Hledat

Ubytování

Panoramaalm - Ski in - Ski out Apartmány

Maibrunnenweg 34, 9546 Bad Kleinkirchheim, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Panoramaalm - Ski in - Ski out. Ubytování se nachází v Bad Kleinkirchheimu, v blízkosti Termální lázně St. Ubytování Panoramaalm - Ski in - Ski out se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Popis ubytování Panoramaalm - Ski in - Ski out

Panoramaalm - Ski in - Ski out stojí necelý 1 km od termálních lázní Römerbad. Ubytování se nachází v Bad Kleinkirchheimu, v blízkosti Termální lázně St. Na místě je k dispozici prodej skipasů a lyžárna. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Kathrein, Panoramaalm - Ski in - Ski out nabízí ubytování s půjčovnou lyžařského vybavení, přímý přístup na sjezdovku, zahradu a terasu. Na letiště Klagenfurt je to 45 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Nekuřácké pokoje
  • Lyžování

Jiná ubytování ve městě Bad Kleinkirchheim

Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms

10

Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms. Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms se nachází v Bad Kleinkirchheimu, jen 3,2 km od termálních lázní St. Kathrein. Ubytování Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

KRAABICHL SUNSHINE APARTMENT

10

KRAABICHL SUNSHINE APARTMENT

Ubytování (Apartmán) KRAABICHL SUNSHINE APARTMENT. KRAABICHL SUNSHINE APARTMENT se nachází v Bad Kleinkirchheimu, pouhých 500 metrů od termálních lázní St. Ubytování KRAABICHL SUNSHINE APARTMENT se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Appartement Hinteregger

10

Appartement Hinteregger

Ubytování (Apartmán) Appartement Hinteregger. Appartement Hinteregger se nachází v Bad Kleinkirchheimu, pouhých 700 metrů od termálních lázní St. Kathrein. Ubytování Appartement Hinteregger se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Landhaus Zirben

9,9

Landhaus Zirben

Ubytování (Apartmány) Landhaus Zirben. Landhaus Zirben se nachází v Staudachu, 24 km od střediska Turracher Höhe, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Landhaus Zirben se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Der Hoferbauer

9,9

Der Hoferbauer

Ubytování (Apartmány) Der Hoferbauer. Hoferbauer se nachází v centru města Sankt Oswald v regionu Nockberge, 3 minuty chůze od lanovky Brunnach a 4,6 km od Bad Kleinkirchheimu. Ubytování Der Hoferbauer se nachází ve městě Hoferriegelweg 3 (Rakousko - Korutany).

Haus Zirkids

9,9

Haus Zirkids

Ubytování (Apartmán) Haus Zirkids. Haus Zirkids se nachází 1 km od lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim a lanovky Bad Kleinkirchheim. Ubytování Haus Zirkids se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Familie Wetzlinger

9,9

Ferienwohnungen Familie Wetzlinger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Familie Wetzlinger. Ferienwohnungen Familie Wetzlinger se nachází v klidné části centra města Bad Kleinkirchheim a sídlí ve 2 budovách obklopených velkou zahradou s trávníkem... Ubytování Ferienwohnungen Familie Wetzlinger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Chalet Catina

9,9

Chalet Catina

Ubytování (Apartmány) Chalet Catina. Chalet Catina se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 2,8 km od termálních lázní St. Ubytování Chalet Catina se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Franzelahof

9,9

Franzelahof

Ubytování (Chata) Franzelahof. Horská chata Franzelahof se nachází na sjezdovce nad městem Bad Kleinkirchheim, která je orientovaná na jih a otvírá se z ní krásný výhled do okolí. Ubytování Franzelahof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Bad Kleinkirchheim

9,8

Apartment Bad Kleinkirchheim

Ubytování (Apartmán) Apartment Bad Kleinkirchheim. Apartmán Bad Kleinkirchheim sídlí v budově z roku 2006 v obci Bad Kleinkirchheim, 3,5 km od termálních lázní St. Ubytování Apartment Bad Kleinkirchheim se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Alte Schule

9,8

Alte Schule

Ubytování (Bed and breakfast) Alte Schule. Featuring free WiFi and an infrared cabin which can be used for free, Alte Schule is situated in St. Oswald, 5 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytování Alte Schule se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Bio Ferienbauernhof Ottingerhof

9,8

Bio Ferienbauernhof Ottingerhof

Ubytování (Apartmány) Bio Ferienbauernhof Ottingerhof. This traditional farmhouse is right next to the ski slopes and just a 5-minute walk from the centre of Bad Kleinkirchheim, the Kaiserburgbahn Cable Car,... Ubytování Bio Ferienbauernhof Ottingerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Enzian 14 - Schmuckstück von Bad Kleinkirchheim

9,8

Enzian 14 - Schmuckstück von Bad Kleinkirchheim

Ubytování (Apartmán) Enzian 14 - Schmuckstück von Bad Kleinkirchheim. Enzian 14 - Schmuckstück von Bad Kleinkirchheim se nachází v Bad Kleinkirchheimu, jen 600 metrů od termálních lázní St. Ubytování Enzian 14 - Schmuckstück von Bad Kleinkirchheim se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Appartements Oswaldeck

