Hledat

Ubytování

Ubytování město Bach

Ve městě Bach (Rakousko) máme celkem 47 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bach

Haus Moosbrugger

9,9

Haus Moosbrugger

Ubytování (Penzion) Haus Moosbrugger. Penzion Haus Moosbrugger se nachází v poklidné části obce Bach ležící v údolí Lechtal, 5 minut chůze od centra obce a 19 km od lyžařského areálu... Ubytování Haus Moosbrugger se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Kerber

9,8

Ferienwohnungen Kerber

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Kerber. Located in Obergiblen, 2 km from the Jöchelspitzbahn Cable Car, Ferienwohnungen Kerber offers a garden and a terrace with a seating area. Ubytování Ferienwohnungen Kerber se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Heel

9,7

Haus Heel

Ubytování (Apartmány) Haus Heel. Haus Heel offers apartments in Bach, 1.8 km from Jöchelspitzbahn, while the Warth-Schröcken Ski Area with direct connection to the Lech Ski Area is 21. Ubytování Haus Heel se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Fewo Nety

9,7

Fewo Nety

Ubytování (Apartmán) Fewo Nety. Fewo Nety nabízí ubytování s krytou terasou a velkou zahradou, ve které jsou houpačky, pískoviště a gril. Stojí v obi Bach uprostřed údolí Lechtal. Ubytování Fewo Nety se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Maria Larcher

9,7

Haus Maria Larcher

Ubytování (Apartmány) Haus Maria Larcher. Haus Maria Larcher nabízí bezplatné Wi-Fi a gril. Nachází se v obci Bach, 1,8 km od lanovky Jöchelspitzbahn. Ubytování Haus Maria Larcher se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

De Nussi's chalet 2

9,7

De Nussi's chalet 2

Ubytování (Apartmán) De Nussi's chalet 2. De Nussi's chalet 2 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Bach, pouhých 3,6 km od lanovek Jöchlspitzbahn a Jöchelspitze - Bach. Ubytování De Nussi's chalet 2 se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Schlichtherle

9,6

Ferienwohnungen Schlichtherle

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Schlichtherle. Ferienwohnungen Schlichtherle se nachází v údolí Lechtal, 3 minuty chůze od centra města Bach a 10 minut jízdy skibusem od lyžařského areálu Jöchlspitze. Ubytování Ferienwohnungen Schlichtherle se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Bailom

9,6

Ferienwohnungen Bailom

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Bailom. Located in Bach, Ferienwohnungen Bailom is 1.7 km from Jöchelspitzbahn. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Ferienwohnungen Bailom se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Strobl

9,6

Haus Strobl

Ubytování (Privát) Haus Strobl. Ubytování v soukromí Haus Strobl se nachází ve vesnici Bach, 3,4 km od lanovky Jöchlspitzbahn. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Haus Strobl se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Huber

9,6

Haus Huber

Ubytování (Apartmán) Haus Huber. Haus Huber offers self-catering accommodation located in Bach, 2 km from the Jöchelspitzbahn Cable Car and 22 km from the Warth-Schröcken Ski Area. Ubytování Haus Huber se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Freispitzblick

9,6

Haus Freispitzblick

Ubytování (Apartmán) Haus Freispitzblick. This spacious apartment in Bach in the Lech Valley features a balcony with mountain views, a ski storage room, and a garden with barbecue facilities and a... Ubytování Haus Freispitzblick se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

De Nussi's Chalet 1

9,6

De Nussi's Chalet 1

Ubytování (Apartmán) De Nussi's Chalet 1. Featuring a garden and barbecue facilities, De Nussi's Chalet 1 offers accommodation in Bach with free WiFi and mountain views. Ubytování De Nussi's Chalet 1 se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Benglerwald Berg Chaletdorf

9,6

Benglerwald Berg Chaletdorf

Ubytování (Horské chaty) Benglerwald Berg Chaletdorf. Benglerwald Berg Chaletdorf se nachází v Bachu a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu s grilem a vířivku. Ubytování Benglerwald Berg Chaletdorf se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viktoria Lodges

9,6

Viktoria Lodges

Ubytování (Apartmány) Viktoria Lodges. Viktoria Lodges enjoys a quiet location a 5-minute walk from the centre of Bach and a 10-minute drive from the Jöchelspitze Ski Lift. Ubytování Viktoria Lodges se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ronjas Hütte

9,5

Ronjas Hütte

Ubytování (Apartmán) Ronjas Hütte. Located 750 metres from the centre of Bach, Ronjas Hütte occupies and Alpine-style house right in the Lech Valley and offers an apartment with balcony. Ubytování Ronjas Hütte se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Romy

