Hledat

Ubytování

Ubytování město Gmünd in Kärnten

Ve městě Gmünd in Kärnten (Rakousko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gmünd in Kärnten

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gmünd in Kärnten

Ferienwohnung Vorstadt

9,9

Ferienwohnung Vorstadt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Vorstadt. Tento apartmán se nachází v přízemí 300 let staré budovy v historické čtvrti Untere Vorstadt, 5 až 10 minut chůze od centra města Gmünd in Kärnten. Ubytování Ferienwohnung Vorstadt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schloss Dornbach

9,8

Ferienwohnung Schloss Dornbach

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Schloss Dornbach. Zrekonstruovaný zámek Ferienwohnung Schloss se nachází mezi Vysokými Taurami a národní parkem Nockberge. Ubytování Ferienwohnung Schloss Dornbach se nachází ve městě Gmünd in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laxhube

9,7

Laxhube

Ubytování (Farma) Laxhube. Laxhube se nachází v městečku Gmünd v Kärnten, 43 km od města Bad Kleinkirchheim. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Laxhube se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sonnenheim Rooms&Apartments

9,5

Pension Sonnenheim Rooms&Apartments

Ubytování (Penzion) Pension Sonnenheim Rooms&Apartments. Familienappartement Sonnenheim se nachází v poklidné lokalitě, 5 minut chůze od centra města Gmünd a 15 minut jízdy od lyžařských areálů Innerkrems a... Ubytování Pension Sonnenheim Rooms&Apartments se nachází ve městě Gmünd in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension & Ferienwohnung Dullnig

9,4

Pension & Ferienwohnung Dullnig

Ubytování (Penzion – hostinec) Pension & Ferienwohnung Dullnig. Pension & Ferienwohnung Dullnig se nachází v centru Gmündu, přímo u muzea automobilů Porsche, a nabízí pokoje a apartmány, každodenní snídani, Wi-Fi zdarma... Ubytování Pension & Ferienwohnung Dullnig se nachází ve městě Gmünd in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Prunner

9,2

Gasthof Prunner

Ubytování (Hotel) Gasthof Prunner. Gasthof Prunner is located in Gmünd in Kärnten and offers a restaurant, a terrace (from May to October) and a shared lounge. Ubytování Gasthof Prunner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Alte Mühle

9

Pension Alte Mühle

Ubytování (Penzion) Pension Alte Mühle. Pension Alte Mühle se nachází v korutanském městě Gmünd, hned vedle městské zdi, 2 minuty chůze od historického centra a 300 metrů od Porsche muzea, a... Ubytování Pension Alte Mühle se nachází ve městě Gmünd in Kärnten (Rakousko - Korutany).

Hotel Gasthof Kohlmayr

9

Hotel Gasthof Kohlmayr

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Gasthof Kohlmayr. Gasthof Kohlmayr se nachází přímo v centru Gmündu, 200 metrů od muzea Porsche a 12 km od jezera Millstatt. Ubytování Hotel Gasthof Kohlmayr se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Platzer

9

Hotel Restaurant Platzer

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Platzer. Tříhvězdičkový Hotel Platzer stojí na klidném místě u vstupu do středověkého historického centra Gmündu v Korutanech. Ubytování Hotel Restaurant Platzer se nachází ve městě Gmünd in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Locus Malontina Hotel

8,4

Locus Malontina Hotel

Ubytování (Hotel) Locus Malontina Hotel. Locus Malontina Hotel se nachází v obci Fischertratten, 750 metrů nad mořem a 3 km od středověkého města Gmünd. Ubytování Locus Malontina Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Prunner

8,2

Pension Prunner

Ubytování (Penzion) Pension Prunner. Situated in Gmünd in Kärnten, Pension Prunner offers accommodation with private balconies. Ubytování Pension Prunner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Holiday home Reiter

Holiday home Reiter

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Reiter. Holiday home Reiter se nachází v Gmündu v Kärntenu. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Holiday home Reiter se nachází ve městě Gmünd in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Reiter I

Holiday home Reiter I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Reiter I. Prázdninový dům Reiter I se nachází v obci Gmünd in Kärnten a nabízí gril a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday home Reiter I se nachází ve městě Gmünd in Kärnten (Rakousko - Korutany).

Nosu decozy Anan

Nosu decozy Anan

Ubytování (Apartmán) Nosu decozy Anan. Nosu decozy Anan is situated in Gmünd in Kärnten. Bad Kleinkirchheim is 42 km from the apartment, while Villach is 49 km from the property. Ubytování Nosu decozy Anan se nachází ve městě Gmünd in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maisonette in Perau Gmünd

Maisonette in Perau Gmünd

Ubytování (Apartmán) Maisonette in Perau Gmünd. Set in Gmünd in Kärnten in the Carinthia region, Maisonette in Perau Gmünd has a terrace and mountain views. Ubytování Maisonette in Perau Gmünd se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perau in Gmünd

Perau in Gmünd

Ubytování (Apartmán) Perau in Gmünd. Perau in Gmünd leží v obci Gmünd in Kärnten a hostům nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, plně vybavenou kuchyní a terasou, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Perau in Gmünd se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baby- und Familienbauernhof Glawischnig-Hofer

Baby- und Familienbauernhof Glawischnig-Hofer

Ubytování (Farma) Baby- und Familienbauernhof Glawischnig-Hofer. Baby-und Familienbauernhof Glawischnig-Hofer se nachází 10 minut jízdy od centra města Gmünd, na náhorní plošině v údolí Lieser-Maltatal. Ubytování Baby- und Familienbauernhof Glawischnig-Hofer se nachází ve městě Gmünd in Kärnten (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Gmünd in Kärnten

Město Gmünd in Kärnten se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Gmünd in Kärnten.