Hledat

Ubytování

Ubytování město Finkenstein

Ve městě Finkenstein (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Finkenstein

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Finkenstein

Ferienwohnung Größing

9,8

Ferienwohnung Größing

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Größing. Situated in Finkenstein, Ferienwohnung Größing features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Größing se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Vintage House am Faaker Seebach

9,7

Vintage House am Faaker Seebach

Ubytování (Apartmán) Vintage House am Faaker Seebach. Located in Finkenstein in the Carinthia region, Vintage House am Faaker Seebach has a terrace and river views. Ubytování Vintage House am Faaker Seebach se nachází ve městě Finkenstein (Rakousko - Korutany).

Fremdenzimmer& Appartementhaus Blassnig

9,2

Fremdenzimmer& Appartementhaus Blassnig

Ubytování (Hotel) Fremdenzimmer& Appartementhaus Blassnig. Fremdenzimmer & Appartementhaus Blassnig se nachází ve Finkensteinu a nabízí zahradu, bar, sdílený lounge i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fremdenzimmer& Appartementhaus Blassnig se nachází ve městě Finkenstein (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Feichter

9

Gasthof Feichter

Ubytování (Penzion) Gasthof Feichter. Gasthof Feichter se nachází v centru Finkensteinu, 4 km od jezera Faaker See. Ubytování Gasthof Feichter se nachází ve městě Finkenstein (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finkensteiner Hof

8,1

Finkensteiner Hof

Ubytování (Hotel) Finkensteiner Hof. Hotel Finkensteiner Hof se nachází v centru obce Finkenstein a nabízí tradiční rakouskou restauraci, saunu a od května do září také vyhřívaný venkovní... Ubytování Finkensteiner Hof se nachází ve městě Finkenstein (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung auf einem richtigen Bauernhof

Ferienwohnung auf einem richtigen Bauernhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung auf einem richtigen Bauernhof. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung auf einem richtigen Bauernhof offers accommodation in Finkenstein with free WiFi and... Ubytování Ferienwohnung auf einem richtigen Bauernhof se nachází ve městě 4 Goritschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Zur alten Mühle

Ferienhaus Zur alten Mühle

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Zur alten Mühle. Situated in Finkenstein in the Carinthia region, Ferienhaus Zur alten Mühle features a balcony and garden views. Ubytování Ferienhaus Zur alten Mühle se nachází ve městě Finkenstein (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Finkenstein

Město Finkenstein se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Finkenstein.