9,4

Appartement Romy

Ubytování (Apartmány) Appartement Romy. Apartment Romy se nachází v Bachu, 1,8 km od lanovky Jöchelspitzbahn a 22 km od lyžařského areálu Warth Schröcken. Ubytování Appartement Romy se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Fewo Enzian

9,4

Fewo Enzian

Ubytování (Apartmán) Fewo Enzian. Located in Bach, this apartment features a balcony. The apartment is 1.7 km from Jöchelspitzbahn. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Fewo Enzian se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Petra

9,4

Haus Petra

Ubytování (Penzion) Haus Petra. Haus Petra se nachází v obci Bach. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, Wi-Fi zdarma, gril a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje mají koupelnu. Ubytování Haus Petra se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sennhof

9,4

Pension Sennhof

Ubytování (Apartmány) Pension Sennhof. Pension Sennhof se nachází v malé obci Bach, 1,5 km od lanovky Jöchelspitz. Ubytování Pension Sennhof se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Talblick

9,4

Haus Talblick

Ubytování (Apartmány) Haus Talblick. Haus Talblick leží v údolí Lechtal, 5 minut pěšky od centra obce Bach. Apartmány mají zařízenou kuchyň a balkon s výhledem na hory. Ubytování Haus Talblick se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Adlernest Lechtal

9,3

Adlernest Lechtal

Ubytování (Chata) Adlernest Lechtal. Chata Adlernest Lechtal se nachází v Bachu, 5 km od lanovek Jöchlspitzbahn a Jöchelspitze – Bach, a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Adlernest Lechtal se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trudis Hoamat

9,3

Trudis Hoamat

Ubytování (Venkovský dům) Trudis Hoamat. Situated 900 metres from Jöchelspitzbahn in Bach, this house features a garden with a barbecue. Ubytování Trudis Hoamat se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Sonnenhof

9,3

Haus Sonnenhof

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnenhof. Located in Bach in the Tyrol region and Jöchlspitzbahn reachable within 1. Ubytování Haus Sonnenhof se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Lechtaler Alpen

9,2

Ferienhaus Lechtaler Alpen

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Lechtaler Alpen. Located in the village of Bach, at the entrance to the Madautal valley, Ferienhaus Lechtaler Alpen is right next to the cross-country ski trail and 100... Ubytování Ferienhaus Lechtaler Alpen se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Herma

9,2

Haus Herma

Ubytování (Apartmán) Haus Herma. Haus Herma se nachází v Bachu, 4 minuty jízdy od lyžařského vleku Jöchelspitzbahn. Ubytování Haus Herma se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Tina

9,2

Haus Tina

Ubytování (Apartmány) Haus Tina. Haus Tina is located in the Lech Valley, just 3 km from the Jöchelspitze Ski Area. Ubytování Haus Tina se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Post

9,1

Hotel Post

Ubytování (Hotel) Hotel Post. Located at the heart of the Lech Valley, the 4-star Hotel Post is a Tyrolean guest house with a 200-years history. This hotel offers spacious rooms. Ubytování Hotel Post se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Bergfrieden

9,1

Haus Bergfrieden

Ubytování (Penzion) Haus Bergfrieden. Haus Bergfrieden je umístěn ve výšce 1 200 metrů nad mořem, na slunečné plošině nad městem Bach, a může se pochlubit panoramatickým výhledem na tyrolské... Ubytování Haus Bergfrieden se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Hauser

9,1

Gästehaus Hauser

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Hauser. Gästehaus Hauser nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve městě Bach, 600 metrů od lanovky Jöchelspitzbahn. Na místě je k dispozici Wi-Fi... Ubytování Gästehaus Hauser se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Michaela

9

Appartementhaus Michaela

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Michaela. Appartementhaus Michaela je dům situovaný v Bachu, 5 minut chůze od lanovky Jöchelspitzbahn. Ubytování Appartementhaus Michaela se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Maldoner

9

Haus Maldoner

Ubytování (Apartmán) Haus Maldoner. Set in Bach, Haus Maldoner is 1.8 km from Jöchelspitzbahn. Ubytování Haus Maldoner se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gastehaus Wolf

9

Gastehaus Wolf

Ubytování (Penzion) Gastehaus Wolf. Gastehaus Wolf nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Bachu, 6 km od lanovky Jöchlspitzbahn. Má zahradu a stojí 6 km od lanovky Jöchelspitze - Bach. Ubytování Gastehaus Wolf se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Johannes

