Hledat

Ubytování

Korutany

V regionu Korutany (Rakousko) máme celkem 3980 hotelů a ubytování.

Pro region Korutany doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Bad Kleinkirchheim (280), Velden am Wörthersee (179), Sankt Kanzian (129), Hermagor (123), Klagenfurt (118), Millstatt (110), Pörtschach am Wörthersee (91), Villach (89), Turracher Hohe (87), Weissensee (85). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Korutany

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Korutany

Apartment Mölltaler Gletscher 6

10

Apartment Mölltaler Gletscher 6

Ubytování (Apartmán) Apartment Mölltaler Gletscher 6. Apartment Mölltaler Gletscher 6 se nachází v Ausserfragantu a nabízí restauraci, bar a terasu. Poskytuje výhled na hory a leží 29 km od Lienzu. Ubytování Apartment Mölltaler Gletscher 6 se nachází ve městě Ausserfragant (Rakousko - Korutany).

Wörthersee Apartment Caravella

10

Wörthersee Apartment Caravella

Ubytování (Apartmán) Wörthersee Apartment Caravella. Wörthersee Apartment Caravella se nachází ve Velden am Wörthersee, 1,4 km od Veldner Strandbad a 1,5 km od kasina Velden. Ubytování Wörthersee Apartment Caravella se nachází ve městě Velden am Wörthersee (Rakousko - Korutany).

Haus Edda Einfamilienhaus

10

Haus Edda Einfamilienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Edda Einfamilienhaus. Haus Edda Einfamilienhaus se nachází v Gundersheimu a nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a bankomat. 34 km od města Lienz. Ubytování Haus Edda Einfamilienhaus se nachází ve městě Gundersheim (Rakousko - Korutany).

Landhaus Valerie

10

Landhaus Valerie

Ubytování (Vila) Landhaus Valerie. Landhaus Valerie se nachází v Hilpersdorferau a nabízí zahradu a gril. 41 km od Bad Hofgasteinu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Landhaus Valerie se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung SUN ALPINE TOP 20 Alpe Maritima

10

Ferienwohnung SUN ALPINE TOP 20 Alpe Maritima

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung SUN ALPINE TOP 20 Alpe Maritima. Ferienwohnung SUN ALPINE TOP 20 Alpe Maritima is located in Annenheim near the lake Ossiach and offers a terrace. Ubytování Ferienwohnung SUN ALPINE TOP 20 Alpe Maritima se nachází ve městě Annenheim (Rakousko - Korutany).

Haus Hanshois

10

Haus Hanshois

Ubytování (Farma) Haus Hanshois. Haus Hanshois se nachází v Millstattu, 3,6 km od opatství Millstatt. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Hanshois se nachází ve městě Millstatt (Rakousko - Korutany).

HIDE-AWAY Corinna

10

HIDE-AWAY Corinna

Ubytování (Apartmány) HIDE-AWAY Corinna. HIDE-AWAY Corinna se nachází v Drobollachu am Faakersee a nabízí zahradu a terasu. 49 km od jezera Weissensee. Ubytování HIDE-AWAY Corinna se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Camping Breznik

10

Camping Breznik

Ubytování (Kemp) Camping Breznik. Camping Breznik se nachází 15 km od hradu Neudenstein a nabízí ubytování, restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Camping Breznik se nachází ve městě Unternarrach (Rakousko - Korutany).

DasHausAmSee

10

DasHausAmSee

Ubytování (Prázdninové domy) DasHausAmSee. DasHausAmSee se nachází v Döbriachu a nabízí zahradu, gril a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování DasHausAmSee se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Engelwirtskeusch'n- idyllisches Ferienhaus beim Ossiacher See

10

Engelwirtskeusch'n- idyllisches Ferienhaus beim Ossiacher See

Ubytování (Prázdninové domy) Engelwirtskeusch'n- idyllisches Ferienhaus beim Ossiacher See. Engelwirtskeusch'n- idyllisches se nachází v Oberdorfu v Korutanech. Ferienhaus beim Ossiacher See má balkon a výhled do zahrady. 45 km od Weissensee. Ubytování Engelwirtskeusch'n- idyllisches Ferienhaus beim Ossiacher See se nachází ve městě Oberdorf (Rakousko - Korutany).

