Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Häring

Ve městě Bad Häring (Rakousko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Häring

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Häring

Gästehaus Bramböck

9,7

Gästehaus Bramböck

Ubytování (Penzion) Gästehaus Bramböck. Tento penzion zařízený v moderním alpském stylu se nachází ve městě Bad Häring a nabízí saunu, infračervenou kabinu a pokoje s kabelovou TV s plochou... Ubytování Gästehaus Bramböck se nachází ve městě Thiergartlstraße 10 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Häringer Mühle

9,7

Häringer Mühle

Ubytování (Apartmán) Häringer Mühle. Häringer Mühle nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Bad Häringu. Můžete zde využívat terasu. Zdarma je tu k dispozici Wi-Fi a soukromé... Ubytování Häringer Mühle se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpinloft Tirol

9,5

Alpinloft Tirol

Ubytování (Apartmán) Alpinloft Tirol. Situated in Bad Häring in the Tyrol region, Alpinloft Tirol has a balcony and garden views. Ubytování Alpinloft Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Panorama Royal

9,2

Hotel Panorama Royal

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama Royal. Tento 4hvězdičkový, luxusní hotel se nachází v tyrolském lázeňském městě Bad Häring. Ubytování Hotel Panorama Royal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DAS SIEBEN - Ihr Gesundheitsresort

9,2

DAS SIEBEN - Ihr Gesundheitsresort

Ubytování (Hotel) DAS SIEBEN - Ihr Gesundheitsresort. Tento 4hvězdičkový hotel vyšší kategorie v malebném lázeňském městě Bad Häring nabízí velké wellness centrum, krytý bazén i vyhřívaný celoroční venkovní... Ubytování DAS SIEBEN - Ihr Gesundheitsresort se nachází ve městě Kurstraße 14 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio Angererhof

9

Bio Angererhof

Ubytování (Farma) Bio Angererhof. Bio Angererhof se nachází 7 minut chůze od centra města Bad Häring v lyžařském areálu Wilder Kaiser-Brixental. Ubytování Bio Angererhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Schenkenfelder

8,7

Pension Schenkenfelder

Ubytování (Penzion) Pension Schenkenfelder. Pension Schenkenfelder se nachází v centru města Bad Häring, 5 minut chůze od lázeňského parku, tenisových kurtů a veřejného venkovního bazénu a nabízí... Ubytování Pension Schenkenfelder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Hotel Schermer

8,5

Gasthof Hotel Schermer

Ubytování (Penzion) Gasthof Hotel Schermer. Gasthof Hotel Schermer enjoys a quiet location next to Bad Häring's spa and health centre, and 700 metres from the village centre. Ubytování Gasthof Hotel Schermer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivea Gesundheitshotel Bad Häring

7,6

Vivea Gesundheitshotel Bad Häring

Ubytování (Hotel) Vivea Gesundheitshotel Bad Häring. Kurzentrum se nachází pouhých 5 minut chůze od centra města Bad Häring a jedná se o 4hvězdičkový lázeňský rezort, který nabízí velké wellness centrum s... Ubytování Vivea Gesundheitshotel Bad Häring se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Fill

Ferienwohnung Fill

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fill. Ferienwohnung Fill is situated in Bad Häring and offers a terrace. The apartment has garden views and is 22 km from Ellmau. Ubytování Ferienwohnung Fill se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Farm house Kramerl Bad Häring - OTR06030-F

Farm house Kramerl Bad Häring - OTR06030-F

Ubytování (Prázdninový dům) Farm house Kramerl Bad Häring - OTR06030-F. Located in Bad Häring, Farm house Kramerl Bad Häring - OTR06030-F provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Farm house Kramerl Bad Häring - OTR06030-F se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Farm house Bad Häring

Farm house Bad Häring

Ubytování (Prázdninový dům) Farm house Bad Häring. Set in Bad Häring in the Tyrol region, Farm house Bad Häring features a balcony. Ubytování Farm house Bad Häring se nachází ve městě Bad Häring (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Kramerl

Ferienhaus Kramerl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Kramerl. This 300-year-old, renovated farmhouse in Bad Häring has a balcony that overlooks the private garden with its furnished terrace. Ubytování Ferienhaus Kramerl se nachází ve městě Thiergartlstraße 8 (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Im Brixental I

Chalet Im Brixental I

Ubytování (Chata) Chalet Im Brixental I. Located in Bad Häring, Chalet Im Brixental I provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 17 km from Ellmau. Ubytování Chalet Im Brixental I se nachází ve městě Bad Häring (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Yosi Im Brixental

Chalet Yosi Im Brixental

Ubytování (Chata) Chalet Yosi Im Brixental. Set in Bad Häring, Chalet Yosi Im Brixental offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 17 km from Ellmau. Ubytování Chalet Yosi Im Brixental se nachází ve městě Bad Häring (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Kaiserblick

Ferienhaus Kaiserblick

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Kaiserblick. Situated in Bad Häring in the Tyrol region, Ferienhaus Kaiserblick features a balcony. The holiday home has mountain views and is 22 km from Ellmau. Ubytování Ferienhaus Kaiserblick se nachází ve městě 17 Tanzweg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bad Häring

Město Bad Häring se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Bad Häring.