Hledat

Ubytování

Ubytování město Stall

Ve městě Stall (Rakousko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stall

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stall

Lärchenhütte

9,7

Lärchenhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Lärchenhütte. Lärchenhütte se nachází v obci Stall, 43 km od lyžařského střediska Heiligenblut. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. K vybavení patří kuchyňský kout. Ubytování Lärchenhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus MARGI

9,6

Haus MARGI

Ubytování (Apartmán) Haus MARGI. Haus MARGI je dům situovaný ve Stallu, 4,2 km od skiareálu Tauchnerfeld - Stall. Nabízí apartmán s vlastní terasou a kuchyní. Ubytování Haus MARGI se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Pichlerhof

9,4

Pension Pichlerhof

Ubytování (Penzion) Pension Pichlerhof. Penzion Pichlerhof se nachází na klidném místě na úpatí pohoří Kreuzeck. Ubytování Pension Pichlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Waldschmied

9,1

Haus Waldschmied

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Waldschmied. Haus Waldschmied se nachází v korutanském městě Stall a nabízí zahradu s grilem, sluneční terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Waldschmied se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Dorfschenke

8,7

Gasthof Dorfschenke

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Dorfschenke. Tento příjemný, rodinný venkovský hotel je umístěn asi 800 metrů nad mořem v malé vesnici Stall v korutanském údolí Möll. Ubytování Gasthof Dorfschenke se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Postwirt

7,8

Gasthaus Postwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Postwirt. Gasthaus Postwirt se nachází ve městě Stall a nabízí zahradu, terasu, bar, lyžárnu, Wi-Fi zdarma a konferenční a banketové prostory. Ubytování Gasthaus Postwirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldschmied

Waldschmied

Ubytování (Prázdninový dům) Waldschmied. Located in Stall, Waldschmied provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 34 km from Heiligenblut. Ubytování Waldschmied se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Stall

Město Stall se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Stall.