Hledat

Ubytování

Ubytování město Grassendorf

Ve městě Grassendorf (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Grassendorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Grassendorf

Sternen-Chalet

9

Sternen-Chalet

Ubytování (Chata) Sternen-Chalet. Sternen-Chalet se nachází v domě z roku 2014 v Grassendorfu. Nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Sternen-Chalet se nachází ve městě Grassendorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zirben Troadkasten

Zirben Troadkasten

Ubytování (Chata) Zirben Troadkasten. Featuring garden views, Zirben Troadkasten offers accommodation with a balcony and a kettle, around 8 km from Nordlift. Ubytování Zirben Troadkasten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karawankenpanorama 1. OG

Karawankenpanorama 1. OG

Ubytování (Apartmán) Karawankenpanorama 1. OG. Set in Grassendorf in the Carinthia region, Karawankenpanorama 1. OG has a terrace and mountain views. Ubytování Karawankenpanorama 1. OG se nachází ve městě Grassendorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karawankenpanorama EG

Karawankenpanorama EG

Ubytování (Chata) Karawankenpanorama EG. Karawankenpanorama EG is located in Sörgerberg and offers barbecue facilities and a garden. Guests staying at this chalet have access to a terrace. Ubytování Karawankenpanorama EG se nachází ve městě Grassendorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Grassendorf

Město Grassendorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Grassendorf.