Hledat

Ubytování

Ubytování město Seeboden

Ve městě Seeboden (Rakousko) máme celkem 84 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Seeboden

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Seeboden

Zur Alpenruhe

9,8

Zur Alpenruhe

Ubytování (Apartmány) Zur Alpenruhe. Zur Alpenruhe se nachází v městečku Seeboden, 32 km od Bad Kleinkirchheimu, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zur Alpenruhe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christina

9,7

Haus Christina

Ubytování (Apartmán) Haus Christina. Set in Seeboden in the Carinthia region, Haus Christina features a terrace and garden views. Ubytování Haus Christina se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zegg-Lounge

9,7

Zegg-Lounge

Ubytování (Apartmány) Zegg-Lounge. Zegg-Lounge se nachází ve městě Seeboden, 3 minuty chůze od jezera Millstatt, 48 km od lyžařského střediska Horní Taury a 21 km od lázeňského města Bad... Ubytování Zegg-Lounge se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Auszeit am See

9,7

Appartement Auszeit am See

Ubytování (Apartmán) Appartement Auszeit am See. Set in Seeboden in the Carinthia region, Appartement Auszeit am See features a terrace and city views. Ubytování Appartement Auszeit am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus MelBe

9,7

Ferienhaus MelBe

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus MelBe. Situated in Seeboden, Ferienhaus MelBe features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Ferienhaus MelBe se nachází ve městě Margeritenweg 8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sommer

9,6

Ferienwohnung Sommer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sommer. Ferienwohnung Sommer se nachází ve městě Seeboden, pouhých 50 metrů od břehu jezera Millstätter See a nabízí soukromou pláž. Ubytování Ferienwohnung Sommer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Gastein

9,6

Landhaus Gastein

Ubytování (Penzion) Landhaus Gastein. Landhaus Gastein, just a 5-minute walk from Lake Millstatt and 7 km from Goldeck Ski Area, offers its guests rooms and apartments that all feature free... Ubytování Landhaus Gastein se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Kuglerhof Appartements

9,6

Kuglerhof Appartements

Ubytování (Apartmány) Kuglerhof Appartements. Featuring a private beach area, Kuglerhof Appartements is centrally located in Seeboden. Lake Millstatt is 500 metres away. Ubytování Kuglerhof Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Thalhammer

9,5

Haus Thalhammer

Ubytování (Apartmány) Haus Thalhammer. Set in Seeboden, 47 km from Turracher Hohe, Haus Thalhammer offers free bikes and free WiFi. The apartment offers a children's playground. Ubytování Haus Thalhammer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartment Bürger-Hinteregger

9,5

Appartment Bürger-Hinteregger

Ubytování (Apartmán) Appartment Bürger-Hinteregger. Appartment Bürger-Hinteregger offers accommodation in Seeboden, 8 km from the Goldeck ski area. Ubytování Appartment Bürger-Hinteregger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Löwenherz

9,5

Fewo Löwenherz

Ubytování (Penzion) Fewo Löwenherz. Fewo Loewenherz je situován v obci Seeboden, 47 km od Obertauernu. Nabízí bezplatné Wi-Fi, saunu a sezónní venkovní bazén. Ubytování Fewo Löwenherz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Elisabeth

9,5

Haus Elisabeth

Ubytování (Apartmány) Haus Elisabeth. Just 200 metres from Lake Millstatt, Haus Elisabeth has a private beach on a small river. It offers free WiFi. All apartments have a south-facing balcony. Ubytování Haus Elisabeth se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

See:Zeit Das_Ferienhaus

9,4

See:Zeit Das_Ferienhaus

Ubytování (Apartmány) See:Zeit Das_Ferienhaus. See:Zeit Das_Ferienhaus se nachází Seebodenu a nabízí gril, zahradu, terasu, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování See:Zeit Das_Ferienhaus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

SPA-Lounge

9,4

SPA-Lounge

Ubytování (Apartmán) SPA-Lounge. Set in Seeboden in the Carinthia region, SPA-Lounge has a patio and garden views. Ubytování SPA-Lounge se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Sonnberger

9,4

Ferienwohnungen Sonnberger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Sonnberger. Ferienwohnungen Sonnberger se nachází ve městě Seeboden, 2 km od jezera Millstatt. Nabízí sezónní venkovní bazén a apartmány s balkonem. Ubytování Ferienwohnungen Sonnberger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Egger

9,3

Landhaus Egger

Ubytování (Horské chaty) Landhaus Egger. Landhaus Egger se nachází 800 metrů od centra obce Seeboden a 1 km od jezera Millstätter See. Ubytování Landhaus Egger se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Krista

9,3

Apartments Krista

Ubytování (Apartmány) Apartments Krista. Apartment Krista se nachází 800 metrů od města Seeboden a 1 km od břehu Millstattského jezera. Ubytování Apartments Krista se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Paßler

9,3

Pension Paßler

Ubytování (Penzion) Pension Paßler. Pension Paßler nabízí Wi-Fi zdarma, pokoje a apartmány s vlastní koupelnou a výhledem na jezero Millstätter See a zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Pension Paßler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienbungalow

9,3

Ferienbungalow

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienbungalow. Ferienbungalow is situated in Seeboden and offers a terrace. The holiday home has lake views and is 46 km from Turracher Hohe. Ubytování Ferienbungalow se nachází ve městě Föhrenweg 21 (Rakousko - Korutany).

