Hledat

Ubytování

Ubytování město Schwendau

Ve městě Schwendau (Rakousko) máme celkem 56 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schwendau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schwendau

Tanja Tipotsch

10

Tanja Tipotsch

Ubytování (Apartmán) Tanja Tipotsch. Featuring mountain views, Tanja Tipotsch features accommodation with a terrace, around 900 metres from Horberg Cable Car. Ubytování Tanja Tipotsch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Alpenrose

9,8

Apart Alpenrose

Ubytování (Apartmán) Apart Alpenrose. Boasting a garden and barbecue facilities, Apart Alpenrose offers accommodation in Schwendau with free WiFi and mountain views. Ubytování Apart Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Roswitha

9,7

Appartement Roswitha

Ubytování (Apartmán) Appartement Roswitha. Apartmán Roswitha se nachází ve Schwendau, hned vedle lyžařského areálu Horbergbahn, 1,5 km od centra Mayrhofenu. Ubytování Appartement Roswitha se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Klammtal

9,7

Haus Klammtal

Ubytování (Apartmán) Haus Klammtal. Prostorný apartmán Haus Klammtal se nachází v údolí Zillertal, 5 minut jízdy autem od obcí Hippach a Mayrhofen a pouhé 3 minuty jízdy autem od lyžařského... Ubytování Haus Klammtal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SchormisBleibe

9,7

SchormisBleibe

Ubytování (Apartmán) SchormisBleibe. SchormisBleibe se nachází v obci Schwendau, jen 1,4 km od Horbergbahnu, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování SchormisBleibe se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mayrhofen 161S

9,7

Ferienwohnung Mayrhofen 161S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mayrhofen 161S. Located in Schwendau in the Tyrol region, Ferienwohnung Mayrhofen 161S has a terrace. The accommodation is 1. Ubytování Ferienwohnung Mayrhofen 161S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apArtment kAtrin & gerhArd

9,6

apArtment kAtrin & gerhArd

Ubytování (Apartmán) apArtment kAtrin & gerhArd. Located 350 metres from the Horbergbahn Cable Car, apArtment kAtrin & gerhArd offers a ski storage room and a garden with a terrace. Ubytování apArtment kAtrin & gerhArd se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Jakob

9,6

Apart Jakob

Ubytování (Apartmán) Apart Jakob. Apart Jakob je apartmán situovaný ve Schwendau, 900 metrů od lanovky Horbergbahn. Otevírá se odtud výhled na hory. Ubytování Apart Jakob se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Elfriede

9,6

Haus Elfriede

Ubytování (Apartmán) Haus Elfriede. Haus Elfriede in Schwendau is situated 1 km from the Horbergbahn Cable Car and provides an apartment with terrace and flat-screen TV. Ubytování Haus Elfriede se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rahm

9,6

Ferienwohnung Rahm

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Rahm. Ferienwohnung Rahm se nachází v obci Schwendau, jen 1 minutu chůze od lyžařského areálu Zillertal 3000 a místních běžkařských tratí. Ubytování Ferienwohnung Rahm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpen-Apart

9,5

Alpen-Apart

Ubytování (Apartmány) Alpen-Apart. Apartmány Alpen-Apart se nachází v městečku Schwendau, necelých 800 metrů od lanovky Horbergbahn, a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Alpen-Apart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Eberl

9,4

Ferienwohnung Eberl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eberl. Offering free WiFi and mountain views, Ferienwohnung Eberl is an accommodation set in Schwendau. Ubytování Ferienwohnung Eberl se nachází ve městě Schwendau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Black Eagle Luxury Apartments Lodge

9,2

Black Eagle Luxury Apartments Lodge

Ubytování (Apartmány) Black Eagle Luxury Apartments Lodge. Black Eagle Luxury Apartments Lodge se nachází ve Schwendau, 1,4 km od lanovky Horbergbahn, a nabízí zahradu s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Black Eagle Luxury Apartments Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sonnbichl

9,2

Apartment Sonnbichl

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonnbichl. Apartmán Sonnbichl se nachází na klidném místě v centru malé obce Schwendau v tyrolském okrese Schwaz, a nabízí ubytování s TV, CD přehrávačem a posezením... Ubytování Apartment Sonnbichl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Rauch

9,2

Gästehaus Rauch

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Rauch. Gästehaus Rauch se nachází v obci Schwendau, 1 100 metrů od lanovky Horbergbahn, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gästehaus Rauch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Rauch

9,2

Landhaus Rauch

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Rauch. Set in Schwendau, Landhaus Rauch provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Landhaus Rauch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Rauch

9,1

Ferienwohnung Rauch

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rauch. Ferienwohnung Rauch in Schwendau provides accommodation with free WiFi, 1.6 km from Horbergbahn. Ubytování Ferienwohnung Rauch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Kröll

