Hledat

Ubytování

Ubytování město Ledenitzen

Ve městě Ledenitzen (Rakousko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ledenitzen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ledenitzen

Haus mit Herz

9,7

Haus mit Herz

Ubytování (Apartmán) Haus mit Herz. Tento apartmán se nachází v obci Ledenitzen, 30 km od města Bad Kleinkirchheim, a nabízí balkon s výhledem do zahrady i ve všech prostorách zdarma dostupné... Ubytování Haus mit Herz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Burger Ledenitzen am Faakersee

9,4

Ferienwohnungen Burger Ledenitzen am Faakersee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Burger Ledenitzen am Faakersee. Ferienwohnungen Burger Ledenitzen am Faakersee is located in Ledenitzen. Ubytování Ferienwohnungen Burger Ledenitzen am Faakersee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landhaus Schreier

9,2

Landhaus Schreier

Ubytování (Penzion) Landhaus Schreier. Tento útulný, rodinný penzion se nachází na krásném, jižně situovaném místě na okraji lesa a je obklopen malebnými korutanskými jezery a horami. Ubytování Landhaus Schreier se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Alpen Adria Gasthof Rausch

9

Alpen Adria Gasthof Rausch

Ubytování (Penzion) Alpen Adria Gasthof Rausch. Tento útulný hotel vstřícný k dětem se nachází v blízkosti jezera Faaksee v jižních Korutanech, nedaleko dálnice A2 a A11 i italské a slovinské hranice. Ubytování Alpen Adria Gasthof Rausch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhof Ressmann-Tratnik

8,9

Ferienhof Ressmann-Tratnik

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Ressmann-Tratnik. Ferienhof Ressmann-Tratnik se nachází v letovisku Ledenitzen. Na této rodinné ekologické farmě žijí krávy, kuřata a kočky a je vhodná i pro hosty s dětmi. Ubytování Ferienhof Ressmann-Tratnik se nachází ve městě Paradiesweg 5 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christof

8,9

Haus Christof

Ubytování (Apartmány) Haus Christof. Haus Christof se nachází ve vesnici Ledenitzen v jižních Korutanech, 3 km od jezera Faak. Ubytování Haus Christof se nachází ve městě Ledenitzen (Rakousko - Korutany).

Gästehaus am Walde - Familie Troller

8,8

Gästehaus am Walde - Familie Troller

Ubytování (Penzion) Gästehaus am Walde - Familie Troller. Penzion Gästehaus am Walde se nachází na poklidném místě v obci Ledenitzen, 2,5 km od jezera Faaker See. Ubytování Gästehaus am Walde - Familie Troller se nachází ve městě Petelinweg 3 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Gailer

8,4

Pension Gailer

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Gailer. Pension Gailer se nachází v klidné oblasti města Ledenitzen, 5 minut jízdy od jezera Faaker See a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu se sluneční terasou. Ubytování Pension Gailer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

La Irmania Pension

8,3

La Irmania Pension

Ubytování (Bed and breakfast) La Irmania Pension. Pensione Natura se nachází ve městě Ledenitzen a nabízí ubytování se soukromou terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Irmania Pension se nachází ve městě Ledenitzen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienanlage Forellenhof

7,5

Ferienanlage Forellenhof

Ubytování (Penzion) Ferienanlage Forellenhof. Offering panoramic views of the Karawanken Mountains, Ferienanlage Forellenhof is located in Ledenitzen in Southern Carinthia, a 5-minute drive from Lake... Ubytování Ferienanlage Forellenhof se nachází ve městě St. Martiner Str. 16 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mittagskogel

7

Hotel Mittagskogel

Ubytování (Hotel) Hotel Mittagskogel. Hotel Mittagskogel se nachází jen 1 km od centra města Ledenitzen a nabízí sezónní venkovní bazén. Ubytování Hotel Mittagskogel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Log Cabin near Faaker See

Cozy Log Cabin near Faaker See

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Log Cabin near Faaker See. Cozy Log Cabin near Faaker See is situated in Ledenitzen and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Cozy Log Cabin near Faaker See se nachází ve městě Waubergweg 3 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Rafaela mit Privatstrand

Ferienhaus Rafaela mit Privatstrand

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Rafaela mit Privatstrand. Ferienhaus Rafaela mit Privatstrand is located in Ledenitzen and offers a private beach area and a terrace. Ubytování Ferienhaus Rafaela mit Privatstrand se nachází ve městě Lärchenweg 18 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Faakersee

Faakersee

Ubytování (Prázdninový dům) Faakersee. Set in Ledenitzen in the Carinthia region, Faakersee has a garden. The accommodation is 41 km from Bled. Ubytování Faakersee se nachází ve městě Ledenitzen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ledenitzen

Město Ledenitzen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Ledenitzen.