Hledat

Ubytování

Ubytování město Hermagor

Ve městě Hermagor (Rakousko) máme celkem 123 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hermagor

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hermagor

Ferienwohnung Da Rugna

10

Ferienwohnung Da Rugna

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Da Rugna. Ferienwohnung Da Rugna se nachází 2 km od centra Hermagoru, 7 minut jízdy od lyžařského areálu Nassfeld. Ubytování Ferienwohnung Da Rugna se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Jank

9,9

Apartment Jank

Ubytování (Apartmán) Apartment Jank. Boasting mountain views, Apartment Jank features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from Lake Pressegger. Ubytování Apartment Jank se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Monghof Apartment

9,9

Monghof Apartment

Ubytování (Apartmán) Monghof Apartment. Apartmán Monghof Apartment se nachází v obci Radnigforst Hermagor, v klidné lesní lokalitě s panoramatickým výhledem, 12 km od lanovky Millennium Express... Ubytování Monghof Apartment se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Kleine Bär

9,9

Der Kleine Bär

Ubytování (Penzion) Der Kleine Bär. Set in Hermagor, 8 km from Lake Pressegger, Der Kleine Bär features views of the city. Boasting an ATM, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Der Kleine Bär se nachází ve městě 2 Sparkassengasse (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kronhofer – Apartments & Erlebnis-Imkerei

9,8

Kronhofer – Apartments & Erlebnis-Imkerei

Ubytování (Apartmány) Kronhofer – Apartments & Erlebnis-Imkerei. Kronhofer – Apartments & Erlebnis-Imkerei se nachází v největším korutanském lyžařském areálu Nassfeld. Ubytování Kronhofer – Apartments & Erlebnis-Imkerei se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Jana

9,8

Haus Jana

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Jana. Prázdninový dům Haus Jana se nachází na klidném místě v obci Radnig a nabízí terasu s výhledem na hory, 3 ložnice a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Jana se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hubmann

9,8

Ferienwohnung Hubmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hubmann. Ferienwohnung Hubmann se nachází v Hermagoru, 5 km od Millennium Express, 13 km od jezera Pressegger a 17 km od Zweikofelbahnu. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Ferienwohnung Hubmann se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Almhaus Nassfeld

9,8

Almhaus Nassfeld

Ubytování (Apartmány) Almhaus Nassfeld. Almhaus Nassfeld se nachází přímo u lyžařských sjezdovek střediska Nassfeld a nabízí útulné apartmány v alpském stylu s balkonem nebo terasou. Ubytování Almhaus Nassfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Buche

9,8

Die Buche

Ubytování (Apartmán) Die Buche. Apartmán Die Buche se nachází na tichém místě v údolí Gailtal, 1 km od zastávky skibusu, 3 km od lanovky Millennium Express, která jezdí do skiareálu... Ubytování Die Buche se nachází ve městě Watschig 42 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bübl

9,7

Haus Bübl

Ubytování (Apartmány) Haus Bübl. Haus Bübl se nachází v Hermagoru, 15 km od lyžařského areálu Nassfeld a 450 metrů od jezera Pressegg. Je obklopen zahradou s dětským hřištěm a trampolínou. Ubytování Haus Bübl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nature Fun Apartments

9,7

Nature Fun Apartments

Ubytování (Apartmány) Nature Fun Apartments. Nature Fun Apartments se nachází v Hermagoru, 600 km od jezera Pressegger a 15 km od lanovky Millennium Express. Ubytování Nature Fun Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Victoria

9,7

Villa Victoria

Ubytování (Apartmány) Villa Victoria. Villa Victoria se nachází v obci Obervellach, 7 minut jízdy od jezera Presseggersee a 3 km z centra města Hermagor, a nabízí apartmány, luxusní wellness... Ubytování Villa Victoria se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension zum Schreiner

9,6

Pension zum Schreiner

Ubytování (Bed and breakfast) Pension zum Schreiner. Frühstückspension zum Schreiner stojí jen 5 minut jízdy od centra Hermagoru, 1,5 km od jezera Presseggersee a nabízí bezplatnou saunu a infračervenou... Ubytování Pension zum Schreiner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Marion