Haus Riedl

9,2

Haus Riedl

Ubytování (Penzion) Haus Riedl. Situated in Seeboden, Haus Riedl has free bikes, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Private parking can be arranged at an extra... Ubytování Haus Riedl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Bed & Breakfast Gmeineck

9,2

Bed & Breakfast Gmeineck

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Gmeineck. Bed & Breakfast Gmeineck se nachází na vyšším místě, 1,5 km od jezera Millstatt. Ubytování Bed & Breakfast Gmeineck se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany).

Familienpension Linder

9,2

Familienpension Linder

Ubytování (Penzion) Familienpension Linder. Familienpension Linder se nachází na klidním místě uprostřed zeleně v Seebodenu, jen pár kroků od Millstattského jezera. Nabízí ubytování vhodné pro děti. Ubytování Familienpension Linder se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Postwirt

9,1

Postwirt

Ubytování (Hotel) Postwirt. Tento hotel se nachází pouhých 5 minut chůze od pobřežní promenády u jezera Millstatt a nabízí společenskou místnost s krbem a malou knihovnu. Ubytování Postwirt se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Griesser

9,1

Landhaus Griesser

Ubytování (Penzion) Landhaus Griesser. Located in Seeboden, a 5-minute drive from Lake Millstatt, Landhaus Griesser offers a spa area with an indoor pool, a ski and bike storage room, and a... Ubytování Landhaus Griesser se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Bärwald

9,1

Gästehaus Bärwald

Ubytování (Penzion) Gästehaus Bärwald. Gästehaus Bärwald se nachází ve městě Seeboden, 5 minut chůze od centra a jezera Millstatt. Nabízí zařízenou zahradu a jízdní kola zdarma. Ubytování Gästehaus Bärwald se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Oberwinkler

9,1

Pension Oberwinkler

Ubytování (Penzion) Pension Oberwinkler. Pension Oberwinkler se nachází v Seebodenu, jen 400 metrů od břehu jezera Millstätter See. Nabízí bezplatné parkování a pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Oberwinkler se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany).

Hotel Klein - Seebodenerhof

9,1

Hotel Klein - Seebodenerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Klein - Seebodenerhof. Hotel Klein - Seebodenerhof se nachází 5 minut pěšky od břehu jezera Millstatt. Ubytování Hotel Klein - Seebodenerhof se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany).

Villa Rauter

9,1

Villa Rauter

Ubytování (Penzion) Villa Rauter. Villa Rauter se nachází v Seebodenu a nabízí zahradu. K dispozici je i slunná terasa, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Rauter se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany).

Pension Guggenbichler

9

Pension Guggenbichler

Ubytování (Penzion) Pension Guggenbichler. Pension Guggenbichler is offering accommodation in Seeboden. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytování Pension Guggenbichler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension & Apartments Ertl

9

Pension & Apartments Ertl

Ubytování (Penzion) Pension & Apartments Ertl. Pension & Appartments Ertl stojí v Seebodenu a hostům poskytuje zázemí pro grilování, terasu, saunu, lyžárnu a bar, kam si můžete zajít na drink. Ubytování Pension & Apartments Ertl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Kampitsch

8,9

Ferienwohnungen Kampitsch

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Kampitsch. Apartmány Kampitsch se nachází v městečku Seeboden, 500 metrů od jezera Millstätter a 10 minut jízdy od lyžařského areálu Goldeck, a nabízí Wi-Fi zdarma ve... Ubytování Ferienwohnungen Kampitsch se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rosenheim

8,9

Haus Rosenheim

Ubytování (Penzion) Haus Rosenheim. Haus Rosenheim se nachází v klidné lokalitě, pouhých 100 metrů od jezera Millstatter See a 5 minut chůze od centra Seebodenu, kde najdete restaurace,... Ubytování Haus Rosenheim se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany).

Landhaus Löscher

8,9

Landhaus Löscher

Ubytování (Apartmány) Landhaus Löscher. Landhaus Löscher se nachází na klidném místě, 2 km od centra obce Seeboden a jezera Millstätter See, a nabízí přímý přístup na turistické a cyklistické... Ubytování Landhaus Löscher se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Träumen am See

8,9

Appartement Träumen am See

Ubytování (Apartmán) Appartement Träumen am See. Seeboden’s Appartement Träumen am See is within a 3-minute walk of a bathing lake, tennis courts and a ski bus stop. Ubytování Appartement Träumen am See se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karlsdorfer Hof

8,9

Karlsdorfer Hof

Ubytování (Hotel) Karlsdorfer Hof. Rodinný hotel Karlsdorfer Hof se nachází na klidném místě v těsné blízkosti křižovatky Spittal na dálnici A10, a nabízí velkou rodinnou zahradu s bazénem a... Ubytování Karlsdorfer Hof se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany).