Panoramaalm - Ski in - Ski out

10

Panoramaalm - Ski in - Ski out

Ubytování (Apartmány) Panoramaalm - Ski in - Ski out. Ubytování se nachází v Bad Kleinkirchheimu, v blízkosti Termální lázně St. Ubytování Panoramaalm - Ski in - Ski out se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Appartement Ulrike Steiner

10

Appartement Ulrike Steiner

Ubytování (Apartmány) Appartement Ulrike Steiner. Appartement Ulrike Steiner se nachází v obci Spittal an der Drau, jen 1,3 km od hradu Porcia. Ubytování Appartement Ulrike Steiner se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

Appartement Haus Kruschitz II

10

Appartement Haus Kruschitz II

Ubytování (Apartmány) Appartement Haus Kruschitz II. Appartement Haus Kruschitz II se nachází v Ludmannsdorfu a nabízí terasu. 15 km od Klagenfurtu. Ubytování Appartement Haus Kruschitz II se nachází ve městě Ludmannsdorf (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Zammernig

10

Ferienwohnung Zammernig

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Zammernig. Ferienwohnung Zammernig se nachází ve Ferndorfu a nabízí zahradu a gril. Faak am See leží 30 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Zammernig se nachází ve městě Ferndorf (Rakousko - Korutany).

Nassfeld and Lake Apartment

10

Nassfeld and Lake Apartment

UbytováníNassfeld and Lake Apartment. Nassfeld and Lake Apartment se nachází asi 28 km od dolu Terra Mystica a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a kávovarem. Ubytování Nassfeld and Lake Apartment se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany).

Fewo Roscher

10

Fewo Roscher

UbytováníFewo Roscher. Fewo Roscher se nachází v Srejachu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem na bazén a přístupem do sauny. K dispozici je také sauna. Ubytování Fewo Roscher se nachází ve městě Srejach (Rakousko - Korutany).

Gasthof Alte Post - Top 4 Commodore

10

Gasthof Alte Post - Top 4 Commodore

UbytováníGasthof Alte Post - Top 4 Commodore. Gasthof Alte Post - Top 4 Commodore se nachází v Gmündu v Korutanech, 16 km od římského muzea Teurnia, 15 km od hradu Porcia a 20 km od opatství Millstatt. Ubytování Gasthof Alte Post - Top 4 Commodore se nachází ve městě Gmünd in Kärnten (Rakousko - Korutany).

Gartenwohnung Hemma

10

Gartenwohnung Hemma

UbytováníGartenwohnung Hemma. Gartenwohnung Hemma se nachází v Eberndorfu, 33 km od hradu St. Georgen am Sandhof, 34 km od hradu Welzenegg a 36 km od provinčního muzea. Ubytování Gartenwohnung Hemma se nachází ve městě Eberndorf (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Südblick

10

Ferienwohnung Südblick

UbytováníFerienwohnung Südblick. Ferienwohnung Südblick se nachází v Bad Kleinkirchheimu a nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do klidné ulice. Ubytování Ferienwohnung Südblick se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany).

Chalet Giusto

10

Chalet Giusto

UbytováníChalet Giusto. Chalet Giusto se nachází v Kötschachu a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Chalet Giusto se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany).

CHALET GAMSBOCK Koralpe

10

CHALET GAMSBOCK Koralpe

UbytováníCHALET GAMSBOCK Koralpe. CHALET GAMSBOCK Koralpe se nachází v Elsenbrunnu v Korutanech a nabízí balkon a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CHALET GAMSBOCK Koralpe se nachází ve městě Hartelsberg (Rakousko - Korutany).

Chalet Deux B

10

Chalet Deux B

UbytováníChalet Deux B. Chalet Deux B se nachází asi 35 km od pevnosti Landskron a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. 34 km od římského muzea Teurnia. Ubytování Chalet Deux B se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany).

Chalet Tauernbär

10

Chalet Tauernbär

UbytováníChalet Tauernbär. Chalet Tauernbär se nachází v Großkirchheimu, 44 km od Grosses Wiesbachhorn, 7,6 km od Großglockneru / Heiligenblut a 27 km od Aguntumu. Ubytování Chalet Tauernbär se nachází ve městě Großkirchheim (Rakousko - Korutany).

Eco-Chalet Matschiedl

10

Eco-Chalet Matschiedl

UbytováníEco-Chalet Matschiedl. Eco-Chalet Matschiedl se nachází asi 39 km od pevnosti Landskron a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Eco-Chalet Matschiedl se nachází ve městě Tratten (Rakousko - Korutany).

