Hledat

Ubytování

Ubytování město Hochrindl

Ve městě Hochrindl (Rakousko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hochrindl

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hochrindl

Marktlhütte

9,6

Marktlhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Marktlhütte. Tento rustikální prázdninový dům v alpském stylu nabízí přímý přístup na sjezdovku a sluneční terasu s výhledem na hory. Ubytování Marktlhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiaslhütte

9,5

Hiaslhütte

Ubytování (Penzion – hostinec) Hiaslhütte. Hotel Hiaslhütte se nachází v Hochrindlu, 1,8 km od lyžařského vleku Hochrindl–Sirnitz, a nabízí přístup na lyžích až k domu, gril, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hiaslhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Pistenblick

9,5

Haus Pistenblick

Ubytování (Apartmán) Haus Pistenblick. Haus Pistenblick se nachází v Hochrindlu, 16 km od Bad Kleinkirchheimu. Ubytování Haus Pistenblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hochrindl-Ferienwohnung Groen

8,9

Hochrindl-Ferienwohnung Groen

Ubytování (Apartmán) Hochrindl-Ferienwohnung Groen. Set at 1500 metres above sea level amidst the Hochrindl Ski Area in the Nock Region, Hochrindl-Ferienwohnung Groen is an apartment boasting a terrace with... Ubytování Hochrindl-Ferienwohnung Groen se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenhof Hochrindl

8,8

Sonnenhof Hochrindl

Ubytování (Apartmány) Sonnenhof Hochrindl. Located in the Hochrindl ski and hiking area in Carinthia, the Sonnenhof is only a 5-minute walk from the ski slope away. It offers a free parking. Ubytování Sonnenhof Hochrindl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Villa-Alpenblick

8,8

Villa-Alpenblick

Ubytování (Prázdninové domy) Villa-Alpenblick. Villa-Alpenblick se nachází v Hochrindlu, 48 km od Klagenfurtu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa-Alpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almzauber Chalets Hochrindl

Almzauber Chalets Hochrindl

Ubytování (Horské chaty) Almzauber Chalets Hochrindl. Located in Hochrindl, 17 km from Turracher Hohe, Almzauber Chalets Hochrindl provides a garden and free WiFi. Ubytování Almzauber Chalets Hochrindl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhaus Hochrindl

Almhaus Hochrindl

Ubytování (Apartmány) Almhaus Hochrindl. Set in Hochrindl, 48 km from Klagenfurt, Almhaus Hochrindl offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Almhaus Hochrindl se nachází ve městě Hochrindl (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhaus Pleschinhof

Almhaus Pleschinhof

Ubytování (Chata) Almhaus Pleschinhof. Almhaus Pleschinhof is located in Hochrindl and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytování Almhaus Pleschinhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Holiday Home Lotte

Holiday Home Lotte

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lotte. Holiday Home Lotte se nachází v Hochrindlu. Tento prázdninový dům nabízí zahradu. Ubytování Holiday Home Lotte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Willegger

Chalet Willegger

Ubytování (Chata) Chalet Willegger. Located in Hochrindl in the Carinthia region, Chalet Willegger has a balcony. The property features mountain views and is 48 km from Klagenfurt. Ubytování Chalet Willegger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KRETZSCHMAR´S HÜTTE

KRETZSCHMAR´S HÜTTE

Ubytování (Apartmán) KRETZSCHMAR´S HÜTTE. KRETZSCHMAR´S HÜTTE is set in Hochrindl and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytování KRETZSCHMAR´S HÜTTE se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Wanderlust Hochrindl

Appartement Wanderlust Hochrindl

Ubytování (Apartmán) Appartement Wanderlust Hochrindl. Set in Hochrindl in the Carinthia region, Appartement Wanderlust Hochrindl has a terrace and mountain views. Ubytování Appartement Wanderlust Hochrindl se nachází ve městě Hochrindl (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Hochrindl

Město Hochrindl se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Hochrindl.