Hledat

Ubytování

Ubytování město Kirchbach

Ve městě Kirchbach (Rakousko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kirchbach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kirchbach

Fewo's Sieberer

9,9

Fewo's Sieberer

Ubytování (Apartmány) Fewo's Sieberer. Fewo's Sieberer se nachází v Kirchbachu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Fewo's Sieberer se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tressdorfer Schmiede

9,7

Tressdorfer Schmiede

Ubytování (Apartmán) Tressdorfer Schmiede. Newly built in 2016, this modern apartment with a bio sauna and a south-facing terrace is located in the village centre of Tressdorf in the Gail Valley. Ubytování Tressdorfer Schmiede se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment am Komitzweg

9,6

Apartment am Komitzweg

Ubytování (Apartmán) Apartment am Komitzweg. Tento prostorný prosvětlený apartmán se nachází v Kirchbachu v údolí Gail, 8 km od lyžařského střediska Nassfeld a 20 km od jezera Presseggersee. Ubytování Apartment am Komitzweg se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenlodge Kirchbach

9,6

Alpenlodge Kirchbach

Ubytování (Apartmán) Alpenlodge Kirchbach. Apartmán Alpenlodge Kirchbach se nachází v městyse Kirchbach a nabízí gril, zahradu a terasu. Ubytování Alpenlodge Kirchbach se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany).

Haus Gartnerkofelblick

9,6

Haus Gartnerkofelblick

Ubytování (Apartmán) Haus Gartnerkofelblick. Haus Gartnerkofelblick je dům s prostornými světlými apartmány situovaný na klidném místě v centru Kirchbachu. Ubytování Haus Gartnerkofelblick se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Themessl

9,5

Ferienwohnungen Themessl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Themessl. Ferienwohnungen Themessl se nachází ve městě Kirchbach, 8 km od lyžařského areálu Nassfeld. Ubytování Ferienwohnungen Themessl se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany).

Landhaus Weger Kirchbach bei Nassfeld

9,4

Landhaus Weger Kirchbach bei Nassfeld

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Weger Kirchbach bei Nassfeld. Rekreační dům Landhaus Weger Kirchbach bei Nassfeld se nachází v oblasti Kirchbach v Korutansku, pouhých 9 km od lyžařského střediska Nassfeld-Pressegger... Ubytování Landhaus Weger Kirchbach bei Nassfeld se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erlebnishof Schiman

9,4

Erlebnishof Schiman

Ubytování (Apartmán) Erlebnishof Schiman. Erlebnishof Schiman se nachází v Kirchbachu a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Erlebnishof Schiman se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fischer Nassfeldblick

9,2

Haus Fischer Nassfeldblick

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Fischer Nassfeldblick. Haus Fischer Nassfeldblick nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Tento bed and breakfast podává kontinentální snídaně. Ubytování Haus Fischer Nassfeldblick se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schuster

9

Haus Schuster

Ubytování (Apartmány) Haus Schuster. Haus Schuster se nachází v městečku Kirchbach mezi Gailtalskými a Karnskými Alpami. Ubytování Haus Schuster se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Pension Golob

8,8

Gasthof-Pension Golob

Ubytování (Hotel) Gasthof-Pension Golob. Gasthof-Pension Golob se nachází v Kirchbachu v údolí Gailtal v Korutanech. Nabízí wellness centrum a lyžárnu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Gasthof-Pension Golob se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany).

Villa Hubertus

8,5

Villa Hubertus

Ubytování (Apartmány) Villa Hubertus. Tyto rodinné prázdninové apartmány se nachází na klidném místě v centru Kirchbachu, v údolí Gailtal. Ubytování Villa Hubertus se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlosscafe Kirchbach

8,2

Schlosscafe Kirchbach

Ubytování (Penzion – hostinec) Schlosscafe Kirchbach. Schlosscafe Kirchbach nabízí možnost ubytování pro hosty s domácími zvířaty v Kirchbachu. Poskytuje bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Schlosscafe Kirchbach se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Leitn

Ferienwohnung Leitn

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Leitn. Ferienwohnung Leitn is located in Kirchbach and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Leitn se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Kestel

Apartmenthaus Kestel

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Kestel. Apartmenthaus Kestel se nachází v Kirchbachu, 20 km od horského střediska Sonnenalpe Nassfeld. Apartmán má 1 koupelnu. Nechybí ani slunná terasa. Ubytování Apartmenthaus Kestel se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany).

Guesthouse Schoba (4P)

Guesthouse Schoba (4P)

Ubytování (Apartmán) Guesthouse Schoba (4P). Guesthouse Schoba (4P) se nachází ve městě Kirchbach, 39 km od jezera Weissensee. Nabízí restauraci, zahradu, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Guesthouse Schoba (4P) se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unsere Mühle

Unsere Mühle

Ubytování (Apartmán) Unsere Mühle. Set in Kirchbach in the Carinthia region, Unsere Mühle features a patio and garden views. This apartment offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Unsere Mühle se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Melanie

Ferienwohnung Melanie

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Melanie. Situated in Kirchbach in the Carinthia region, Ferienwohnung Melanie has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Melanie se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vicana

Villa Vicana

Ubytování (Chata) Villa Vicana. Located in Kirchbach in the Carinthia region, Villa Vicana has a balcony and garden views. Ubytování Villa Vicana se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Schoba (7P)

Guesthouse Schoba (7P)

Ubytování (Apartmán) Guesthouse Schoba (7P). Guesthouse Schoba (7P) nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, výhledem do zahrady, balkonem a dětským hřištěm v obci Kirchbach. Ubytování Guesthouse Schoba (7P) se nachází ve městě Kirchbach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kirchbach

Město Kirchbach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Kirchbach.