Hledat

Ubytování

Ubytování město Radenthein

Ve městě Radenthein (Rakousko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Radenthein

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Radenthein

Apartment St. Peter

9,8

Apartment St. Peter

Ubytování (Apartmán) Apartment St. Peter. Apartment St. Peter se nachází v Radentheinu v Korutanech. Nabízí terasu, výhled na hory, zahradu, výhled na jezero a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment St. Peter se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Reiner

9,7

Haus Reiner

Ubytování (Apartmán) Haus Reiner. Haus Reiner is located in Unterweng, 2 km from the centre of Radenthein and 7 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytování Haus Reiner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Nockberge, Dabor 29

9,7

Nockberge, Dabor 29

Ubytování (Apartmán) Nockberge, Dabor 29. Apartmán Nockberge, Dabor 29 se nachází v Radentheinu a nabízí zázemí pro grilování a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Nockberge, Dabor 29 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Ferienhaus Haus Kofler

9,6

Holiday Home Ferienhaus Haus Kofler

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ferienhaus Haus Kofler. Haus Kofler se nachází ve městě Radenthein, 9 km od lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim, a nabízí balkon i terasu s výhledem na hory, ve všech... Ubytování Holiday Home Ferienhaus Haus Kofler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nockberge, Dabor 29, Privatwohnung 2

9,6

Nockberge, Dabor 29, Privatwohnung 2

Ubytování (Apartmán) Nockberge, Dabor 29, Privatwohnung 2. Located in Radenthein in the Carinthia region, Nockberge, Dabor 29, Privatwohnung 2 features a terrace and garden views. Ubytování Nockberge, Dabor 29, Privatwohnung 2 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements Catton

9,5

Appartements Catton

Ubytování (Apartmány) Appartements Catton. Apartmány Catton se nachází v obci Radenthein, pouhých 1,5 km od Kassa, a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartements Catton se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

FeWo Katie

8,9

FeWo Katie

Ubytování (Apartmán) FeWo Katie. Situated in Radenthein, FeWo Katie features accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování FeWo Katie se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idyllische Urlaubswohnung

8,8

Idyllische Urlaubswohnung

Ubytování (Apartmán) Idyllische Urlaubswohnung. Apartmán Idyllische Urlaubswohnung se nachází ve městě Radenthein v Korutanech a nabízí balkon a výhled na hory. K dispozici je plně vybavená kuchyň. Ubytování Idyllische Urlaubswohnung se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Metzgerwirt

8,8

Metzgerwirt

Ubytování (Hotel) Metzgerwirt. Metzgerwirt se nachází uprostřed přírody a nabízí restauraci, bar, terasu a zahradu. Ubytování Metzgerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Catton Appartements and Rooms

8,7

Chalet Catton Appartements and Rooms

Ubytování (Penzion) Chalet Catton Appartements and Rooms. Malé rodinné ubytování Chalet Catton Appartements and Rooms se nachází jen 2 km od termálních lázní a lyžařských areálů v obci Bad Kleinkirchheim. Ubytování Chalet Catton Appartements and Rooms se nachází ve městě Hohensass 28 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nachbarhaus apartmanok

8,6

Nachbarhaus apartmanok

Ubytování (Apartmány) Nachbarhaus apartmanok. Nachbarhaus apartmanok se nachází na místě s výhledem na hory v Radentheinu a nabízí apartmány s kuchyní a saunu. Ubytování Nachbarhaus apartmanok se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Heincz

8,3

Haus Heincz

Ubytování (Apartmány) Haus Heincz. Haus Heincz se nachází v obci Untertweng a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Haus Heincz se nachází ve městě Radenthein (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Annelies

House Annelies

Ubytování (Apartmány) House Annelies. House Annelies se nachází v Radentheinu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování House Annelies se nachází ve městě Radenthein (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

dabor berghütte // an der Granatschlucht

dabor berghütte // an der Granatschlucht

Ubytování (Prázdninový dům) dabor berghütte // an der Granatschlucht. Located in Radenthein in the Carinthia region, dabor berghütte // an der Granatschlucht has a terrace and city views. Ubytování dabor berghütte // an der Granatschlucht se nachází ve městě Radenthein (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Peter by ISA AGENTUR

Haus Peter by ISA AGENTUR

Ubytování (Apartmán) Haus Peter by ISA AGENTUR. Tento apartmán se nachází v Radentheinu, 6 km od Bad Kleinkirchheimu. Nabízí bezplatné Wi-Fi, balkon a výhled na jezero. Ubytování Haus Peter by ISA AGENTUR se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valley-View Holiday Home in Radenthein with Garden

Valley-View Holiday Home in Radenthein with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Valley-View Holiday Home in Radenthein with Garden. Valley-View Holiday Home in Radenthein with Garden is situated in Radenthein. The accommodation is 34 km from Turracher Hohe. Ubytování Valley-View Holiday Home in Radenthein with Garden se nachází ve městě Radenthein (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Oberfriessnig

Bauernhof Oberfriessnig

Ubytování (Chata) Bauernhof Oberfriessnig. Tento tradiční statek se nachází v malebném venkovském prostředí v nadmořské výšce 1200 metrů, 4 km od Radentheinu. Ubytování Bauernhof Oberfriessnig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung am Dabor

Ferienwohnung am Dabor

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Dabor. Set in Radenthein in the Carinthia region, Ferienwohnung am Dabor has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung am Dabor se nachází ve městě Radenthein (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Schrott

Holiday home Schrott

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Schrott. Holiday home Schrott is situated in Radenthein and offers barbecue facilities. The property has mountain views and is 32 km from Turracher Hohe. Ubytování Holiday home Schrott se nachází ve městě Radenthein (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schwarzwald

Apartment Schwarzwald

Ubytování (Apartmán) Apartment Schwarzwald. Located in Radenthein in the Carinthia region, Apartment Schwarzwald has a patio and mountain views. Ubytování Apartment Schwarzwald se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Petra

Ferienwohnung Petra

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Petra. Ferienwohnung Petra is located in Radenthein and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Petra se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Schwarzwald-2

Apartment Schwarzwald-2

Ubytování (Apartmán) Apartment Schwarzwald-2. Located in Radenthein in the Carinthia region, Apartment Schwarzwald-2 has a balcony. Ubytování Apartment Schwarzwald-2 se nachází ve městě Radenthein (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Radenthein

Město Radenthein se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Radenthein.