Hledat

Ubytování

Ubytování město Nikolsdorf

Ve městě Nikolsdorf (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nikolsdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nikolsdorf

Multererhof

9,7

Multererhof

Ubytování (Apartmán) Multererhof. Multererhof se nachází v Nörsachu, 49 km od San Candida. Nabízí výhled na hory a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Multererhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tschitscher

9,4

Hotel Tschitscher

Ubytování (Hotel) Hotel Tschitscher. Hotel Tschitscher je obklopený zelenými pastvinami a nachází se 10 minut jízdy od lanovky Zettersfeld v lyžařském areálu Lienz. Ubytování Hotel Tschitscher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Steinerhof

9,2

Gästehaus Steinerhof

Ubytování (Penzion) Gästehaus Steinerhof. The family-run Gästehaus Steinerhof enjoys a quiet location in Nikolsdorf and offers views of the Lienzer Valley Floor and the Lienzer Dolomiten Mountain... Ubytování Gästehaus Steinerhof se nachází ve městě Nikolsdorf 54 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jörgleggerhof

Jörgleggerhof

Ubytování (Farma) Jörgleggerhof. The Jörgleggerhof is a traditional farmhouse in East Tyrol’s Drau Valley, a 5-minute drive from Nikolsdorf and 15 minutes from Lienz. Ubytování Jörgleggerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Nikolsdorf

Město Nikolsdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Nikolsdorf.