FeWo Marielle

8,8

FeWo Marielle

Ubytování (Apartmány) FeWo Marielle. Apartmány FeWo Marielle se nachází v korutanském městyse Seeboden, 5 minut jízdy autem od jeho centra a od jezera Millstätter, a nabízí sluneční terasu s... Ubytování FeWo Marielle se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Feistritzer

8,8

Feistritzer

Ubytování (Penzion) Feistritzer. Feistritzer se nachází na klidném místě v Seebodenu, 10 minut chůze od centra a od jezera Millstatt. Nabízí panoramatický výhled na hory. Ubytování Feistritzer se nachází ve městě Eichenweg 10 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehaus Feichter

8,8

Seehaus Feichter

Ubytování (Penzion) Seehaus Feichter. Located in Seeboden, Seehaus Feichter features a shared lounge, garden, private beach area, and free WiFi. Ubytování Seehaus Feichter se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Seehotel Steiner

8,7

Seehotel Steiner

Ubytování (Hotel) Seehotel Steiner. Rodinný hotel Seehotel Steiner se nachází přímo u jezera Millstatt v blízkosti pohoří Nockberge. Ubytování Seehotel Steiner se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Haus Maier

8,6

Ferienwohnung Haus Maier

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Haus Maier. Ubytování v soukromí Haus Maier nabízí centrální polohu v Seeboden, 400 metrů od břehu jezera Millstatt a 7 km od lyžařského areálu Goldeck. Ubytování Ferienwohnung Haus Maier se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Kärnten

8,5

Pension Kärnten

Ubytování (Penzion) Pension Kärnten. Pension Kärnten se nachází ve městě Seeboden am Millstätter See a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Kärnten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cattina

8,5

Villa Cattina

Ubytování (Vily) Villa Cattina. Set in Seeboden, 47 km from Turracher Hohe, Villa Cattina offers a garden and free WiFi. Ubytování Villa Cattina se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Moserhof

8,3

Hotel Moserhof

Ubytování (Hotel) Hotel Moserhof. Hotel Moserhof byl nově zrekonstruovaný v roce 2014. Ubytování Hotel Moserhof se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandhotel Pichler

8,2

Strandhotel Pichler

Ubytování (Hotel) Strandhotel Pichler. Strandhotel Pichler se nachází přímo na břehu jezera Millstätter See a nabízí soukromou pláž s velkým trávníkem a hřištěm na plážový volejbal. Ubytování Strandhotel Pichler se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany).

Familiengut Ertlhof

8,2

Familiengut Ertlhof

Ubytování (Penzion – hostinec) Familiengut Ertlhof. Hotel Familiengut Ertlhof se nachází v centru obce Seeboden, 500 metrů od jezera Millstatt. K hotelu patří zahrada s venkovním bazénem a dětským hřištěm. Ubytování Familiengut Ertlhof se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany).

Hotel Bellevue

8,1

Hotel Bellevue

Ubytování (Hotel) Hotel Bellevue. Hotel Bellevue se nachází na poklidném místě uprostřed pohoří Nockberge a nabízí panoramatický výhled na pěšky 5 minut vzdálené jezero Millstätter See. Ubytování Hotel Bellevue se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldstrand Berger

8,1

Waldstrand Berger

Ubytování (Prázdninové domy) Waldstrand Berger. Offering a private beach area, Waldstrand Berger is situated in Seeboden in the Carinthia Region, 49 km from Obertauern. Ubytování Waldstrand Berger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Hrnjic

8,1

Pension Hrnjic

Ubytování (Penzion) Pension Hrnjic. Pension Hrnjic in Seeboden provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Pension Hrnjic se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany).

Hotel Royal X

8

Hotel Royal X

Ubytování (Hotel) Hotel Royal X. Hotel Royal X se nachází přímo na břehu jezera Millstatt v Seebodenu. Ubytování Hotel Royal X se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany).

Haus Andrea

7,9

Haus Andrea

Ubytování (Penzion) Haus Andrea. Haus Andrea se nachází na klidném místě v centru města Seeboden, jen 5 minut pěšky od jezera Millstätter See. Ubytování Haus Andrea se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany).

Pension Elisabeth

7,9

Pension Elisabeth

Ubytování (Penzion) Pension Elisabeth. Our B&B is located directly on Lake Millstatt, in a generous park in the spa town of Seeboden, an idyllic refuge for sports and recreation. Ubytování Pension Elisabeth se nachází ve městě Seeboden (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Seeboden

Město Seeboden se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 84 hotelů a ubytování ve městě Seeboden.