Hledat

Ubytování

Ubytování město Winklern

Ve městě Winklern (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Winklern

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Winklern

Ferien Apartment Schwaiger

9,8

Ferien Apartment Schwaiger

Ubytování (Apartmán) Ferien Apartment Schwaiger. Located in Winklern in the Carinthia region, Ferien Apartment Schwaiger has a patio and river views. Ubytování Ferien Apartment Schwaiger se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Seeblick

9,7

Apartment Seeblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Seeblick. Situated in Winklern in the Carinthia region, Apartment Seeblick features a terrace and lake views. Ubytování Apartment Seeblick se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Traumblick Dolomiten

9,6

Ferienwohnung Traumblick Dolomiten

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Traumblick Dolomiten. Set in Winklern in the Carinthia region, Ferienwohnung Traumblick Dolomiten features a patio and garden views. Ubytování Ferienwohnung Traumblick Dolomiten se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienparadies Wolfgangbauer

9,6

Familienparadies Wolfgangbauer

Ubytování (Apartmány) Familienparadies Wolfgangbauer. Familienparadies Wolfgangbauer se nachází ve městě Winkl, 4 minuty jízdy od centra města Heiligenblut, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Familienparadies Wolfgangbauer se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rupitsch

9,5

Haus Rupitsch

Ubytování (Penzion) Haus Rupitsch. Haus Rupitsch je penzion, který se nachází ve městě Winklern na úpatí národního parku Vysoké Taury a svým hostům nabízí na jih orientované pokoje s... Ubytování Haus Rupitsch se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kärntnerhof

9,1

Hotel Kärntnerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Kärntnerhof. Kärntnerhof je 3hvězdičkový hotel superior situovaný v klidném údolí přímo u řeky Möll v Heiligenblutu, asi 600 metrů od centra obce. Ubytování Hotel Kärntnerhof se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany).

Berghotel Hois

9

Berghotel Hois

Ubytování (Hotel) Berghotel Hois. Berghotel Hois stojí na klidném místě, 150 metrů od dolní stanice nejbližší lanovky do lyžařského areálu Großglockner a 10 minut chůze od centra města... Ubytování Berghotel Hois se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Lagler

8,9

Pension Lagler

Ubytování (Penzion) Pension Lagler. Pension Lagler se nachází ve vesnici Heiligenblut, na úpatí Grossglockneru a pohoří Vysoké Taury. Ubytování Pension Lagler se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany).

Hotel Tauernstern

8,8

Hotel Tauernstern

Ubytování (Hotel) Hotel Tauernstern. Hotel Tauernstern, obklopen působivou horskou krajinou národního parku Hohe Tauern, se nachází v malebné vesničce Winklern. Ubytování Hotel Tauernstern se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen am Pietschacherhof

8,7

Ferienwohnungen am Pietschacherhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen am Pietschacherhof. Ubytovací zařízení Ferienwohnungen am Pietschacherhof se nachází 5 minut jízdy autem od lyžařského areálu Sirnitz-Hochrindl. Ubytování Ferienwohnungen am Pietschacherhof se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hunguest Hotel Heiligenblut

8,5

Hunguest Hotel Heiligenblut

Ubytování (Hotel) Hunguest Hotel Heiligenblut. Hunguest Hotel Heiligenblut se nachází na malebném místě na úpatí hory Großglockner, nejvyššího vrcholu Rakouska, je obklopený impozantní scenérii... Ubytování Hunguest Hotel Heiligenblut se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramarestaurant Kaiser Franz-Josefs-Höhe

8,4

Panoramarestaurant Kaiser Franz-Josefs-Höhe

Ubytování (Bed and breakfast) Panoramarestaurant Kaiser Franz-Josefs-Höhe. Panoramarestaurant Kaiser Franz-Josefs-Höhe se nachází v nadmořské výšce 2 400 metrů na Vyhlídce císaře Františka Josefa, 8 km od Heiligenblutu. Ubytování Panoramarestaurant Kaiser Franz-Josefs-Höhe se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany).

Karl-Volkert Haus

7,7

Karl-Volkert Haus

Ubytování (Penzion – hostinec) Karl-Volkert Haus. Karl-Volkert Haus se nachází na kraji Heiligenblutu v národním parku Vysoké Taury a nabízí restauraci, která podává rakouská jídla. Ubytování Karl-Volkert Haus se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany).

Apartment Ponholzer

Apartment Ponholzer

Ubytování (Apartmán) Apartment Ponholzer. Set in Winklern, Apartment Ponholzer offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Ponholzer se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kunzhof 111S

Kunzhof 111S

Ubytování (Apartmán) Kunzhof 111S. Situated in Winklern in the Carinthia region, Kunzhof 111S features a terrace. Ubytování Kunzhof 111S se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany).

Kunzhof 110S

Kunzhof 110S

Ubytování (Prázdninový dům) Kunzhof 110S. Kunzhof 110S is situated in Winklern. The accommodation is 43 km from Klagenfurt, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Kunzhof 110S se nachází ve městě Winklern (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Winklern

Město Winklern se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Winklern.