Hledat

Ubytování

Ubytování město Liesing

Ve městě Liesing (Rakousko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liesing

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liesing

Ferienwohnungen Wilhelmer

9,7

Ferienwohnungen Wilhelmer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Wilhelmer. Located in Liesing, 47 km from San Candido, Ferienwohnungen Wilhelmer provides a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Wilhelmer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Musikhof Lexer

9,7

Musikhof Lexer

Ubytování (Privát) Musikhof Lexer. Musikhof Lexer se nachází v obci Liesing, 47 km od města San Candido. Nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Musikhof Lexer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

BIO-Bergbauernhof Ederhias

9,7

BIO-Bergbauernhof Ederhias

Ubytování (Farma) BIO-Bergbauernhof Ederhias. BIO-Bergbauernhof Ederhias se nachází v Liesingu, 48 km od města San Candido. Nabízí sdílený obývací prostor a bezplatné Wi-Fi. Ubytování BIO-Bergbauernhof Ederhias se nachází ve městě Liesing (Rakousko - Korutany).

Haus Guggenberger

9,6

Haus Guggenberger

Ubytování (Penzion) Haus Guggenberger. Haus Guggenberger se nachází v obci Liesing, 41 km od města San Candido (Innichen), a nabízí sezónní venkovní bazén, výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Haus Guggenberger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hepi Lodge

9,6

Hepi Lodge

Ubytování (Chata) Hepi Lodge. Hepi Lodge je penzion situovaný v Liesingu v údolí Lesach, 22 km od lyžařské oblasti Kötschach-Mauthen. Ubytování Hepi Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gailerhof

9,6

Gailerhof

Ubytování (Farma) Gailerhof. Situated in Liesing, Gailerhof features accommodation with free WiFi and a garden with a children's playground and garden views. Ubytování Gailerhof se nachází ve městě Niedergail 2 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Pension Waldfriede

9,5

Gasthof-Pension Waldfriede

Ubytování (Hotel) Gasthof-Pension Waldfriede. Hotel Gasthof-Pension Waldfriede se nachází v poklidné části vídeňského obvodu Liesing a nabízí prostorné ubytování s balkonem a výhledem na bujnou... Ubytování Gasthof-Pension Waldfriede se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Familienwanderhof Eggeler

9,5

Familienwanderhof Eggeler

Ubytování (Farma) Familienwanderhof Eggeler. Situated in Liesing, 49 km from San Candido, Familienwanderhof Eggeler features a garden and free WiFi. Ubytování Familienwanderhof Eggeler se nachází ve městě Obergail 6 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Ortner

9,4

Gästehaus Ortner

Ubytování (Penzion) Gästehaus Ortner. Gästehaus Ortner nabízí prostorné pokoje se satelitní TV a vlastním balkonem s výhledem na údolí Lesachtal. Ubytování Gästehaus Ortner se nachází ve městě Liesing 8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Haus Anita

9,4

Hotel Garni Haus Anita

Ubytování (Penzion) Hotel Garni Haus Anita. Hotel Garni Haus Anita se nachází pouhých 500 metrů od centra obce Liesing a 18 km od lyžařského areálu Obertilliach. Ubytování Hotel Garni Haus Anita se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stembergerhof - Urlaub am Bauerhof

9,3

Stembergerhof - Urlaub am Bauerhof

Ubytování (Farma) Stembergerhof - Urlaub am Bauerhof. Stembergerhof se nachází v Liesingu v malebném údolí řeky Lesach v Korutanech. Ubytování Stembergerhof - Urlaub am Bauerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhotel Wanderniki

9,3

Alpenhotel Wanderniki

Ubytování (Penzion) Alpenhotel Wanderniki. Alpenhotel Wanderniki serves homemade and regional products. The hotel enjoys quiet surroundings in Liesing and panoramic views of the Obergail Valley. Ubytování Alpenhotel Wanderniki se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stabentheiner-Hof

9,1

Stabentheiner-Hof

Ubytování (Farma) Stabentheiner-Hof. Set in Liesing, 50 km from San Candido, Stabentheiner-Hof offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Stabentheiner-Hof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Lanzinger

8,9

Gästehaus Lanzinger

Ubytování (Penzion) Gästehaus Lanzinger. Gästehaus Lanzinger je penzion situovaný v Liesingu. Nabízí zahradu, terasu, lyžárnu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gästehaus Lanzinger se nachází ve městě Liesing (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das kleine Berghotel

8,7

Das kleine Berghotel

Ubytování (Hotel) Das kleine Berghotel. Tříhvězdičkový hotel Das kleine Berghotel se nachází v Liesingu. Nabízí aquapark, sezonní venkovní bazén, gril, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Das kleine Berghotel se nachází ve městě Klebas 7 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Sonnenberg

Haus am Sonnenberg

Ubytování (Apartmán) Haus am Sonnenberg. Set in Liesing in the Carinthia region, Haus am Sonnenberg features a patio and garden views. Ubytování Haus am Sonnenberg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramablick Tscheltsch

Panoramablick Tscheltsch

Ubytování (Apartmán) Panoramablick Tscheltsch. Set in Liesing in the Carinthia region, Panoramablick Tscheltsch features a balcony and garden views. Ubytování Panoramablick Tscheltsch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "Lesachtal"

Ferienwohnung "Lesachtal"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Lesachtal". Set in Liesing, Ferienwohnung "Lesachtal" offers accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden views and is 48 km from San Candido. Ubytování Ferienwohnung "Lesachtal" se nachází ve městě Obergail 22 1 Stock (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mortna

Haus Mortna

Ubytování (Apartmán) Haus Mortna. Situated in Liesing in the Carinthia region, Haus Mortna has a balcony. Ubytování Haus Mortna se nachází ve městě Liesing (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienbauernhof Mesner

Familienbauernhof Mesner

Ubytování (Apartmány) Familienbauernhof Mesner. Set in The Lesachtal valley, Familienbauernhof Mesner is within an hour's drive of 5 of the most beautiful ski areas south of the Alps. Ubytování Familienbauernhof Mesner se nachází ve městě Liesing 22 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Liesing

Město Liesing se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Liesing.