Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Lorenzen im Lesachtal

Ve městě Sankt Lorenzen im Lesachtal (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Lorenzen im Lesachtal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Lorenzen im Lesachtal

Haus Blatthofer

9,7

Haus Blatthofer

Ubytování (Penzion) Haus Blatthofer. Haus Blatthofer se nachází v Sankt Lorenzenu im Lesachtal, 38 km od obce San Candido. Nabízí bezplatné Wi-Fi, dětské hřiště a sluneční terasu. Ubytování Haus Blatthofer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Almwellness-Resort Tuffbad

9,6

Almwellness-Resort Tuffbad

Ubytování (Rezort) Almwellness-Resort Tuffbad. Almwellness Hotel Tuffbad Superior se nachází na alpské louce v obci Sankt Lorenzen v údolí Lesachtal, v nadmořské výšce 1 300 metrů. Ubytování Almwellness-Resort Tuffbad se nachází ve městě Sankt Lorenzen im Lesachtal (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Wilhelmer

9,6

Pension Wilhelmer

Ubytování (Penzion) Pension Wilhelmer. Situated in Sankt Lorenzen im Lesachtal, Pension Wilhelmer has a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Pension Wilhelmer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Anderlehof

9,5

Pension Anderlehof

Ubytování (Penzion) Pension Anderlehof. Pension Anderlehof se nachází v Sankt Lorenzenu im Lesachtal. Nabízí zahradu, dětské hřiště, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Anderlehof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erlebenswert Bauernhof Gruber

9,5

Erlebenswert Bauernhof Gruber

Ubytování (Penzion) Erlebenswert Bauernhof Gruber. Tato farma se nachází v centru městečka St. Lorenzen v údolí Lesach a nabízí panoramatický výhled na Karnské Alpy. Ubytování Erlebenswert Bauernhof Gruber se nachází ve městě Sankt Lorenzen im Lesachtal (Rakousko - Korutany).

Pension Oberhof

9,2

Pension Oberhof

Ubytování (Penzion) Pension Oberhof. Pension Oberhof se nachází ve vesnici Sankt Lorenzen v nadmořské výšce 1 256 metrů a má panoramatický výhled na malebné údolí Lesach a Karnské Alpy. Ubytování Pension Oberhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Antonius

8,8

Haus Antonius

Ubytování (Penzion) Haus Antonius. Haus Antonius se nachází v obci Sankt Lorenzen im Lesachtal a nabízí pokoje se satelitní TV a vlastní koupelnou, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé... Ubytování Haus Antonius se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Lorenzen im Lesachtal

Město Sankt Lorenzen im Lesachtal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Sankt Lorenzen im Lesachtal.