9,6

Ferienwohnung Marion

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Marion. Ferienwohnung Marion enjoys a quiet location amid a big gharden, a 5-minute walk from the centre of Hermagor, where you find shops and restaurants. Ubytování Ferienwohnung Marion se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ranner's Ferienwohnung

9,6

Ranner's Ferienwohnung

Ubytování (Apartmány) Ranner's Ferienwohnung. Ranner's Ferienwohnung v oblasti Hermagor nabízí hostům ubytování s balkonem orientovaným na jih s výhledem na Karnské Alpy a lyžařské středisko Nassfeld. Ubytování Ranner's Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mösslacher's Ferienwohnungen

9,6

Mösslacher's Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Mösslacher's Ferienwohnungen. Mösslacher's Ferienwohnungen se nachází v malebném okolí, 5 km od Hermagoru. Ubytování Mösslacher's Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Mujcic

9,6

Ferienwohnung Mujcic

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mujcic. Ferienwohnung Mujcic se nachází v Hermagoru, 8 km od jezera Pressegger See a 10 km od lanovky Millennium Express. V okolí se můžete věnovat jízdě na kole. Ubytování Ferienwohnung Mujcic se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Assinger

9,6

Haus Assinger

Ubytování (Apartmány) Haus Assinger. Haus Assinger se nachází v  Hermagoru, pouze 300 metrů od jezera Pressegg a 15 km od lyžařského areálu Nassfeld, a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Haus Assinger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ball - Kometterhof

9,6

Ferienhaus Ball - Kometterhof

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Ball - Kometterhof. Ferienhaus Ball - Kometterhof se nachází v Untermöschachu severně od Hermagoru, jen 200 metrů od zastávky skibusu do lyžařského areálu Nassfeld. Ubytování Ferienhaus Ball - Kometterhof se nachází ve městě Untermöschach 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nassfeld Apartments - "Traditionell anders"

9,6

Nassfeld Apartments - "Traditionell anders"

Ubytování (Apartmány) Nassfeld Apartments - "Traditionell anders". Tento moderní apartmánový dům se nachází na úpatí kopce v horském sedle Nassfeld, přímo u sjezdovky v lyžařském areálu Nassfeld. Ubytování Nassfeld Apartments - "Traditionell anders" se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Kinderhotel Ramsi

9,6

Kinderhotel Ramsi

Ubytování (Hotel) Kinderhotel Ramsi. Dětský all-inclusive Kinderhotel Ramsi se nachází na pozemku o 100 000 m² v lyžařském středisku Nassfeld a nabízí kryté a venkovní bazén. Ubytování Kinderhotel Ramsi se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Andrä

9,6

Ferienhaus Andrä

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Andrä. Apartmán Ferienhaus Andrä se nachází ve městě Hermagor a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, zdarma dostupné Wi-Fi i soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus Andrä se nachází ve městě Neudorf 70 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ertel

9,6

Haus Ertel

Ubytování (Apartmán) Haus Ertel. Haus Ertel nabízí výhled do zahrady a pokoje s terasou a rychlovarnou konvicí. Stojí asi 8 km od jezera Presseggersee. Ubytování Haus Ertel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartment Kahlhammer

9,6

Appartment Kahlhammer

Ubytování (Apartmány) Appartment Kahlhammer. Prostorné apartmány Kahlhammer se nacházejí v jižních Korutanech, 2 km od jezera Pressegger See, a nabízejí slunnou polohu na okraji lesa i vlastní... Ubytování Appartment Kahlhammer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldner's Ferienwohnung

9,6

Waldner's Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Waldner's Ferienwohnung. Apartmán Waldner's Ferienwohnung se nachází na poklidném místě v obci Kameritsch ležící v údolí Gailtal, 5 minut jízdy autem od stanice lanovky Millenium... Ubytování Waldner's Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dobringers Chalet-Dorf Warös

