Hledat

Ubytování

Ubytování město Sirnitz

Ve městě Sirnitz (Rakousko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sirnitz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sirnitz

Ferienwohnung Leeb

9,8

Ferienwohnung Leeb

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Leeb. Apartmán Ferienwohnung Leeb se nachází v obci Oberdörfl, 18 km od Bad Kleinkirchheimu, a nabízí ubytování s panoramatickým výhledem. Ubytování Ferienwohnung Leeb se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhaus Karantanien

9,4

Almhaus Karantanien

Ubytování (Apartmány) Almhaus Karantanien. Tyto moderní apartmány se nacházejí v obci Hochrindl v korutanském pohoří Nockberge, vedle lyžařského svahu. Ubytování Almhaus Karantanien se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Surtmannhof

9,3

Surtmannhof

Ubytování (Penzion) Surtmannhof. Penzion Surtmannhof se nachází v obci Sirnitz a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Na místě je dostupné Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Surtmannhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof zum Scheiber

9,2

Landgasthof zum Scheiber

Ubytování (Hotel) Landgasthof zum Scheiber. Landgasthof zum Scheiber se nachází v obci Sirnitz a nabízí zahradu, terasu, bankomat a restauraci. Ubytování Landgasthof zum Scheiber se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Alpl

9

Gasthof Alpl

Ubytování (Penzion) Gasthof Alpl. Located at 1,580 metres above sea level, Gasthof Alpl offers panoramic views of Carinthia’s Nockberge Mountains. All rooms have satellite TV and a balcony. Ubytování Gasthof Alpl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

JUFA Hotel Nockberge

9

JUFA Hotel Nockberge

Ubytování (Hotel) JUFA Hotel Nockberge. JUFA Hotel Nockberge se nachází v malebném prostředí pohoří Nockberge v Korutanech. Nabízí stylové pokoje, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytování JUFA Hotel Nockberge se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Peters

9

Apartment Peters

Ubytování (Apartmán) Apartment Peters. Apartmán Peters se nachází 400 metrů od lyžařského vleku v letovisku Hochrindl v Sirnitzu. Ubytování Apartment Peters se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Jagerhüttn

8,7

Ferienwohnungen Jagerhüttn

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Jagerhüttn. Ferienwohnungen Jagerhüttn se nachází uprostřed lyžařského střediska Hochrindl v přírodní rezervaci Nockberge a z balkonu nabízí panoramatický výhled na... Ubytování Ferienwohnungen Jagerhüttn se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo-Mirnig

Fewo-Mirnig

Ubytování (Apartmán) Fewo-Mirnig. Fewo-Mirnig is situated in Sirnitz and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytování Fewo-Mirnig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hochrindl II

Apartment Hochrindl II

Ubytování (Apartmán) Apartment Hochrindl II. Apartment Hochrindl II is situated in Sirnitz. The 4-star apartment has mountain views and is 48 km from Klagenfurt. Ubytování Apartment Hochrindl II se nachází ve městě Sirnitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hochrindl

Apartment Hochrindl

Ubytování (Apartmán) Apartment Hochrindl. Apartment Hochrindl is set in Sirnitz. The property features mountain views and is 48 km from Klagenfurt. Ubytování Apartment Hochrindl se nachází ve městě Sirnitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Sonnkegel

Chalet Sonnkegel

Ubytování (Chata) Chalet Sonnkegel. Situated in Hochrindl in the Carinthia region, Chalet Sonnkegel is a 4-star property boasting free WiFi. The accommodation is 17 km from Turracher Hohe. Ubytování Chalet Sonnkegel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Dolzer

Chalet Dolzer

Ubytování (Chata) Chalet Dolzer. Set in Hochrindl, Chalet Dolzer offers accommodation with a balcony and free WiFi. The chalet has mountain views and is 49 km from Klagenfurt. Ubytování Chalet Dolzer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Almvilla

Holiday Home Almvilla

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Almvilla. Located in Sirnitz-Sonnseite in the Carinthia region, Holiday Home Almvilla has a balcony and mountain views. Ubytování Holiday Home Almvilla se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sirnitz

Město Sirnitz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Sirnitz.