Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Kleinkirchheim

Ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko) máme celkem 280 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Kleinkirchheim

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Kleinkirchheim

Der Hoferbauer

9,9

Der Hoferbauer

Ubytování (Apartmány) Der Hoferbauer. Hoferbauer se nachází v centru města Sankt Oswald v regionu Nockberge, 3 minuty chůze od lanovky Brunnach a 4,6 km od Bad Kleinkirchheimu. Ubytování Der Hoferbauer se nachází ve městě Hoferriegelweg 3 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Zirben

9,9

Landhaus Zirben

Ubytování (Apartmány) Landhaus Zirben. Landhaus Zirben se nachází v Staudachu, 24 km od střediska Turracher Höhe, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Landhaus Zirben se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Zirkids

9,9

Haus Zirkids

Ubytování (Apartmán) Haus Zirkids. Haus Zirkids se nachází 1 km od lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim a lanovky Bad Kleinkirchheim. Ubytování Haus Zirkids se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Familie Wetzlinger

9,9

Ferienwohnungen Familie Wetzlinger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Familie Wetzlinger. Ferienwohnungen Familie Wetzlinger se nachází v klidné části centra města Bad Kleinkirchheim a sídlí ve 2 budovách obklopených velkou zahradou s trávníkem... Ubytování Ferienwohnungen Familie Wetzlinger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Franzelahof

9,9

Franzelahof

Ubytování (Chata) Franzelahof. Horská chata Franzelahof se nachází na sjezdovce nad městem Bad Kleinkirchheim, která je orientovaná na jih a otvírá se z ní krásný výhled do okolí. Ubytování Franzelahof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bad Kleinkirchheim

9,8

Apartment Bad Kleinkirchheim

Ubytování (Apartmán) Apartment Bad Kleinkirchheim. Apartmán Bad Kleinkirchheim sídlí v budově z roku 2006 v obci Bad Kleinkirchheim, 3,5 km od termálních lázní St. Ubytování Apartment Bad Kleinkirchheim se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Schule

9,8

Alte Schule

Ubytování (Bed and breakfast) Alte Schule. Featuring free WiFi and an infrared cabin which can be used for free, Alte Schule is situated in St. Oswald, 5 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytování Alte Schule se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio Ferienbauernhof Ottingerhof

9,8

Bio Ferienbauernhof Ottingerhof

Ubytování (Apartmány) Bio Ferienbauernhof Ottingerhof. This traditional farmhouse is right next to the ski slopes and just a 5-minute walk from the centre of Bad Kleinkirchheim, the Kaiserburgbahn Cable Car,... Ubytování Bio Ferienbauernhof Ottingerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Oswaldeck

9,7

Appartements Oswaldeck

Ubytování (Apartmány) Appartements Oswaldeck. Appartements Oswaldeck stojí v centru města Sankt Oswald, přímo u lyžařského areálu Bad Kleinkirchheim-Sankt Oswald a nedaleko turistických a cyklistických... Ubytování Appartements Oswaldeck se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Fryba

9,7

Ferienwohnungen Fryba

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Fryba. Ferienwohnung Fryba is located in the centre of Bad Kleinkirchheim 350 metres away from the Kaiserburgbahn Cable Car and the Römerbad Thermal Spa. Ubytování Ferienwohnungen Fryba se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Schöffmann

9,7

Appartement Schöffmann

Ubytování (Apartmán) Appartement Schöffmann. Featuring a terrace and a garden with mountain views, the Schöffmann Apartment can be found 200 metres from the Bad Kleinkirchheim Ski Lifts. Ubytování Appartement Schöffmann se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Frank

9,7

Landhaus Frank

Ubytování (Apartmán) Landhaus Frank. Landhaus Frank nabízí moderní a individuálně zařízenou budovu v alpském stylu v obci Bad Kleinkirchheim, 100 metrů od lanovky Maibrunn a 400 metrů od... Ubytování Landhaus Frank se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Nadja

9,7

Haus Nadja

Ubytování (Apartmán) Haus Nadja. The Haus Nadja is located 200 metres from the Kaiserburg ski lift and from the ski bus to the St Oswald Ski Resort. Ubytování Haus Nadja se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Holiday home Gabi 5