Cozy cottage in Sankt Peter in a charming area

10

Cozy cottage in Sankt Peter in a charming area

UbytováníCozy cottage in Sankt Peter in a charming area. Cozy cottage in Sankt Peter in a charming area se nachází v obci Sankt Peter, 33 km od římského muzea Teurnia a 21 km od hradu Mauterndorf. Ubytování Cozy cottage in Sankt Peter in a charming area se nachází ve městě Sankt Peter (Rakousko - Korutany).

AUFTANKEN - Ferienwohnung Graf

10

AUFTANKEN - Ferienwohnung Graf

UbytováníAUFTANKEN - Ferienwohnung Graf. AUFTANKEN - Ferienwohnung Graf se nachází v Döbriachu, 22 km od římského muzea Teurnia, 38 km od pevnosti Landskron a 47 km od Waldseilparku - Taborhöhe. Ubytování AUFTANKEN - Ferienwohnung Graf se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Brandlalm Chalets

10

Brandlalm Chalets

UbytováníBrandlalm Chalets. Brandlalm Chalets se nachází v obci Gundisch, 17 km od benediktinského kláštera sv. Pavla a 25 km od hradu Wolfsberg. Ubytování Brandlalm Chalets se nachází ve městě Gundisch (Rakousko - Korutany).

Boutique Chalet - Herke

10

Boutique Chalet - Herke

UbytováníBoutique Chalet - Herke. Boutique Chalet - Herke se nachází v obci Eitweg v Korutanech a nabízí balkon. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Boutique Chalet - Herke se nachází ve městě Eitweg (Rakousko - Korutany).

Bauernhof Podorn - Ferienwohnung Panoramablick

10

Bauernhof Podorn - Ferienwohnung Panoramablick

UbytováníBauernhof Podorn - Ferienwohnung Panoramablick. Bauernhof Podorn - Ferienwohnung Panoramablick se nachází v obci Sankt Kanzian, 27 km od hradu St. Georgen am Sandhof a hradu Welzenegg. Ubytování Bauernhof Podorn - Ferienwohnung Panoramablick se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

1A Chalet Rast- Grillen + Wandern mit Indoor Sauna

10

1A Chalet Rast- Grillen + Wandern mit Indoor Sauna

Ubytování1A Chalet Rast- Grillen + Wandern mit Indoor Sauna. Ubytování v Bad Sankt Leonhard im Lavanttal in the Carinthia region, 1A Chalet Rast-Grillen + Wandern má vnitřní saunu, balkon a výhled do zahrady. Ubytování 1A Chalet Rast- Grillen + Wandern mit Indoor Sauna se nachází ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal (Rakousko - Korutany).

WASSERFALL Top 1

10

WASSERFALL Top 1

UbytováníWASSERFALL Top 1. WASSERFALL Top 1 se nachází asi 33 km od římského muzea Teurnia a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování WASSERFALL Top 1 se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Seechalet Faaker See

10

Seechalet Faaker See

UbytováníSeechalet Faaker See. Seechalet Faaker See se nachází ve Villachu, jen 1,8 km od Waldseilparku - Taborhöhe. Nabízí ubytování u pláže se soukromou pláží a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Seechalet Faaker See se nachází ve městě Villach (Rakousko - Korutany).

SEE-Residenz ST. ANNA - mit exklusivem Seezugang

10

SEE-Residenz ST. ANNA - mit exklusivem Seezugang

UbytováníSEE-Residenz ST. ANNA - mit exklusivem Seezugang. SEE-Residenz ST se nachází v obci Maria Wörth, 11 km od stadionu Wörthersee a kláštera Viktring. ANNA - mit exklusivem Seezugang nabízí klimatizaci. Ubytování SEE-Residenz ST. ANNA - mit exklusivem Seezugang se nachází ve městě Maria Wörth (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus DAS GLAB

10

Ferienhaus DAS GLAB

UbytováníFerienhaus DAS GLAB. Ferienhaus DAS GLAB se nachází v obci Velden am Wörthersee, 2,1 km od obce Strandbad Velden, 14 km od Waldseilparku - Taborhöhe a 17 km od hradu Hornstein. Ubytování Ferienhaus DAS GLAB se nachází ve městě Velden am Wörthersee (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Hölzl

10

Ferienhaus Hölzl

UbytováníFerienhaus Hölzl. Ferienhaus Hölzl nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a kávovarem, asi 35 km od kasina Graz. Ubytování Ferienhaus Hölzl se nachází ve městě Trögern (Rakousko).