9,7

Appartements Oswaldeck

Ubytování (Apartmány) Appartements Oswaldeck. Appartements Oswaldeck stojí v centru města Sankt Oswald, přímo u lyžařského areálu Bad Kleinkirchheim-Sankt Oswald a nedaleko turistických a cyklistických... Ubytování Appartements Oswaldeck se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Fryba

9,7

Ferienwohnungen Fryba

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Fryba. Ferienwohnung Fryba is located in the centre of Bad Kleinkirchheim 350 metres away from the Kaiserburgbahn Cable Car and the Römerbad Thermal Spa. Ubytování Ferienwohnungen Fryba se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Schöffmann

9,7

Appartement Schöffmann

Ubytování (Apartmán) Appartement Schöffmann. Featuring a terrace and a garden with mountain views, the Schöffmann Apartment can be found 200 metres from the Bad Kleinkirchheim Ski Lifts. Ubytování Appartement Schöffmann se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landhaus Frank

9,7

Landhaus Frank

Ubytování (Apartmán) Landhaus Frank. Landhaus Frank nabízí moderní a individuálně zařízenou budovu v alpském stylu v obci Bad Kleinkirchheim, 100 metrů od lanovky Maibrunn a 400 metrů od... Ubytování Landhaus Frank se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Holiday home Gabi 5

9,7

Holiday home Gabi 5

Ubytování (Apartmán) Holiday home Gabi 5. Within 1.8 km of St. Kathrein Thermal Spa and 300 metres of Thermal Römerbad, Holiday home Gabi 5 provides free WiFi and a garden. The property is 1. Ubytování Holiday home Gabi 5 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Trattlers Hof-Chalets

9,7

Trattlers Hof-Chalets

Ubytování (Horské chaty) Trattlers Hof-Chalets. Trattlers Hof-Chalets se nachází v Bad Kleinkirchheimu, přímo u sjezdovek a turistických stezek. Ubytování Trattlers Hof-Chalets se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Haus Isabella

9,7

Pension Haus Isabella

Ubytování (Penzion) Pension Haus Isabella. Tento rodinný penzion se nachází v Bad Kleinkirchheimu, jen 100 metrů od lyžařského vleku, a nabízí moderní pokoje vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pension Haus Isabella se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Laura

9,7

Ferienhaus Laura

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Laura. Ferienhaus Laura je prázdninový dům situovaný v Bad Kleinkirchheimu, jen přes ulici od termálních lázní Römerbad a 200 metrů od lanovky na Kaiserburg. Ubytování Ferienhaus Laura se nachází ve městě Kirchheimerweg 2 (Rakousko - Korutany).

Sunny Villa

9,7

Sunny Villa

Ubytování (Apartmán) Sunny Villa. Sunny Villa se nachází v centru obce Bad Kleinkirchheim, pouhých 200 metrů od lyžařského vleku Kaiserburg a přes ulici od termálních lázní Römerbad a... Ubytování Sunny Villa se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Nockberge Lodge

9,7

Nockberge Lodge

Ubytování (Apartmány) Nockberge Lodge. Apartmány Nockberge Lodge, ze kterých je panoramatický výhled na hory, se nacházejí v Bad Kleinkirchheimu, 750 metrů od centra města, termálních lázní... Ubytování Nockberge Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Alpine Spa Residence

9,7

Alpine Spa Residence

Ubytování (Aparthotel) Alpine Spa Residence. Rezidence Alpine Spa se nachází v centru Bad Kleinkirchheimu, jen několik kroků od termálních lázní Römerbad, a nabízí moderní apartmány a wellness centrum... Ubytování Alpine Spa Residence se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Sonnfried

9,6

Appartement Sonnfried

Ubytování (Apartmán) Appartement Sonnfried. Appartement Sonnfried s Wi-Fi zdarma se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim, 2 minuty pěšky od termálních lázní Römerbad a lanovky Kaiserburgbahn a 500... Ubytování Appartement Sonnfried se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Annelies

9,6

Appartement Annelies

Ubytování (Apartmány) Appartement Annelies. Appartment Annelies se nachází v městečku Bad Kleinkirchheim, 300 metrů od lanovky Kaiserburg a 400 metrů od centra. Ubytování Appartement Annelies se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Else

9,6

Appartement Else

Ubytování (Apartmán) Appartement Else. Tento nekuřácký apartmán se soukromým balkonem a kompletně vybavenou kuchyní stojí přímo u lázní Römer ve městě Bad Kleinkirchheim, 5 minut chůze od... Ubytování Appartement Else se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Hutter

9,6

Appartement Hutter

Ubytování (Apartmán) Appartement Hutter. Appartement Hutter is an apartment located in Bad Kleinkirchheim, next to the St. Kathrein Thermal Spa. Ubytování Appartement Hutter se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landhaus Krappinger

