Hledat

Ubytování

Ubytování město Maria Saal

Ve městě Maria Saal (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Maria Saal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Maria Saal

Haus Brachmaier

9,9

Haus Brachmaier

Ubytování (Apartmán) Haus Brachmaier. Haus Brachmaier se nachází ve městě Maria Saal, přibližně 9 km od Klagenfurtu, hlavního města Korutan. Nabízí balkon, gril a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Haus Brachmaier se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Wernig

9,7

Apartment Wernig

Ubytování (Apartmán) Apartment Wernig. Apartment Wernig is set in Maria Saal and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Wernig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Frühstückspension Haus Brenner

9,2

Frühstückspension Haus Brenner

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Haus Brenner. Rodinný penzion Frühstückspension Haus Brenner se nachází ve městě Maria Saal a nabízí velkou, dobře udržovanou zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, sdílený... Ubytování Frühstückspension Haus Brenner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious Holiday Home in Maria Saal with Jacuzzi

Spacious Holiday Home in Maria Saal with Jacuzzi

Ubytování (Prázdninový dům) Spacious Holiday Home in Maria Saal with Jacuzzi. Spacious Holiday Home in Maria Saal with Jacuzzi is set in Maria Saal and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Spacious Holiday Home in Maria Saal with Jacuzzi se nachází ve městě Maria Saal (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Maria Saal

Město Maria Saal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Maria Saal.