9,5

Dobringers Chalet-Dorf Warös

Ubytování (Prázdninové domy) Dobringers Chalet-Dorf Warös. Dobringers Chalet-Dorf Warös se nachází v Hermagoru, 4,3 km od Millennium Express a 12 km od jezera Pressegger. Ubytování Dobringers Chalet-Dorf Warös se nachází ve městě Watschig 50 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Freihof - Nassfeld

9,5

Ferienwohnung Freihof - Nassfeld

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Freihof - Nassfeld. Ferienwohnung Freihof - Nassfeld se nachází ve svahu kopce nad Hermagorem a nabízí venkovní bazén, ​​dětské hřiště a apartmány s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Ferienwohnung Freihof - Nassfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Possnig-Haus

9,5

Possnig-Haus

Ubytování (Apartmán) Possnig-Haus. Possnig-Haus nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi v Hermagoru. Jezero Pressegger See je odtud vzdálené 7 km. Ubytování Possnig-Haus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra's Urlaubshüttn

9,5

Petra's Urlaubshüttn

Ubytování (Prázdninový dům) Petra's Urlaubshüttn. Petra's Urlaubshüttn se nachází u jezera Pressegger See, 300 metrů od venkovního koupaliště Hermagor a 14 km od lanovky Millennium Express. Ubytování Petra's Urlaubshüttn se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Waldhauser

9,5

Ferienhaus Waldhauser

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Waldhauser. Ferienhaus Waldhauser nabízí ubytování v apartmánu s výhledem na hory na klidném místě na okraji lesa nad obcí Latschach, 2 km od Presseggerského jezera. Ubytování Ferienhaus Waldhauser se nachází ve městě Latschach 18 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pro's Apartment

9,5

Pro's Apartment

Ubytování (Apartmány) Pro's Apartment. Pro's Apartment je apartmán s možností vlastního stravování, který se nachází v Hermagoru, 300 metrů od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Pro's Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Frenzl - Kaiser von Österreich

9,5

Pension Frenzl - Kaiser von Österreich

Ubytování (Penzion) Pension Frenzl - Kaiser von Österreich. Pension Frenzl - Kaiser von Österreich sídlí v historické budově v centru města Hermagor, 6 km od jezera Presseggersee. Ubytování Pension Frenzl - Kaiser von Österreich se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements Spitzegel

9,5

Appartements Spitzegel

Ubytování (Apartmány) Appartements Spitzegel. Appartements Spitzegel se nachází v Hermagoru, 3 minuty autem od jezera Presseggersee a 9 km od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Appartements Spitzegel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ambra

9,5

Ferienhaus Ambra

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Ambra. Ferienhaus Ambra stojí v zahradě o rozloze 1 800 m², jen 200 metrů od centra obce Hermagor. Ubytování Ferienhaus Ambra se nachází ve městě Radniger Straße 6 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Oswald am See

9,5

Haus Oswald am See

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Oswald am See. Haus Oswald am See has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Hermagor, less than 1 km from Lake Pressegger. Ubytování Haus Oswald am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Bürgerbräu

9,5

Appartement Bürgerbräu

Ubytování (Apartmán) Appartement Bürgerbräu. Appartement Bürgerbräu is located in the centre of Hermagor and offers an apartment with amenities like free WiFi and a flat-screen TV. Ubytování Appartement Bürgerbräu se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Dzido

9,5

Ferienwohnungen Dzido

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Dzido. Ferienwohnungen Dzido se nachází v obci Hermagor, 9 km od lyžařského areálu Hermagor. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnungen Dzido se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das kleine Paradies

9,4

Das kleine Paradies

Ubytování (Apartmány) Das kleine Paradies. Das kleine Paradies je velký prázdninový dům, který se nachází v idylickém horském údolí mezi obcí Hermagor a jezerem Weissensee v jižních Korutanech. Ubytování Das kleine Paradies se nachází ve městě Jadersdorf 11 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Nassfeld-Haus Umschaden

9,4

Ferienwohnung-Nassfeld-Haus Umschaden

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Nassfeld-Haus Umschaden. Ferienwohnung-Nassfeld-Haus Umschaden se nachází v centru obce Tröpolach, Hermagor. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung-Nassfeld-Haus Umschaden se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Chalet 48

9,4

Chalet 48

Ubytování (Prázdninové domy) Chalet 48. Prázdinový dům Chalet 48 se nachází ve městě Hermagor, 12 km od jezera Presegger See, 16 km od vleku Millenium Express a 17 km od jezera Weißensee. Ubytování Chalet 48 se nachází ve městě 48 Jadersdorf (Rakousko - Korutany).