Ferienhaus

10

Ferienhaus

UbytováníFerienhaus. Ferienhaus se nachází 13 km od stadionu Wörthersee a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a kávovarem. Ubytování Ferienhaus se nachází ve městě Maria Wörth (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Loretto

10

Ferienhaus Loretto

UbytováníFerienhaus Loretto. Ferienhaus Loretto se nachází asi 50 km od hradu St. Georgen am Sandhof a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienhaus Loretto se nachází ve městě St. Andrä am Zicksee (Rakousko - Korutany).

Schwalbennest Velden

10

Schwalbennest Velden

Ubytování (Apartmán) Schwalbennest Velden. Schwalbennest Velden se nachází v obci Velden am Wörthersee, v blízkosti obce Veldner Strandbad a 1,4 km od vánočních trhů. Ubytování Schwalbennest Velden se nachází ve městě Velden am Wörthersee (Rakousko - Korutany).

Villa Forellenweg neu

10

Villa Forellenweg neu

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Forellenweg neu. Villa Forellenweg neu se nachází v obci Reifnitz v Korutanech a nabízí terasu. 10 km od Klagenfurtu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Forellenweg neu se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany).

Cozy apartment in Carinthia in a charming area

10

Cozy apartment in Carinthia in a charming area

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment in Carinthia in a charming area. Cozy apartment in Carinthia in a charming area se nachází v Kötschachu. 25 km od Lienzu. Ubytování Cozy apartment in Carinthia in a charming area se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany).

Ebners Träumerei

10

Ebners Träumerei

Ubytování (Apartmán) Ebners Träumerei. Ebners Träumerei se nachází ve Winklernu. 49 km od Auronzo di Cadore. Ubytování Ebners Träumerei se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Karasek mit Seeblick

10

Ferienwohnung Karasek mit Seeblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Karasek mit Seeblick. Ferienwohnung Karasek mit Seeblick se nachází v Sattendorfu a nabízí terasu. 48 km od jezera Weissensee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Karasek mit Seeblick se nachází ve městě Sattendorf (Rakousko - Korutany).

Apartment Famli Relax

10

Apartment Famli Relax

Ubytování (Apartmán) Apartment Famli Relax. Apartment Famli Relax is located in Feistritz im Rosental and offers a garden and a terrace. The apartment features garden views and is 19 km from Bled. Ubytování Apartment Famli Relax se nachází ve městě Feistritz im Rosental (Rakousko - Korutany).

Landhaus Grünjuwel

10

Landhaus Grünjuwel

Ubytování (Apartmány) Landhaus Grünjuwel. Landhaus Grünjuwel se nachází v Himmelbergu, 26 km od Klagenfurtu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Landhaus Grünjuwel se nachází ve městě Himmelberg (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Hofer

10

Ferienwohnung Hofer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hofer. Ferienwohnung Hofer se nachází v Rangersdorfu, 31 km od Heiligenblutu, a nabízí soukromý bazén, výhled na bazén, balkon, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Ferienwohnung Hofer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Premium Apartment direkt am Golfpark Klopeiner See

10

Premium Apartment direkt am Golfpark Klopeiner See

Ubytování (Apartmány) Premium Apartment direkt am Golfpark Klopeiner See. Premium Apartment direkt am Golfpark Klopeiner See se nachází v Grabelsdorfu v Korutanech. Má balkon a výhled do zahrady. 22 km od Klagenfurtu. Ubytování Premium Apartment direkt am Golfpark Klopeiner See se nachází ve městě Grabelsdorf (Rakousko - Korutany).

Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms

10

Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms. Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms se nachází v Bad Kleinkirchheimu, jen 3,2 km od termálních lázní St. Kathrein. Ubytování Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Ubytování v městech regionu Korutany

Ubytování v městech regionu Korutany

Ubytování v regionu Korutany - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 3980 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Korutany.

Pro region Korutany doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Bad Kleinkirchheim (280), Velden am Wörthersee (179), Sankt Kanzian (129), Hermagor (123), Klagenfurt (118), Millstatt (110), Pörtschach am Wörthersee (91), Villach (89), Turracher Hohe (87), Weissensee (85). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Korutany máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Seeapartments Elfie (10*), Ferienhaus Zerza (10*), Ferienwohnung Da Rugna (10*), Ferienwohnung Hofer (10*), Apartment Famli Relax (10*), Ferienhaus Glück Auf 1 (10*), Pension Saupper (10*), Alte Volksschule - schual in gradne (10*), Ferienwohnungen Klimbacher (10*), Ferienappartments Hansbauer (10*).

Region Korutany může být skvělým místem pro strávení dovolené.