Hledat

Ubytování

Ubytování město Hermagor

Ve městě Hermagor (Rakousko) máme celkem 123 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hermagor

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hermagor

Nassfeld and Lake Apartment

10

Nassfeld and Lake Apartment

UbytováníNassfeld and Lake Apartment. Nassfeld and Lake Apartment se nachází asi 28 km od dolu Terra Mystica a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a kávovarem. Ubytování Nassfeld and Lake Apartment se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany).

Reizender Bungalow - mit 120qm - in ruhiger Lage

10

Reizender Bungalow - mit 120qm - in ruhiger Lage

UbytováníReizender Bungalow - mit 120qm - in ruhiger Lage. Reizender Bungalow - mit 120qm - in ruhiger Lage se nachází v Hermagoru, 23 km od dolu Terra Mystica a 41 km od Villacher Alpenarena. Ubytování Reizender Bungalow - mit 120qm - in ruhiger Lage se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany).

das STOCKSTAN

10

das STOCKSTAN

Ubytovánídas STOCKSTAN. das STOCKSTAN se nachází v Hermagoru, 28 km od dolu Terra Mystica a 46 km od Villacher Alpenarena, a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice. Ubytování das STOCKSTAN se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany).

Panoramablick Waldner

10

Panoramablick Waldner

Ubytování (Apartmány) Panoramablick Waldner. Panoramablick Waldner se nachází v Hermagoru a nabízí zahradu, soukromou pláž, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Panoramablick Waldner se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany).

Monghof Apartment

9,9

Monghof Apartment

Ubytování (Apartmán) Monghof Apartment. Apartmán Monghof Apartment se nachází v obci Radnigforst Hermagor, v klidné lesní lokalitě s panoramatickým výhledem, 12 km od lanovky Millennium Express... Ubytování Monghof Apartment se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany).

Der Kleine Bär

9,9

Der Kleine Bär

Ubytování (Penzion) Der Kleine Bär. Set in Hermagor, 8 km from Lake Pressegger, Der Kleine Bär features views of the city. Boasting an ATM, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Der Kleine Bär se nachází ve městě 2 Sparkassengasse (Rakousko - Korutany).

Almhaus Nassfeld

9,8

Almhaus Nassfeld

Ubytování (Apartmány) Almhaus Nassfeld. Almhaus Nassfeld se nachází přímo u lyžařských sjezdovek střediska Nassfeld a nabízí útulné apartmány v alpském stylu s balkonem nebo terasou. Ubytování Almhaus Nassfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Jana

9,8

Haus Jana

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Jana. Prázdninový dům Haus Jana se nachází na klidném místě v obci Radnig a nabízí terasu s výhledem na hory, 3 ložnice a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Jana se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landhaus KloosterStube

9,8

Landhaus KloosterStube

Ubytování (Apartmány) Landhaus KloosterStube. Landhaus KloosterStube se nachází v Hermagoru, 3,8 km od jezera Pressegger See, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Landhaus KloosterStube se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany).

Die Buche

9,8

Die Buche

Ubytování (Apartmán) Die Buche. Apartmán Die Buche se nachází na tichém místě v údolí Gailtal, 1 km od zastávky skibusu, 3 km od lanovky Millennium Express, která jezdí do skiareálu... Ubytování Die Buche se nachází ve městě Watschig 42 (Rakousko - Korutany).

Nature Fun Apartments

9,7

Nature Fun Apartments

Ubytování (Apartmány) Nature Fun Apartments. Nature Fun Apartments se nachází v Hermagoru, 600 km od jezera Pressegger a 15 km od lanovky Millennium Express. Ubytování Nature Fun Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Bübl

9,7

Haus Bübl

Ubytování (Apartmány) Haus Bübl. Haus Bübl se nachází v Hermagoru, 15 km od lyžařského areálu Nassfeld a 450 metrů od jezera Pressegg. Je obklopen zahradou s dětským hřištěm a trampolínou. Ubytování Haus Bübl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Fritz Apartments "Haus Bergblick"

9,7

Fritz Apartments "Haus Bergblick"

Ubytování (Apartmány) Fritz Apartments "Haus Bergblick". Fritz Apartments "Haus Bergblick" se nachází v Hermagoru, 3,9 km od jezera Pressegger See, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Fritz Apartments "Haus Bergblick" se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany).

Villa Victoria

9,7

Villa Victoria

Ubytování (Apartmány) Villa Victoria. Villa Victoria se nachází v obci Obervellach, 7 minut jízdy od jezera Presseggersee a 3 km z centra města Hermagor, a nabízí apartmány, luxusní wellness... Ubytování Villa Victoria se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ranner's Ferienwohnung

9,6

Ranner's Ferienwohnung

Ubytování (Apartmány) Ranner's Ferienwohnung. Ranner's Ferienwohnung v oblasti Hermagor nabízí hostům ubytování s balkonem orientovaným na jih s výhledem na Karnské Alpy a lyžařské středisko Nassfeld. Ubytování Ranner's Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Ball - Kometterhof

9,6

Ferienhaus Ball - Kometterhof

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Ball - Kometterhof. Ferienhaus Ball - Kometterhof se nachází v Untermöschachu severně od Hermagoru, jen 200 metrů od zastávky skibusu do lyžařského areálu Nassfeld. Ubytování Ferienhaus Ball - Kometterhof se nachází ve městě Untermöschach 1 (Rakousko - Korutany).

