Hledat

Ubytování

Ubytování město Passriach

Ve městě Passriach (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Passriach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Passriach

Pension Bauernhof Zimmermann

8,5

Pension Bauernhof Zimmermann

Ubytování (Penzion) Pension Bauernhof Zimmermann. Pension Bauernhof Zimmermann se nachází ve městě Passriach a nabízí zahradu, společenskou místnost, soukromou pláž a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Bauernhof Zimmermann se nachází ve městě Passriach (Rakousko - Korutany).

Haus Kaiser

Haus Kaiser

Ubytování (Apartmán) Haus Kaiser. Haus Kaiser se nachází v Passriachu v Korutanech, 38 km od obce Tarvisio. Nabízí neplacené parkoviště a zahradu. Ubytování Haus Kaiser se nachází ve městě Passriach (Rakousko - Korutany).

Bungalow Pipp

Bungalow Pipp

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalow Pipp. Bungalow Pipp se nachází v obci Passriach, jen 38 km od Tarvisia. Nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování a výhled na jezero. Ubytování Bungalow Pipp se nachází ve městě Passriach 35 Nr. 35 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ges-Haus Presseggersee

Ges-Haus Presseggersee

Ubytování (Apartmán) Ges-Haus Presseggersee. Ges-Haus Presseggersee se nachází v obci Passriach v Korutanech, 37 km od Travisia, a nabízí terasu, výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Ges-Haus Presseggersee se nachází ve městě Passriach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Passriach

Město Passriach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Passriach.