Hledat

Ubytování

Ubytování město Greifenburg

Ve městě Greifenburg (Rakousko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Greifenburg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Greifenburg

Ferienwohnung Waschnig

9,8

Ferienwohnung Waschnig

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Waschnig. Ferienwohnung Waschnig se nachází 2 km od centra města Greifenburg a 8 km od jezera Weissensee. Ubytování Ferienwohnung Waschnig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Zippo

9,6

Frühstückspension Zippo

Ubytování (Apartmány) Frühstückspension Zippo. Located in Greifenburg, Frühstückspension Zippo provides accommodation with free WiFi and a garden with a barbecue and garden views. Ubytování Frühstückspension Zippo se nachází ve městě Waisach 7 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Leitner-Ebenberger

9,6

Ferienwohnungen Leitner-Ebenberger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Leitner-Ebenberger. Ferienwohnungen Leitner-Ebenberger nabízí prostorné ubytování v obci Greifenburg, 9 km od jezera Weissensee, kde můžete využívat soukromou pláž. Ubytování Ferienwohnungen Leitner-Ebenberger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Kolbitsch

9,2

Ferienwohnungen Kolbitsch

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Kolbitsch. Ferienwohnungen Kolbitsch se nachází v Greifenburgu. Ubytování Ferienwohnungen Kolbitsch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tirolerstraße

Tirolerstraße

Ubytování (Apartmán) Tirolerstraße. Tirolerstraße se nachází ve městě Greifenburgu, 1,9 km od lyžařského střediska Bruggen (Greifenburg). Nabízí výhled na město a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Tirolerstraße se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Chalet Wassertheureralm

Chalet Wassertheureralm

Ubytování (Chata) Chalet Wassertheureralm. Located in Greifenburg in the Carinthia region, Chalet Wassertheureralm features a patio. Ubytování Chalet Wassertheureralm se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Miklautsch

Ferienwohnung Miklautsch

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Miklautsch. Ferienwohnung Miklautsch se nachází v Greifenburgu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Miklautsch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung DrauSport

Ferienwohnung DrauSport

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung DrauSport. Featuring a restaurant and a terrace, Ferienwohnung DrauSport provides accommodation in Greifenburg with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung DrauSport se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Greifenburg

Město Greifenburg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Greifenburg.