Hledat

Ubytování

Ubytování město Zirkitz

Ve městě Zirkitz (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zirkitz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zirkitz

Adlerkopfhütte

9,8

Adlerkopfhütte

Ubytování (Chata) Adlerkopfhütte. Adlerkopfhütte se nachází v Zirkitzu v Korutanech, poblíž vleku Simonlilft. Nabízí ubytování se saunou. Chata má terasu. Ubytování Adlerkopfhütte se nachází ve městě Zirkitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in St. Urban

One-Bedroom Apartment in St. Urban

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in St. Urban. One-Bedroom Apartment in St. Urban se nachází v Zirkitzu, 5 minut pěšky od lyžařského vleku Simonlift, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování One-Bedroom Apartment in St. Urban se nachází ve městě Zirkitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Simonhöhe

Apartment Simonhöhe

Ubytování (Apartmán) Apartment Simonhöhe. Apartment Simonhöhe je vzdálený asi 800 metrů od vleku Simonlilft a nabízí ubytování s terasou a výhledem na jezero. Ubytování Apartment Simonhöhe se nachází ve městě Zirkitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in St. Urban

Two-Bedroom Apartment in St. Urban

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in St. Urban. Apartmán Two-Bedroom Apartment in St. Urban se nachází v obci Zirkitz, 5 minut chůze od lyžařského vleku Simonlilft, a nabízí plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Two-Bedroom Apartment in St. Urban se nachází ve městě Zirkitz (Rakousko - Korutany).

Simonhöhe Ferienwohnung

Simonhöhe Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Simonhöhe Ferienwohnung. Located in Zirkitz in the Carinthia region, Simonhöhe Ferienwohnung features a terrace. Ubytování Simonhöhe Ferienwohnung se nachází ve městě Zirkitz (Rakousko - Korutany).

Rosa

Rosa

Ubytování (Apartmán) Rosa. Rosa is located in Zirkitz. The accommodation is 29 km from Klagenfurt. Bad Kleinkirchheim is 43 km from the apartment, while Villach is 41 km away. Ubytování Rosa se nachází ve městě Zirkitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zirkitz

Město Zirkitz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Zirkitz.