartmán) Haus Dietmar. Haus Dietmar is set in Schönau, 1 km from Holzgau and 20 km from the Arlberg Ski Areas Warth-Schröcken, Lech-Zürs and Sankt Anton. Ubytování Haus Dietmar se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Alpenruh

9

Gästehaus Alpenruh

Ubytování (Penzion) Gästehaus Alpenruh. Situated in the Lechtal Valley, Gästehaus Alpenruh offers Tyrolean-style rooms and free parking, 20 minutes by car from the Warth/Arlberg Ski Area. Ubytování Gästehaus Alpenruh se nachází ve městě Holzgau 92 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christof

9

Haus Christof

Ubytování (Apartmány) Haus Christof. Haus Christof se nachází v Holzgau a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Haus Christof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gaby

9

Haus Gaby

Ubytování (Apartmán) Haus Gaby. Located in the Lech Valley, Haus Gaby offers apartments with balcony, free WiFi and a garden with barbecue facilities and a children’s playground. Ubytování Haus Gaby se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Wohlfühlhotel Berg Heil

9

Wohlfühlhotel Berg Heil

Ubytování (Hotel) Wohlfühlhotel Berg Heil. Located 500 metres from the centre of Holzgau in the Lech Valley, Wohlfühlhotel Berg Heil offers an à la carte restaurant, a spa area with steam bath and... Ubytování Wohlfühlhotel Berg Heil se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Bären

8,8

Gasthof Bären

Ubytování (Hotel) Gasthof Bären. Located directly on the slopes, 50 metres from the ski lifts in Holzgau/Gföllberglift Ski Area, Gasthof Bären offers 2 on-site restaurants and a spa centre... Ubytování Gasthof Bären se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Regina

8,7

Haus Regina

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Regina. Lechtal Valley’s Haus Regina offers Tyrolean-style rooms with a balcony and mountain views in the centre of Holzgau. Ubytování Haus Regina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhaus Ramona

8,7

Bauernhaus Ramona

Ubytování (Apartmán) Bauernhaus Ramona. Tato tradiční zemědělská usedlost v Holzgau v údolí Lech nabízí lyžárnu a prostorné apartmány s výhledem na hory. Ubytování Bauernhaus Ramona se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Winklerhof

8,6

Hotel Winklerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Winklerhof. Hotel Winklerhof se nachází v Holzgau. Nabízí restauraci a fitness centrum. Ubytování Hotel Winklerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Neue Post

8,4

Hotel Neue Post

Ubytování (Hotel) Hotel Neue Post. Tento tradiční rodinný hotel s nádherným výhledem na hory stojí na ideálním místě v městečku Holzgau, kousek od známého lyžařského areálu Warth Schröcken. Ubytování Hotel Neue Post se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment in Holzgau/Tirol 617

Apartment in Holzgau/Tirol 617

Ubytování (Apartmán) Apartment in Holzgau/Tirol 617. Apartment in Holzgau/Tirol 617 is a property set in Holzgau near Gföllberglift. Ubytování Apartment in Holzgau/Tirol 617 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

alpdeluxe-Apartments Holzgau

alpdeluxe-Apartments Holzgau

Ubytování (Apartmány) alpdeluxe-Apartments Holzgau. Alpdeluxe-Apartments Holzgau has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Holzgau, 600 metres from Gföllberglift. Ubytování alpdeluxe-Apartments Holzgau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday home Holzgau

Holiday home Holzgau

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Holzgau. Holiday home Holzgau is situated in Holzgau and offers barbecue facilities. The property has mountain views. Ubytování Holiday home Holzgau se nachází ve městě Holzgau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Holzgau/Tirol 616

Apartment in Holzgau/Tirol 616

Ubytování (Apartmán) Apartment in Holzgau/Tirol 616. Apartment in Holzgau/Tirol 616 is situated in Holzgau. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment in Holzgau/Tirol 616 se nachází ve městě Holzgau (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Andrea

Apart Andrea

Ubytování (Apartmán) Apart Andrea. Offering free WiFi and garden views, Apart Andrea provides accommodation set in Holzgau, just 300 metres from Gföllberglift. Ubytování Apart Andrea se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Wella

Ferienhaus Wella

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Wella. Set in Holzgau, 1.6 km from Gföllberglift, Ferienhaus Wella offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Ferienhaus Wella se nachází ve městě Dürnau 6 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Holzgau

Apartment Holzgau

Ubytování (Apartmán) Apartment Holzgau. Located in Holzgau, within 400 metres of Gföllberglift, Apartment Holzgau is an accommodation offering mountain views. Ubytování Apartment Holzgau se nachází ve městě Holzgau (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Holzgau

Město Holzgau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36 hotelů a ubytování ve městě Holzgau.