9,7

Holiday home Gabi 5

Ubytování (Apartmán) Holiday home Gabi 5. Within 1.8 km of St. Kathrein Thermal Spa and 300 metres of Thermal Römerbad, Holiday home Gabi 5 provides free WiFi and a garden. The property is 1. Ubytování Holiday home Gabi 5 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trattlers Hof-Chalets

9,7

Trattlers Hof-Chalets

Ubytování (Horské chaty) Trattlers Hof-Chalets. Trattlers Hof-Chalets se nachází v Bad Kleinkirchheimu, přímo u sjezdovek a turistických stezek. Ubytování Trattlers Hof-Chalets se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny Villa

9,7

Sunny Villa

Ubytování (Apartmán) Sunny Villa. Sunny Villa se nachází v centru obce Bad Kleinkirchheim, pouhých 200 metrů od lyžařského vleku Kaiserburg a přes ulici od termálních lázní Römerbad a... Ubytování Sunny Villa se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Laura

9,7

Ferienhaus Laura

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Laura. Ferienhaus Laura je prázdninový dům situovaný v Bad Kleinkirchheimu, jen přes ulici od termálních lázní Römerbad a 200 metrů od lanovky na Kaiserburg. Ubytování Ferienhaus Laura se nachází ve městě Kirchheimerweg 2 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Haus Isabella

9,7

Pension Haus Isabella

Ubytování (Penzion) Pension Haus Isabella. Tento rodinný penzion se nachází v Bad Kleinkirchheimu, jen 100 metrů od lyžařského vleku, a nabízí moderní pokoje vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pension Haus Isabella se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpine Spa Residence

9,7

Alpine Spa Residence

Ubytování (Aparthotel) Alpine Spa Residence. Rezidence Alpine Spa se nachází v centru Bad Kleinkirchheimu, jen několik kroků od termálních lázní Römerbad, a nabízí moderní apartmány a wellness centrum... Ubytování Alpine Spa Residence se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nockberge Lodge

9,7

Nockberge Lodge

Ubytování (Apartmány) Nockberge Lodge. Apartmány Nockberge Lodge, ze kterých je panoramatický výhled na hory, se nacházejí v Bad Kleinkirchheimu, 750 metrů od centra města, termálních lázní... Ubytování Nockberge Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Sonnfried

9,6

Appartement Sonnfried

Ubytování (Apartmán) Appartement Sonnfried. Appartement Sonnfried s Wi-Fi zdarma se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim, 2 minuty pěšky od termálních lázní Römerbad a lanovky Kaiserburgbahn a 500... Ubytování Appartement Sonnfried se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Annelies

9,6

Appartement Annelies

Ubytování (Apartmány) Appartement Annelies. Appartment Annelies se nachází v městečku Bad Kleinkirchheim, 300 metrů od lanovky Kaiserburg a 400 metrů od centra. Ubytování Appartement Annelies se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Krappinger

9,6

Landhaus Krappinger

Ubytování (Apartmán) Landhaus Krappinger. Landhaus Krappinger se nachází ve velmi klidné části města Sankt Oswald, 3 km od Bad Kleinkirchheimu a pouhých 300 metrů od lanovky Nockalmbahn. Ubytování Landhaus Krappinger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Hutter

9,6

Appartement Hutter

Ubytování (Apartmán) Appartement Hutter. Appartement Hutter is an apartment located in Bad Kleinkirchheim, next to the St. Kathrein Thermal Spa. Ubytování Appartement Hutter se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Else

9,6

Appartement Else

Ubytování (Apartmán) Appartement Else. Tento nekuřácký apartmán se soukromým balkonem a kompletně vybavenou kuchyní stojí přímo u lázní Römer ve městě Bad Kleinkirchheim, 5 minut chůze od... Ubytování Appartement Else se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biohof Seidl

9,6

Biohof Seidl

Ubytování (Apartmány) Biohof Seidl. Biohof Seidl se nachází naproti golfovému hřišti Bad Kleinkirchheim, jen 50 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Biohof Seidl se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thermenloft