9

Pension Johannes

Ubytování (Penzion) Pension Johannes. Pension Johannes se nachází v centru města Bach v Národním parku údolí Lech, 900 metrů od lyžařského areálu Jöchlspitze a přímo u zastávky bezplatného... Ubytování Pension Johannes se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Schnöller

8,9

Haus Schnöller

Ubytování (Apartmány) Haus Schnöller. Apartmány Haus Schnöller se nacházejí v tyrolské obci Bach, 2,1 km od stanice lanovky Jöchelspitzbahn, a nabízejí gril, saunu, výhled na hory i bezplatné... Ubytování Haus Schnöller se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Maria

8,9

Haus Maria

Ubytování (Apartmán) Haus Maria. Haus Maria se nachází v Bachu, 200 metrů od lyžařského areálu Jochlspitzbahn a nabízí apartmány s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi připojení a bezplatnou... Ubytování Haus Maria se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Waldrand

8,9

Haus am Waldrand

Ubytování (Penzion) Haus am Waldrand. Penzion Haus am Waldrand se nachází v obci Bach, 1,8 km od stanice lanovky Jöchelspitzbahn, a nabízí saunu, lyžárnu, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Haus am Waldrand se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Schönblick

8,8

Haus Schönblick

Ubytování (Penzion) Haus Schönblick. Haus Schönblick se nachází 1 km od lyžařského areálu Jöchlspitz ve svahu s panoramatickým výhledem na Bach a Lechtalské Alpy. Ubytování Haus Schönblick se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Bergflora

8,8

Haus Bergflora

Ubytování (Apartmány) Haus Bergflora. Haus Bergflora se nachází v Bachu, 3,1 km od lanovky Jöchlspitzbahn, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Haus Bergflora se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Beim Loises

8,6

Beim Loises

Ubytování (Privát) Beim Loises. Located in Bach in the Tyrol region and Jöchlspitzbahn reachable within 3 km, Beim Loises provides accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden... Ubytování Beim Loises se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Schönauer Hof

8,4

Schönauer Hof

Ubytování (Hotel) Schönauer Hof. Schönauer Hof se nachází v klínu Lechtalských a Algäuských Alp a snadno se od něj dostanete k několika lyžařským areálům. Ubytování Schönauer Hof se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Wanderhotel Grüner Baum

8,4

Wanderhotel Grüner Baum

Ubytování (Hotel) Wanderhotel Grüner Baum. Wanderhotel Grüner Baum v obci Bach poskytuje wellness areál, solárium, parní lázeň, bylinné koupele a masáže. Ubytování Wanderhotel Grüner Baum se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Berggasthaus Hermine Madau

8,3

Berggasthaus Hermine Madau

Ubytování (Penzion – hostinec) Berggasthaus Hermine Madau. Set in Bach, 4.4 km from Jöchlspitzbahn, Berggasthaus Hermine Madau offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared... Ubytování Berggasthaus Hermine Madau se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

Café zur Traube

Café zur Traube

Ubytování (Penzion – hostinec) Café zur Traube. Set in Bach, Café zur Traube has a restaurant, bar, shared lounge, and free WiFi throughout the property. Ubytování Café zur Traube se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko).

De Nussi's Chalet 4

De Nussi's Chalet 4

Ubytování (Apartmán) De Nussi's Chalet 4. De Nussi's Chalet 4 is set in Bach. The property has garden views and is 29 km from Fiss. Ubytování De Nussi's Chalet 4 se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

De nussi's chalet 3

De nussi's chalet 3

Ubytování (Apartmán) De nussi's chalet 3. Set in Bach, 3.5 km from Jöchlspitzbahn, De nussi's chalet 3 offers accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování De nussi's chalet 3 se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpfee Lechtal

Alpfee Lechtal

Ubytování (Apartmány) Alpfee Lechtal. Set in Bach in the Tyrol region and Jöchlspitzbahn reachable within 1. Ubytování Alpfee Lechtal se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnalm Lechtal - Auszeit auf 1800m

Sonnalm Lechtal - Auszeit auf 1800m

Ubytování (Penzion – hostinec) Sonnalm Lechtal - Auszeit auf 1800m. Sonnalm Lechtal - Auszeit auf 1800m is situated in Bach and features a terrace. Ubytování Sonnalm Lechtal - Auszeit auf 1800m se nachází ve městě Bach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bach

Město Bach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 47 hotelů a ubytování ve městě Bach.