Hledat

Ubytování

Ubytování město Sittersdorf

Ve městě Sittersdorf (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sittersdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sittersdorf

Ferienhaus Benetik am Sonneggersee

9,3

Ferienhaus Benetik am Sonneggersee

Ubytování (Privát) Ferienhaus Benetik am Sonneggersee. Ferienhaus Benetik am Sonneggersee se nachází v Sittersdorfu, pouhých 100 metrů od břehu jezera, a nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Ferienhaus Benetik am Sonneggersee se nachází ve městě Sonnegg 9 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Mochorko

8,8

Ferienhaus Mochorko

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Mochorko. Ferienhaus Mochorko se nachází v Sittersdorfu a nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory a do zahrady. Ubytování Ferienhaus Mochorko se nachází ve městě Sielach 48 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienhotel Schmautz

8,2

Familienhotel Schmautz

Ubytování (Hotel) Familienhotel Schmautz. Familienhotel Schmautz, obklopen mírnými kopci jižních Korutan, se nachází na klidném místě, 10 km jižně od Klopeinského jezera. Ubytování Familienhotel Schmautz se nachází ve městě Jerischach 4 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weitzer Fisherlodge & Wassermühle

Weitzer Fisherlodge & Wassermühle

Ubytování (Prázdninový dům) Weitzer Fisherlodge & Wassermühle. Featuring private pool, Weitzer Fisherlodge & Wassermühle is located on the beachfront in Sittersdorf. Ubytování Weitzer Fisherlodge & Wassermühle se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sittersdorf

Město Sittersdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Sittersdorf.