9,6

Thermenloft

Ubytování (Apartmán) Thermenloft. Thermenloft se nachází v Bad Kleinkirchheimu v korutanském regionu a má terasu a výhled na hory. Do termálních lázní St. Kathrein je to 200 metrů. Ubytování Thermenloft se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonnenheim

9,5

Hotel Sonnenheim

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnenheim. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v Bad Kleinkirchheimu, přímo u nových termálních lázní St. Kathrein a jen 250 metrů od lanovky Maibrunnbahn. Ubytování Hotel Sonnenheim se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Chalet Wildbach

9,5

Chalet Wildbach

Ubytování (Apartmány) Chalet Wildbach. Located right at a ski slope just 200 metres from the centre of Bad Kleinkirchheim, Appartements Haus Wildbach offers you fully equipped apartments with... Ubytování Chalet Wildbach se nachází ve městě Teichstraße 6 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension & Appartements Ronacherhof

9,5

Pension & Appartements Ronacherhof

Ubytování (Penzion) Pension & Appartements Ronacherhof. Pension & Appartements Ronacherhof offers panoramic mountain views and ski-to-door access to the ski areas of Bad Kleinkirchheim and Sankt Oswald. Ubytování Pension & Appartements Ronacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Nicky by Isa Bad Kleinkirchheim

9,5

FeWo Nicky by Isa Bad Kleinkirchheim

Ubytování (Apartmán) FeWo Nicky by Isa Bad Kleinkirchheim. Offering free WiFi and free private parking, FeWo Nicky by Isa Bad Kleinkirchheim is situated in Bad Kleinkirchheim, within just 600 metres of St. Ubytování FeWo Nicky by Isa Bad Kleinkirchheim se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Susanne

9,5

Haus Susanne

Ubytování (Apartmány) Haus Susanne. Just 350 metres from the Sankt Kathrein Thermal Spa and 500 metres from the cable car into the Bad Kleinkirchheim/Sankt Oswald Ski Area, Haus Susanne... Ubytování Haus Susanne se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Armin´s Alpen Resort

9,5

Armin´s Alpen Resort

Ubytování (Prázdninový dům) Armin´s Alpen Resort. Armin's Alpen Resort je prázdninový dvojdomek s terasou, který se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim. Hosté mohou využít balkon. Ubytování Armin´s Alpen Resort se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Stefan by ISA AGENTUR

9,5

Haus Stefan by ISA AGENTUR

Ubytování (Apartmán) Haus Stefan by ISA AGENTUR. Tento moderní apartmán se nachází v malebné krajině v Sankt Oswaldu, 200 metrů od sjezdovek a lanovky Nockalmbahn. Ubytování Haus Stefan by ISA AGENTUR se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergblick

9,5

Haus Bergblick

Ubytování (Apartmány) Haus Bergblick. Haus Bergblick je vzdálený 8 minut jízdy od lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim, 280 metrů od lanovky Nockalmbahn a 1,2 km od lanovky Sonnwiesenbahn... Ubytování Haus Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Maria

9,5

Haus Maria

Ubytování (Penzion) Haus Maria. Located right next to the Therme St. Kathrein spa, the Haus Maria can be found amid the Bad Kleinkirchheim Ski Area. All rooms feature free Wi-Fi. Ubytování Haus Maria se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haralds Ferienwohnungen

9,5

Haralds Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmán) Haralds Ferienwohnungen. Haralds Ferienwohnungen se nachází na klidném místě ve městě Bad Kleinkirchheim, 400 metrů od centra města a 3 minuty chůze od lyžařského vleku Pachlift. Ubytování Haralds Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Ria

9,4

Appartement Ria

Ubytování (Apartmán) Appartement Ria. Appartement Ria se nachází v centru Bad Kleinkirchheimu, 200 metrů od termálních lázní Römerbad a 5 minut pěšky od lanovky Kaiserburgbahn. Ubytování Appartement Ria se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Hinteregger

