Hledat

Ubytování

Ubytování město Eberstein

Ve městě Eberstein (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Eberstein

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Eberstein

Panoramadorf Saualpe Sereinig KG

9,2

Panoramadorf Saualpe Sereinig KG

Ubytování (Rezort) Panoramadorf Saualpe Sereinig KG. Hotel Panoramadorf Saualpe se nachází na jižním svahu nad městečkem Eberstein, 45 minut jízdy od Klagenfurtu a jezera Wörthersee. Ubytování Panoramadorf Saualpe Sereinig KG se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biolandhaus Arche

8,9

Biolandhaus Arche

Ubytování (Hotel) Biolandhaus Arche. Tento ekologicky šetrný hotel se nachází v nadmořské výšce 930 metrů v pohoří Saualpe na východě Korutan a nabízí krásné výhledy a klidnou polohu uprostřed... Ubytování Biolandhaus Arche se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Gutmann

8,7

Gasthof Gutmann

Ubytování (Penzion) Gasthof Gutmann. Tradiční rodinný Gasthof Gutmann se nachází v nadmořské výšce 1020 metrů na jižní straně Saualpe. Ubytování Gasthof Gutmann se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klein Familienzimmer

Klein Familienzimmer

Ubytování (Hotel) Klein Familienzimmer. Klein Familienzimmer has a restaurant, free bikes, a fitness centre and bar in Eberstein. Ubytování Klein Familienzimmer se nachází ve městě Eberstein (Rakousko - Korutany).

Apartment Filfing II

Apartment Filfing II

Ubytování (Apartmán) Apartment Filfing II. Apartment Filfing II is situated in Eberstein and offers barbecue facilities. The property has mountain views. Ubytování Apartment Filfing II se nachází ve městě Eberstein (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traunig Hütte

Traunig Hütte

Ubytování (Prázdninový dům) Traunig Hütte. Set in Eberstein in the Carinthia region, Traunig Hütte has a terrace. The accommodation is 43 km from Schwarz. Ubytování Traunig Hütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Familienbauernhof Gunzer-Sank

Familienbauernhof Gunzer-Sank

Ubytování (Apartmán) Familienbauernhof Gunzer-Sank. Offering free WiFi and mountain views, Familienbauernhof Gunzer-Sank is an accommodation located in Eberstein. Ubytování Familienbauernhof Gunzer-Sank se nachází ve městě Hochfeistritz 8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Filfing

Apartment Filfing

Ubytování (Apartmán) Apartment Filfing. Apartment Filfing is set in Eberstein and offers barbecue facilities. The property features mountain views. Ubytování Apartment Filfing se nachází ve městě Eberstein (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Kois Hütte

Holiday home Kois Hütte

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kois Hütte. Boasting accommodation with a private pool, Holiday home Kois Hütte is situated in Eberstein. The accommodation is 43 km from Schwarz. Ubytování Holiday home Kois Hütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Holiday home Zois Hütte

Holiday home Zois Hütte

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zois Hütte. Located in Eberstein in the Carinthia region, Holiday home Zois Hütte features a terrace. The accommodation is 42 km from Schwarz. Ubytování Holiday home Zois Hütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Holiday home Filfing

Holiday home Filfing

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Filfing. Holiday home Filfing is located in Eberstein and offers barbecue facilities. The property features mountain views. Ubytování Holiday home Filfing se nachází ve městě Eberstein (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Eberstein

Město Eberstein se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Eberstein.