Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Eisenkappel

Ve městě Bad Eisenkappel (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Eisenkappel

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Eisenkappel

Arlitscherhof

9,9

Arlitscherhof

Ubytování (Farma) Arlitscherhof. Located in Bad Eisenkappel, 39 km from Klagenfurt, Arlitscherhof provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Arlitscherhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obiralmhütte Mosgan

9,7

Obiralmhütte Mosgan

Ubytování (Chata) Obiralmhütte Mosgan. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Obiralmhütte Mosgan is set in Bad Eisenkappel. Ubytování Obiralmhütte Mosgan se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Struglhof

9,5

Struglhof

Ubytování (Apartmán) Struglhof. Farma Struglhof je situovaná v nadmořské výšce 880 metrů, pouhých 7 km od centra městečka Bad Eisenkappel, a nabízí ubytování v apartmánu, terasu,... Ubytování Struglhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hilgenfeld

9,4

Ferienwohnung Hilgenfeld

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hilgenfeld. Ferienwohnung Hilgenfeld poskytuje ubytování s grilem, zahradou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v Bad Eisenkappelu. Ubytování Ferienwohnung Hilgenfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Besser

9

Pension Besser

Ubytování (Penzion) Pension Besser. Penzion Besser se nachází v obci Bad Eisenkappel v Korutanech, 49 km od Lublaně, a nabízí sluneční terasu a výhled do zahrady. Ubytování Pension Besser se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obiralmhütte Meierhof

8,9

Obiralmhütte Meierhof

Ubytování (Chata) Obiralmhütte Meierhof. Obiralmhütte Meierhof is situated in Bad Eisenkappel and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Obiralmhütte Meierhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivea Gesundheitshotel Eisenkappel

8,7

Vivea Gesundheitshotel Eisenkappel

Ubytování (Hotel) Vivea Gesundheitshotel Eisenkappel. Vivea Gesundheitshotel Eisenkappel se nachází v malebné horské krajině jižních Korutan. Ubytování Vivea Gesundheitshotel Eisenkappel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Podobnik

8,6

Gasthof Podobnik

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Podobnik. Gasthof Podobnik features a restaurant, free bikes, a bar and garden in Bad Eisenkappel. Ubytování Gasthof Podobnik se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Holydays Ferienhaus Fam. Stegmaier

Holydays Ferienhaus Fam. Stegmaier

Ubytování (Prázdninový dům) Holydays Ferienhaus Fam. Stegmaier. Holydays Ferienhaus Fam. Stegmaier is set in Bad Eisenkappel and offers a shared lounge, a garden and water sports facilities. Ubytování Holydays Ferienhaus Fam. Stegmaier se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Villa Heidi

Villa Heidi

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Heidi. Situated in Bad Eisenkappel in the Carinthia region, Villa Heidi features a balcony and city views. Ubytování Villa Heidi se nachází ve městě Bad Eisenkappel (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obiralmhütte Fladung

Obiralmhütte Fladung

Ubytování (Chata) Obiralmhütte Fladung. Obiralmhütte Fladung is set in Bad Eisenkappel and offers a shared lounge and a terrace. This chalet offers free private parking and a shared kitchen. Ubytování Obiralmhütte Fladung se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bad Eisenkappel

Město Bad Eisenkappel se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Bad Eisenkappel.