9,1

Ferienwohnungen Kröll

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Kröll. Ferienwohnungen Kröll se nachází v centru Schwendau v údolí Zillertal. Apartmány jsou prostorné a mají balkón. Ubytování Ferienwohnungen Kröll se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Bergheil

9,1

Apart Bergheil

Ubytování (Apartmán) Apart Bergheil. Located in Schwendau, near Horbergbahn, Apart Bergheil is an apartment features barbecue facilities. Complimentary WiFi is offered throughout the property. Ubytování Apart Bergheil se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Gruber

9

Ferienwohnung Gruber

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gruber. Ferienwohnung Gruber is a self-catering accommodation located in Schwendau. Free WiFi access is available. The property is 1.4 km from Horbergbahn. Ubytování Ferienwohnung Gruber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Daum

9

Landhaus Daum

Ubytování (Apartmány) Landhaus Daum. Landhaus Daum se nachází ve Schwendau v údolí Zillertal, 2 minuty jízdy od lanovky Horbergbahn a lyžařského areálu Penken. Skibus staví přímo před domem. Ubytování Landhaus Daum se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement

9

Appartement

Ubytování (Apartmán) Appartement. Appartement is situated in Schwendau, about 200 meters from the Hotel Neue Post Hippach. Ubytování Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Tipotsch

9

Landhaus Tipotsch

Ubytování (Penzion) Landhaus Tipotsch. Landhaus Tipotsch se nachází v obci Schwendau, 1 km od lanovky Horbergbahn, a nabízí saunu, infračervenou kabinu, lyžárnu a bezplatnou kyvadlovou dopravu. Ubytování Landhaus Tipotsch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Theresia

8,9

Apartment Theresia

Ubytování (Apartmán) Apartment Theresia. Boasting mountain views, Apartment Theresia features accommodation with barbecue facilities, around 1.3 km from Horbergbahn. Ubytování Apartment Theresia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Garni Nill

8,9

Garni Nill

Ubytování (Penzion) Garni Nill. Garni Nill se nachází v obci Schwendau, 1 500 metrů od lanovky Horbergbahn, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Garni Nill se nachází ve městě Lindenstrasse 17 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Steindlhof

8,8

Apartments Steindlhof

Ubytování (Apartmány) Apartments Steindlhof. Steindlhof stojí na úbočí kopce, 15 minut chůze od centra obce Schwendau a nabízí apartmány zařízené v tyrolském stylu s balonem a nádherným výhledem na... Ubytování Apartments Steindlhof se nachází ve městě Schwendau (Rakousko - Tyrolsko).

Oberstockach

8,8

Oberstockach

Ubytování (Apartmány) Oberstockach. Oberstockach je dům s apartmány s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma situovaný ve Schwendau. Stojí 300 metrů od lanovky Horbergbahn. Ubytování Oberstockach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Schwendau.3

8,4

Holiday Home Schwendau.3

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Schwendau.3. Situated in Hippach, Holiday Home Schwendau.3 features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Holiday Home Schwendau.3 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet in Schwendau - A 241.003

8,2

Chalet in Schwendau - A 241.003

Ubytování (Chata) Chalet in Schwendau - A 241.003. Chalet in Schwendau - A 241.003 nabízí ubytování v horské obci Schwendau, 1,2 km od lanovky Horbergbahn. Ubytování Chalet in Schwendau - A 241.003 se nachází ve městě 67a Lindenstraße (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Schwendau.2

8

Holiday Home Schwendau.2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Schwendau.2. Holiday Home Schwendau.2 nabízí 2podlažní chatu s 5 ložnicemi. Ubytování Holiday Home Schwendau.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sidan III

Apartment Sidan III

Ubytování (Apartmán) Apartment Sidan III. Situated in Schwendau, Apartment Sidan III features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Sidan III se nachází ve městě Schwendau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traum-Ferienwohnungen Wechselberger Schwendau

Traum-Ferienwohnungen Wechselberger Schwendau

Ubytování (Apartmány) Traum-Ferienwohnungen Wechselberger Schwendau. Set in Schwendau, 400 metres from Horbergbahn, Traum-Ferienwohnungen Wechselberger Schwendau provides accommodation with free WiFi. Ubytování Traum-Ferienwohnungen Wechselberger Schwendau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Schwendau.1

Holiday Home Schwendau.1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Schwendau.1. Located in Hippach, Holiday Home Schwendau.1 provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Holiday Home Schwendau.1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tanterleite-Hütte 595S