9,6

Landhaus Krappinger

Ubytování (Apartmán) Landhaus Krappinger. Landhaus Krappinger se nachází ve velmi klidné části města Sankt Oswald, 3 km od Bad Kleinkirchheimu a pouhých 300 metrů od lanovky Nockalmbahn. Ubytování Landhaus Krappinger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

koenigsapartments

9,6

koenigsapartments

Ubytování (Apartmány) koenigsapartments. koenigsapartments se nachází v Bad Kleinkirchheimu a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. K dispozici je také terasa. Ubytování koenigsapartments se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Appartement Kaiserhof

9,6

Appartement Kaiserhof

Ubytování (Apartmán) Appartement Kaiserhof. Appartement Kaiserhof se nachází v Bad Kleinkirchheimu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Appartement Kaiserhof se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Biohof Seidl

9,6

Biohof Seidl

Ubytování (Apartmány) Biohof Seidl. Biohof Seidl se nachází naproti golfovému hřišti Bad Kleinkirchheim, jen 50 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Biohof Seidl se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Thermenloft

9,6

Thermenloft

Ubytování (Apartmán) Thermenloft. Thermenloft se nachází v Bad Kleinkirchheimu v korutanském regionu a má terasu a výhled na hory. Do termálních lázní St. Kathrein je to 200 metrů. Ubytování Thermenloft se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Forest Mountain Apartment

9,5

Forest Mountain Apartment

Ubytování (Apartmán) Forest Mountain Apartment. Forest Mountain Apartment se nachází v Bad Kleinkirchheimu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Forest Mountain Apartment se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Pension & Appartements Ronacherhof

9,5

Pension & Appartements Ronacherhof

Ubytování (Penzion) Pension & Appartements Ronacherhof. Pension & Appartements Ronacherhof offers panoramic mountain views and ski-to-door access to the ski areas of Bad Kleinkirchheim and Sankt Oswald. Ubytování Pension & Appartements Ronacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Chalet Wildbach

9,5

Chalet Wildbach

Ubytování (Apartmány) Chalet Wildbach. Located right at a ski slope just 200 metres from the centre of Bad Kleinkirchheim, Appartements Haus Wildbach offers you fully equipped apartments with... Ubytování Chalet Wildbach se nachází ve městě Teichstraße 6 (Rakousko - Korutany).

Armin´s Alpen Resort

9,5

Armin´s Alpen Resort

Ubytování (Prázdninový dům) Armin´s Alpen Resort. Armin's Alpen Resort je prázdninový dvojdomek s terasou, který se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim. Hosté mohou využít balkon. Ubytování Armin´s Alpen Resort se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

ThermenChalet

9,5

ThermenChalet

Ubytování (Apartmány) ThermenChalet. ThermenChalet se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 300 metrů od termálních lázní St. Kathrein. Ubytování ThermenChalet se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Haus Stefan by ISA AGENTUR

9,5

Haus Stefan by ISA AGENTUR

Ubytování (Apartmán) Haus Stefan by ISA AGENTUR. Tento moderní apartmán se nachází v malebné krajině v Sankt Oswaldu, 200 metrů od sjezdovek a lanovky Nockalmbahn. Ubytování Haus Stefan by ISA AGENTUR se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Bergblick

9,5

Haus Bergblick

Ubytování (Apartmány) Haus Bergblick. Haus Bergblick je vzdálený 8 minut jízdy od lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim, 280 metrů od lanovky Nockalmbahn a 1,2 km od lanovky Sonnwiesenbahn... Ubytování Haus Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Maria

9,5

Haus Maria

Ubytování (Penzion) Haus Maria. Located right next to the Therme St. Kathrein spa, the Haus Maria can be found amid the Bad Kleinkirchheim Ski Area. All rooms feature free Wi-Fi. Ubytování Haus Maria se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haralds Ferienwohnungen

9,5

Haralds Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmán) Haralds Ferienwohnungen. Haralds Ferienwohnungen se nachází na klidném místě ve městě Bad Kleinkirchheim, 400 metrů od centra města a 3 minuty chůze od lyžařského vleku Pachlift. Ubytování Haralds Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Ria

9,4

Appartement Ria

Ubytování (Apartmán) Appartement Ria. Appartement Ria se nachází v centru Bad Kleinkirchheimu, 200 metrů od termálních lázní Römerbad a 5 minut pěšky od lanovky Kaiserburgbahn. Ubytování Appartement Ria se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Dorfblick

9,4

Appartement Dorfblick

Ubytování (Apartmán) Appartement Dorfblick. Appartement Dorfblick se nachází asi 600 metrů od termálních lázní St. Kathrein a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Appartement Dorfblick se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Pension Gertraud

9,4

Pension Gertraud

Ubytování (Penzion) Pension Gertraud. Tento penzion se nachází v obci Bad Kleinkirchheim, 50 metrů od termálních lázní Römerbad a jen 100 metrů od stanice lanovky Kaiserburgbahn. Ubytování Pension Gertraud se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).