Haus Assinger

9,6

Haus Assinger

Ubytování (Apartmány) Haus Assinger. Haus Assinger se nachází v  Hermagoru, pouze 300 metrů od jezera Pressegg a 15 km od lyžařského areálu Nassfeld, a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Haus Assinger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Kinderhotel Ramsi

9,6

Kinderhotel Ramsi

Ubytování (Hotel) Kinderhotel Ramsi. Dětský all-inclusive Kinderhotel Ramsi se nachází na pozemku o 100 000 m² v lyžařském středisku Nassfeld a nabízí kryté a venkovní bazén. Ubytování Kinderhotel Ramsi se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Andrä

9,6

Ferienhaus Andrä

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Andrä. Apartmán Ferienhaus Andrä se nachází ve městě Hermagor a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, zdarma dostupné Wi-Fi i soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus Andrä se nachází ve městě Neudorf 70 (Rakousko - Korutany).

Waldner's Ferienwohnung

9,6

Waldner's Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Waldner's Ferienwohnung. Apartmán Waldner's Ferienwohnung se nachází na poklidném místě v obci Kameritsch ležící v údolí Gailtal, 5 minut jízdy autem od stanice lanovky Millenium... Ubytování Waldner's Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartment Kahlhammer

9,6

Appartment Kahlhammer

Ubytování (Apartmány) Appartment Kahlhammer. Prostorné apartmány Kahlhammer se nacházejí v jižních Korutanech, 2 km od jezera Pressegger See, a nabízejí slunnou polohu na okraji lesa i vlastní... Ubytování Appartment Kahlhammer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Dobringers Chalet-Dorf Warös

9,5

Dobringers Chalet-Dorf Warös

Ubytování (Prázdninové domy) Dobringers Chalet-Dorf Warös. Dobringers Chalet-Dorf Warös se nachází v Hermagoru, 4,3 km od Millennium Express a 12 km od jezera Pressegger. Ubytování Dobringers Chalet-Dorf Warös se nachází ve městě Watschig 50 (Rakousko - Korutany).

Possnig-Haus

9,5

Possnig-Haus

Ubytování (Apartmán) Possnig-Haus. Possnig-Haus nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi v Hermagoru. Jezero Pressegger See je odtud vzdálené 7 km. Ubytování Possnig-Haus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Petra's Urlaubshüttn

9,5

Petra's Urlaubshüttn

Ubytování (Prázdninový dům) Petra's Urlaubshüttn. Petra's Urlaubshüttn se nachází u jezera Pressegger See, 300 metrů od venkovního koupaliště Hermagor a 14 km od lanovky Millennium Express. Ubytování Petra's Urlaubshüttn se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Waldhauser

9,5

Ferienhaus Waldhauser

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Waldhauser. Ferienhaus Waldhauser nabízí ubytování v apartmánu s výhledem na hory na klidném místě na okraji lesa nad obcí Latschach, 2 km od Presseggerského jezera. Ubytování Ferienhaus Waldhauser se nachází ve městě Latschach 18 (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Freihof - Nassfeld

9,5

Ferienwohnung Freihof - Nassfeld

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Freihof - Nassfeld. Ferienwohnung Freihof - Nassfeld se nachází ve svahu kopce nad Hermagorem a nabízí venkovní bazén, ​​dětské hřiště a apartmány s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Ferienwohnung Freihof - Nassfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pro's Apartment

9,5

Pro's Apartment

Ubytování (Apartmány) Pro's Apartment. Pro's Apartment je apartmán s možností vlastního stravování, který se nachází v Hermagoru, 300 metrů od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Pro's Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Ambra

9,5

Ferienhaus Ambra

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Ambra. Ferienhaus Ambra stojí v zahradě o rozloze 1 800 m², jen 200 metrů od centra obce Hermagor. Ubytování Ferienhaus Ambra se nachází ve městě Radniger Straße 6 (Rakousko - Korutany).

Appartements Spitzegel

9,5

Appartements Spitzegel

Ubytování (Apartmány) Appartements Spitzegel. Appartements Spitzegel se nachází v Hermagoru, 3 minuty autem od jezera Presseggersee a 9 km od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Appartements Spitzegel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Dzido

9,5

Ferienwohnungen Dzido

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Dzido. Ferienwohnungen Dzido se nachází v obci Hermagor, 9 km od lyžařského areálu Hermagor. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnungen Dzido se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany).

Das kleine Paradies

9,4

Das kleine Paradies

Ubytování (Apartmány) Das kleine Paradies. Das kleine Paradies je velký prázdninový dům, který se nachází v idylickém horském údolí mezi obcí Hermagor a jezerem Weissensee v jižních Korutanech. Ubytování Das kleine Paradies se nachází ve městě Jadersdorf 11 (Rakousko - Korutany).

Der Weber - Haus der Zukunft

9,4

Der Weber - Haus der Zukunft

Ubytování (Apartmány) Der Weber - Haus der Zukunft. Der Weber je přestavěný ekologický statek situovaný na okraji lesa, jen něco přes 3 km od městečka Hermagor a 4 km od jezera Presseggersee. Ubytování Der Weber - Haus der Zukunft se nachází ve městě Khünburg 56 (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Brugger

9,4

Gästehaus Brugger

Ubytování (Penzion) Gästehaus Brugger. Útulný Gästehaus Brugger se nachází v idylické korutanské krajině, 3 minuty jízdy od jezera Pressegger See, kam mají hosté v létě volný vstup. Ubytování Gästehaus Brugger se nachází ve městě Obervellach 24 (Rakousko - Korutany).

The Mountain Home

9,4

The Mountain Home

UbytováníThe Mountain Home. The Mountain Home se nachází v Hermagoru a nabízí soukromý bazén. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování The Mountain Home se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Hermagor

Město Hermagor se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 123 hotelů a ubytování ve městě Hermagor.