Hledat

Ubytování

Ubytování město Dellach im Drautal

Ve městě Dellach im Drautal (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dellach im Drautal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dellach im Drautal

Radpension Taurer-Thoman

9,6

Radpension Taurer-Thoman

Ubytování (Penzion) Radpension Taurer-Thoman. Radpension Taurer-Thoman se nachází v obci Dellach im Drautal a nabízí nekuřácké ubytování se zahradou, terasou a sdíleným salonkem. Ubytování Radpension Taurer-Thoman se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Obermoser

9,4

Haus Obermoser

Ubytování (Apartmán) Haus Obermoser. Boasting a garden and a terrace, Haus Obermoser provides accommodation in Dellach im Drautal with free WiFi and mountain views. Ubytování Haus Obermoser se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Pflaum

9,4

Haus Pflaum

Ubytování (Apartmány) Haus Pflaum. Haus Pflaum is located in Dellach im Drautal and offers a sauna and a sun terrace. Free private parking is available on site. Ubytování Haus Pflaum se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Tonelehof

9,3

Haus Tonelehof

Ubytování (Apartmány) Haus Tonelehof. Haus Tonelehof se nachází v obci Dellach im Drautal, 20 km od Weissensee. Ubytování Haus Tonelehof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hutmannhof

9,3

Hutmannhof

Ubytování (Apartmán) Hutmannhof. Hutmannhof se nachází v Dellachu. Tento apartmán nabízí plně vybavenou kuchyň a balkon. V apartmánu je satelitní TV. Ubytování Hutmannhof se nachází ve městě Dellach im Drautal (Rakousko - Korutany).

Haus Bidner

9,2

Haus Bidner

Ubytování (Privát) Haus Bidner. Haus Bidner se nachází v obci Dellach a nabízí ubytování s přístupem do zahrady. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Haus Bidner se nachází ve městě Dellach im Drautal (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garten- & Loggia-Appartement HERRENHAUS

9,1

Garten- & Loggia-Appartement HERRENHAUS

Ubytování (Apartmány) Garten- & Loggia-Appartement HERRENHAUS. Garten- & Loggia-Appartement HERRENHAUS se nachází ve městě Dellach im Drautal, je obklopený parkem o rozloze 5000 m², a poskytuje vlastní bezplatné... Ubytování Garten- & Loggia-Appartement HERRENHAUS se nachází ve městě Schmelz 13 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almen-Kräuter-Oberreiter

9

Almen-Kräuter-Oberreiter

Ubytování (Apartmány) Almen-Kräuter-Oberreiter. Almen-Kräuter-Oberreiter se nachází v obci Dellach im Drautal a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu se zázemím pro grilování a výhledem na hory. Ubytování Almen-Kräuter-Oberreiter se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Waldhof

8,9

Gasthof Waldhof

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Waldhof. Gasthof Waldhof se nachází v obci Dellach im Drautal. Nabízí zahradu, terasu a restauraci. Ubytování Gasthof Waldhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familie Lemberger

8,8

Familie Lemberger

Ubytování (Penzion) Familie Lemberger. Penzion Familie Lemberger je situován v obci Dellach im Drautal, pouhých 20 km od jezera Weissensee, a nabízí pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Familie Lemberger se nachází ve městě Rietschach 4 (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Klocker

Ferienwohnungen Klocker

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Klocker. Ferienwohnungen Klocker se nachází v Dellach im Drautalu. Nabízí výhled na hory, Wi-Fi zdarma a neplacené parkování. Ubytování Ferienwohnungen Klocker se nachází ve městě Dellach im Drautal (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hubertushaus

Hubertushaus

Ubytování (Chata) Hubertushaus. Hubertushaus is set in Wernisch Kammer. The property is 47 km from Lienz and free private parking is featured. Ubytování Hubertushaus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Weigand Trunk

Gasthof Weigand Trunk

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Weigand Trunk. Set in Dellach im Drautal, Gasthof Weigand Trunk offers accommodation with private balconies. Ubytování Gasthof Weigand Trunk se nachází ve městě Dellach im Drautal (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

119 Dellach Villa Sofia

119 Dellach Villa Sofia

Ubytování (Prázdninový dům) 119 Dellach Villa Sofia. 119 Dellach Villa Sofia is set in Dellach and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování 119 Dellach Villa Sofia se nachází ve městě Dellach im Drautal (Rakousko - Korutany).

Bio-Bergbauernhof Weger

Bio-Bergbauernhof Weger

Ubytování (Apartmány) Bio-Bergbauernhof Weger. Ekologická farma Bio-Bergbauernhof Weger nabízí ubytování s možností vlastního stravování a nachází se 20 minut jízdy od lyžařského střediska Nassfeld. Ubytování Bio-Bergbauernhof Weger se nachází ve městě Dellach im Drautal (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dellach im Drautal

Město Dellach im Drautal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Dellach im Drautal.