Hledat

Ubytování

Ubytování město Mittertrixen

Ve městě Mittertrixen (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mittertrixen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mittertrixen

Tscharnighof

9,5

Tscharnighof

Ubytování (Penzion) Tscharnighof. Ubytování Tscharnighof se nachází se 20 km od jezera Klopein a nabízí řadu aktivit jako je jízda na koni nebo stolní tenis. Ubytování Tscharnighof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Pension Lamprecht

8,3

Gasthof Pension Lamprecht

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension Lamprecht. Gasthof Pension Lamprecht se nachází v korutanské obci Mittertrixen. Ubytování Gasthof Pension Lamprecht se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Andre Hof

Chalet Andre Hof

Ubytování (Chata) Chalet Andre Hof. Chalet Andre Hof is set in Mittertrixen, 1.6 km from Frankenstein, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Chalet Andre Hof se nachází ve městě Winklern 11a (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kreinzhuabn

Kreinzhuabn

Ubytování (Prázdninový dům) Kreinzhuabn. Located in Mittertrixen in the Carinthia region, Kreinzhuabn has a balcony and garden views. Ubytování Kreinzhuabn se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Mittertrixen

Město Mittertrixen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Mittertrixen.