9,4

Hotel Gasthof Hinteregger

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Hinteregger. Hotel Gasthof Hinteregger se nachází hned vedle lyžařského areálu a 5 km od centra obce Bad Kleinkirchheim. Nabízí prostorné pokoje s balkonem a posezením. Ubytování Hotel Gasthof Hinteregger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Finkennest

9,4

Finkennest

Ubytování (Apartmán) Finkennest. Finkennest is located in Bad Kleinkirchheim, 1.1 km from St. Kathrein Thermal Spa, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Finkennest se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Gertraud

9,4

Pension Gertraud

Ubytování (Penzion) Pension Gertraud. Tento penzion se nachází v obci Bad Kleinkirchheim, 50 metrů od termálních lázní Römerbad a jen 100 metrů od stanice lanovky Kaiserburgbahn. Ubytování Pension Gertraud se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unterwirt

9,4

Unterwirt

Ubytování (Apartmány) Unterwirt. Set in a quiet location in the centre of Bad Kleinkirchheim, Unterwirt offers an Alpine-style house and farm animals, that children can pet. Ubytování Unterwirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zur alten Schmiede

9,4

Zur alten Schmiede

Ubytování (Apartmány) Zur alten Schmiede. Rodinné ubytování Zur alten Schmiede se nachází v Bad Kleinkirchheimu a nabízí alpské apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Zur alten Schmiede se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Christina & Haus Dr. Krainer

9,4

Ferienhaus Christina & Haus Dr. Krainer

Ubytování (Aparthotel) Ferienhaus Christina & Haus Dr. Krainer. Ferienhaus Christina & Haus Dr. Krainer jsou 2 útulné horské chaty, které stojí 100 metrů od sebe v obci Bad Kleinkirchheim. Ubytování Ferienhaus Christina & Haus Dr. Krainer se nachází ve městě Edelweißstraße 6 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Habich

9,4

Appartementhaus Habich

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Habich. Appartementhaus Habich se nachází 150 metrů od nejbližšího lyžařského vleku v obci Bad Kleinkirchheim a nabízí venkovské apartmány s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Appartementhaus Habich se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Prägant

9,4

Hotel Prägant

Ubytování (Hotel) Hotel Prägant. Hotel Prägant stojí uprostřed parku v centru obce Bad Kleinkirchheim, naproti termálních lázní Römerbad a nedaleko lanovky Kaiserburg. Ubytování Hotel Prägant se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Ronacher Therme & Spa Resort

9,3

Das Ronacher Therme & Spa Resort

Ubytování (Hotel) Das Ronacher Therme & Spa Resort. Das Ronacher Therme & Spa Resort je 5hvězdičkový superior lázeňský hotel s wellness centrem o rozloze 4 500 m² s 5 termálními bazény. Ubytování Das Ronacher Therme & Spa Resort se nachází ve městě Thermenstraße 3 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Krenn

9,3

Ferienwohnung Krenn

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Krenn. Ferienwohnungen Krenn Josefa se nachází na okraji lyžařského letoviska Bad Kleinkirchheim a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Krenn se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension & Appartement Steinwender

9,3

Pension & Appartement Steinwender

Ubytování (Aparthotel) Pension & Appartement Steinwender. Pension & Appartement Steinwender se nachází na poklidném místě, 900 metrů od termálních lázní Römerbad v Bad Kleinkirchheimu, a nabízí tradičně zařízené... Ubytování Pension & Appartement Steinwender se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feichterhof

9,3

Feichterhof

Ubytování (Apartmány) Feichterhof. Located in Bad Kleinkirchheim, 100 metres from the Sonnenwiesenbahn II Ski Slope, Feichterhof farm offers a wellness area with a sauna and a steam bath,... Ubytování Feichterhof se nachází ve městě Drosselweg 17 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eschenweg

9,3

Eschenweg

Ubytování (Apartmány) Eschenweg. Eschenweg se nachází v Bad Kleinkirchheimu v nadmořské výšce 1300 metrů. Termální lázně St. Kathrein jsou odsud vzdálené 2,5 km. Ubytování Eschenweg se nachází ve městě Eschenweg 10 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bad Kleinkirchheim

Město Bad Kleinkirchheim se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 280 hotelů a ubytování ve městě Bad Kleinkirchheim.