Hledat

Ubytování

Ubytování město Rohrberg

Ve městě Rohrberg (Rakousko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rohrberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rohrberg

Klockerstuben

9,8

Klockerstuben

Ubytování (Apartmán) Klockerstuben. Boasting garden views, Klockerstuben offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from Rosenalmbahn 2. Ubytování Klockerstuben se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Hotter

9,5

Ferienwohnung Hotter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hotter. Ferienwohnung Hotter se nachází v nadmořské výšce 1 100 metrů a nabízí apartmán se 2 ložnicemi zařízený moderním dřevěným nábytkem. Ubytování Ferienwohnung Hotter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhof Stoffer

9,4

Ferienhof Stoffer

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Stoffer. Ferienhof Stofferhof nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem a výhledem na hory v Rohrbergu, 2 km od lanovky Rosenalmbahn a 2,1 km od... Ubytování Ferienhof Stoffer se nachází ve městě HASLACH 39 (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Oberlehen

9,3

Landhaus Oberlehen

Ubytování (Apartmány) Landhaus Oberlehen. Landhaus Oberlehen jsou apartmány s výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma situované v Rohrbergu, 3,6 km od lanovky Karspitzbahn II. Ubytování Landhaus Oberlehen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Jogglerhof by Skinetworks

9,1

Appartements Jogglerhof by Skinetworks

Ubytování (Apartmány) Appartements Jogglerhof by Skinetworks. Situated in the village of Rohrberg and only 50 metres from the Achterbahn/Rosenalmbahn Ski Lifts, Appartements Jogglerhof offers a self-catered... Ubytování Appartements Jogglerhof by Skinetworks se nachází ve městě Rohrberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Oberdacher

9

Appartement Oberdacher

Ubytování (Apartmán) Appartement Oberdacher. Built in 2013, Appartement Oberdacher is located in Rohrberg in the Ziller Valley, 800 metres from the Zillertal Arena Ski and Hiking Area. Ubytování Appartement Oberdacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schragl 2

8,9

Apartment Schragl 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Schragl 2. Apartment Schragl 2 je apartmán situovaný v Rohrbergu, 1,8 km od lanovky Karspitzbahn II a 1,9 km od lanovky Rosenalmbahn 2. Ubytování Apartment Schragl 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rossruckhof

8,9

Rossruckhof

Ubytování (Farma) Rossruckhof. Rossruckhof se nachází v Rohrbergu, 15 km od lanovek Karspitzbahn II a Rosenalmbahn 2, a nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Rossruckhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Alexandra

8,8

Ferienwohnung Alexandra

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Alexandra. Ferienwohnung Alexandra is set in Rohrberg and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Alexandra se nachází ve městě Rohrberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sporer-Alm

8,8

Sporer-Alm

Ubytování (Horské chaty) Sporer-Alm. Sporer-Alm jsou velmi prostorné a luxusně zařízené horské chaty situované v malebné lokalitě v nadmořské výšce 1 200 metrů v Zillertalských Alpách, přímo u... Ubytování Sporer-Alm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Waldrast

8,6

Gasthof Waldrast

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Waldrast. Gasthof Waldrast se nachází ve městě Zell am Ziller, nedaleko lanovky Karspitzbahn I, 1 km od lanovky Achterbahn I a 11 km od lanovky Karspitz X-Press, a... Ubytování Gasthof Waldrast se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Melanie 3

8,4

Apartment Melanie 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Melanie 3. Apartment Melanie 3 is situated in Rohrberg. The accommodation is 26 km from Tux. Ubytování Apartment Melanie 3 se nachází ve městě Rohrberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Taxacher

8,4

Haus Taxacher

Ubytování (Apartmán) Haus Taxacher. Rodinný Haus Taxacher, který stojí na okraji lesa, nabízí ubytování v Rohrbergu, 800 metrů od lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Haus Taxacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dornauer

Ferienwohnung Dornauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dornauer. Ferienwohnung Dornauer nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na hory přibližně 3,2 km od lanovky Karpitzbahn II. Ubytování Ferienwohnung Dornauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Eberharter Rohrberg

Ferienwohnung Eberharter Rohrberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eberharter Rohrberg. Boasting mountain views, Ferienwohnung Eberharter Rohrberg provides accommodation with a terrace and a kettle, around 3.9 km from Rosenalmbahn 2. Ubytování Ferienwohnung Eberharter Rohrberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Alpenblick 384S

Haus Alpenblick 384S

Ubytování (Apartmán) Haus Alpenblick 384S. Set in Rohrberg in the Tyrol region, Haus Alpenblick 384S has a terrace. Ubytování Haus Alpenblick 384S se nachází ve městě Rohrberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Panorama

Apartment Panorama

Ubytování (Apartmán) Apartment Panorama. Set in Rohrberg, Apartment Panorama offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and luggage storage space. Ubytování Apartment Panorama se nachází ve městě Rohrberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Flörl

Appartement Flörl

Ubytování (Apartmán) Appartement Flörl. Appartement Flörl is located in Rohrberg and offers a restaurant and ski-to-door access. Ubytování Appartement Flörl se nachází ve městě Rohrberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Huber 3

Apartment Huber 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Huber 3. Apartment Huber 3 is set in Rohrberg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Huber 3 se nachází ve městě Rohrberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rieder

Rieder

Ubytování (Apartmán) Rieder. Rieder is located in Rohrberg. The accommodation is 17 km from Tux. This apartment comes with 1 bedroom, a TV, and a kitchen with a fridge and an oven. Ubytování Rieder se nachází ve městě Rohrberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rieser

Ferienwohnung Rieser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rieser. Ferienwohnung Rieser se nachází v Rohrbergu, 3,3 km od lanovky Karspitzbahn II. Nabízí vybavení pro grilování, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Ubytování Ferienwohnung Rieser se nachází ve městě Rohrberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Almhof 2

Apartment Almhof 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Almhof 2. Located in Rohrberg, Apartment Almhof 2 provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 23 km from Tux. Ubytování Apartment Almhof 2 se nachází ve městě Rohrberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Obersteiner 2

Apartment Obersteiner 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Obersteiner 2. Situated in Rohrberg, Apartment Obersteiner 2 features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 48 km from Brunico. Ubytování Apartment Obersteiner 2 se nachází ve městě Rohrberg (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Rohrberg

Město Rohrberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Rohrberg.