Tanterleite-Hütte 595S

Ubytování (Prázdninový dům) Tanterleite-Hütte 595S. Tanterleite-Hütte 595S is situated in Schwendau, 1.3 km from Horbergbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Private parking is available on site. Ubytování Tanterleite-Hütte 595S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment am Ziller

Apartment am Ziller

Ubytování (Apartmán) Apartment am Ziller. Located in Schwendau in the Tyrol region, Apartment am Ziller features a terrace and garden views. Ubytování Apartment am Ziller se nachází ve městě Schwendau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mayrhofen 162S

Ferienwohnung Mayrhofen 162S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mayrhofen 162S. Set in Schwendau in the Tyrol region, Ferienwohnung Mayrhofen 162S has a terrace. The accommodation is 1. Ubytování Ferienwohnung Mayrhofen 162S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mayrhofen 160S

Ferienwohnung Mayrhofen 160S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mayrhofen 160S. Ferienwohnung Mayrhofen 160S is situated in Schwendau. The accommodation is 1. Ubytování Ferienwohnung Mayrhofen 160S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpen Apart Doppelzimmer

Alpen Apart Doppelzimmer

Ubytování (Penzion) Alpen Apart Doppelzimmer. Set in Schwendau, 700 metres from Horbergbahn, Alpen Apart Doppelzimmer offers accommodation with a shared lounge and free private parking. Ubytování Alpen Apart Doppelzimmer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Im Garten

Im Garten

Ubytování (Apartmán) Im Garten. Featuring a garden and a terrace, Im Garten features accommodation in Schwendau with free WiFi and garden views. Ubytování Im Garten se nachází ve městě Schwendau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Ahornblick

Appartement Ahornblick

Ubytování (Apartmány) Appartement Ahornblick. Located centrally in Schwendau, just 50 metres from Horbergbahn Ski Lift, Appartement Ahornblick offers modern Alpine-style accommodation and mountain... Ubytování Appartement Ahornblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpsapart Regina

Alpsapart Regina

Ubytování (Apartmán) Alpsapart Regina. Boasting mountain views, Alpsapart Regina provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.6 km from Horbergbahn. Ubytování Alpsapart Regina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vergissmeinnicht

Vergissmeinnicht

Ubytování (Apartmán) Vergissmeinnicht. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Vergissmeinnicht provides accommodation in Schwendau with free WiFi and mountain views. Ubytování Vergissmeinnicht se nachází ve městě Schwendau (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Kreidl

Haus Kreidl

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Kreidl. Haus Kreidl features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Schwendau, 1.5 km from Horbergbahn. Ubytování Haus Kreidl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sidan II

Apartment Sidan II

Ubytování (Apartmán) Apartment Sidan II. Apartment Sidan II is situated in Schwendau. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Sidan II se nachází ve městě Schwendau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bauernhaus Schusterhäusl (MHO773)

Apartment Bauernhaus Schusterhäusl (MHO773)

Ubytování (Apartmán) Apartment Bauernhaus Schusterhäusl (MHO773). Apartment Bauernhaus Schusterhäusl (MHO773) is located in Schwendau, 800 metres from Horbergbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Apartment Bauernhaus Schusterhäusl (MHO773) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sidan I

Apartment Sidan I

Ubytování (Apartmán) Apartment Sidan I. Situated in Schwendau, Apartment Sidan I features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Sidan I se nachází ve městě Schwendau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APART six-o-nine

APART six-o-nine

Ubytování (Apartmán) APART six-o-nine. Set in Schwendau, just 1.1 km from Horbergbahn, APART six-o-nine offers accommodation with free WiFi. Ubytování APART six-o-nine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Marina 622S

Ferienwohnung Marina 622S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Marina 622S. Ferienwohnung Marina 622S is set in Schwendau, 1.7 km from Horbergbahn, in an area where skiing can be enjoyed. This property offers access to a terrace. Ubytování Ferienwohnung Marina 622S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pair

Pair

Ubytování (Apartmán) Pair. Situated in Schwendau in the Tyrol region, Pair has a garden. The accommodation is 17 km from Tux. Ubytování Pair se nachází ve městě Schwendau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Michi (MHO631)

Apartment Michi (MHO631)

Ubytování (Apartmán) Apartment Michi (MHO631). Situated in Schwendau, Apartment Michi (MHO631) features accommodation with a balcony and free WiFi. This property offers access to a terrace. Ubytování Apartment Michi (MHO631) se nachází ve městě Schwendau (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Miriam

Apart Miriam

Ubytování (Apartmán) Apart Miriam. Offering free WiFi and mountain views, Apart Miriam provides accommodation set in Schwendau, just 1.4 km from Horbergbahn. Ubytování Apart Miriam se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Schwendau

Město Schwendau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 56 hotelů a ubytování ve městě Schwendau.