Der Weber - Haus der Zukunft

9,4

Der Weber - Haus der Zukunft

Ubytování (Apartmány) Der Weber - Haus der Zukunft. Der Weber je přestavěný ekologický statek situovaný na okraji lesa, jen něco přes 3 km od městečka Hermagor a 4 km od jezera Presseggersee. Ubytování Der Weber - Haus der Zukunft se nachází ve městě Khünburg 56 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Brugger

9,4

Gästehaus Brugger

Ubytování (Penzion) Gästehaus Brugger. Útulný Gästehaus Brugger se nachází v idylické korutanské krajině, 3 minuty jízdy od jezera Pressegger See, kam mají hosté v létě volný vstup. Ubytování Gästehaus Brugger se nachází ve městě Obervellach 24 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Fritz

9,4

Ferienwohnungen Fritz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Fritz. Ferienwohnungen Fritz je vzdálen pouze 100 metrů od jezera Pressegge a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, parkování na místě zdarma a velkou zahradu s... Ubytování Ferienwohnungen Fritz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Silver Fern

9,4

Haus Silver Fern

Ubytování (Apartmány) Haus Silver Fern. Surrounded by mountains and forests, Haus Silver Fern enjoys a south-facing location just a 15-minute drive from the Nassfeld Ski Area and 2 km from Lake... Ubytování Haus Silver Fern se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Holzfeind

9,4

Gästehaus Holzfeind

Ubytování (Penzion) Gästehaus Holzfeind. Tento penzion se nachází v obci Jadersdorf, v malebném korutanském údolí Gitsch, 12 km od jezer Weissensee a Pressegg. Ubytování Gästehaus Holzfeind se nachází ve městě Jadersdorf 15 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Blaschek

9,4

Ferienwohnung Blaschek

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Blaschek. Tento apartmán se nachází v Sonnenalpe Nassfeld, 200 metrů od lanovky Sesselbahn Trögl, a nabízí terasu s výhledem na hory, neplacené parkování a bezplatné... Ubytování Ferienwohnung Blaschek se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Alm Resort Nassfeld

9,3

Alm Resort Nassfeld

Ubytování (Horské chaty) Alm Resort Nassfeld. Alm Resort Nassfeld se nachází 1500 metrů nad mořem, přímo u sjezdovky a nabízí stylové horské chaty s balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Alm Resort Nassfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hapimag Resort Sonnleitn

9,3

Hapimag Resort Sonnleitn

Ubytování (Apartmány) Hapimag Resort Sonnleitn. Hapimag Resort Sonnleitn se nachází v Hermagoru, jen 1 minutu chůze od lyžařského vleku/lanovky Sonnleitn, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hapimag Resort Sonnleitn se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Rauterhof

9,3

Rauterhof

Ubytování (Farma) Rauterhof. Rauterhof je farma situovaná v Hermagoru, 7 km od jezera Pressegger See a 14 km od lanovky Millennium Express. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Rauterhof se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany).

Haus Philippitsch

9,3

Haus Philippitsch

Ubytování (Apartmán) Haus Philippitsch. Haus Philippitsch se nachází v obci Rattendorf, 4 km od lyžařského vleku Nassfeld, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, výhled na hory,... Ubytování Haus Philippitsch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Wittenburg

9,3

Ferienwohnung Wittenburg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wittenburg. Ferienwohnung Wittenburg se nachází v Hermagoru, 6 km od jezera Pressegger, a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Ferienwohnung Wittenburg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hermagor

Město Hermagor se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 123 hotelů a ubytování ve městě Hermagor.