Hledat

Ubytování

Ubytování město Maria Wörth

Ve městě Maria Wörth (Rakousko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Maria Wörth

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Maria Wörth

Seeapartments Elfie

10

Seeapartments Elfie

Ubytování (Apartmány) Seeapartments Elfie. Set in romantic gardens and surrounded by hills, these modern apartments are located on the picturesque southern shore of Lake Wörthersee. Ubytování Seeapartments Elfie se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hermitage Apartments

9,4

Hermitage Apartments

Ubytování (Apartmány) Hermitage Apartments. Hermitage Apartments jsou apartmány situované v Maria Wörthu, 3,8 km od místního poutního kostela. K zázemí patří soukromý úsek pláže a sauna. Ubytování Hermitage Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Edith

9,3

Haus Edith

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Edith. Haus Edith se nachází přímo na břehu jezera Wörthersee a může se pochlubit fantastickým výhledem na poloostrov, který je součástí obce Maria Wörth. Ubytování Haus Edith se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Seepension Ria

9,2

Seepension Ria

Ubytování (Penzion) Seepension Ria. Seepension Ria se nachází v obci Maria Wörth a nabízí soukromou pláž s přímým přístupem k jezeru Wörthersee, možnost bezplatného využívání loďky, bezplatná... Ubytování Seepension Ria se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Linde

9

Hotel Linde

Ubytování (Hotel) Hotel Linde. Hotel Linde nabízí 2 restaurace a soukromé koupaliště na jižním břehu jezera Wörth. Ubytování Hotel Linde se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hermitage Vital Hotel

8,6

Hermitage Vital Hotel

Ubytování (Hotel) Hermitage Vital Hotel. Hermitage Vital Hotel se nachází v obci Maria Wörth a má soukromou pláž s molem na koupání u jezera Wörthersee. Ubytování Hermitage Vital Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Seeappartements Linde

8,5

Seeappartements Linde

Ubytování (Apartmány) Seeappartements Linde. Seeappartements Linde se nachází přímo na břehu jezera Wörth uprostřed zahrady o rozloze 4000 m² se soukromou pláží, pouze 5 minut chůze od centra města... Ubytování Seeappartements Linde se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Seehof

8,4

Hotel Seehof

Ubytování (Hotel) Hotel Seehof. Surrounded by a 5,000 m² garden and just steps away from its private beach on Lake Wörthersee, the Art Nouveau-style Hotel Seehof is just 200 metres from... Ubytování Hotel Seehof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Pension Jutta

8

Hotel Pension Jutta

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Jutta. Hotel Pension Jutta se nachází u pláže v obci Maria Wörth, 500 metrů od tamního poutního kostela, a nabízí bohaté zázemí včetně zahrady, baru a sdíleného... Ubytování Hotel Pension Jutta se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Linde Villas

Linde Villas

Ubytování (Vily) Linde Villas. Situated 1.2 km from Maria Worth Pilgrimage Church, Linde Villas offers a bar, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Linde Villas se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Luxus Designer Traum mit privatem Seezugang

Luxus Designer Traum mit privatem Seezugang

Ubytování (Apartmán) Luxus Designer Traum mit privatem Seezugang. Featuring a private beach area and a terrace, Luxus Designer Traum mit privatem Seezugang provides accommodation in Maria Wörth with free WiFi and lake... Ubytování Luxus Designer Traum mit privatem Seezugang se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus am See

Haus am See

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am See. Haus am See, samostatný prázdninový dům s velkou a dobře upravenou zahradou, se nachází 5 minut pěšky od centra města Maria Wörth, přímo na jižním břehu... Ubytování Haus am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehaus Edith

Seehaus Edith

Ubytování (Apartmán) Seehaus Edith. Apartmán Seehaus Edith se nachází v městečku Maria Worth, přibližně 300 metrů od tamního poutního kostela, a nabízí balkon, výhled na jezero i soukromou... Ubytování Seehaus Edith se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

FeWo Teixlbucht

FeWo Teixlbucht

Ubytování (Apartmán) FeWo Teixlbucht. Situated in Maria Wörth, just 1.7 km from Maria Worth Pilgrimage Church, FeWo Teixlbucht features accommodation with a garden, a private beach area, water... Ubytování FeWo Teixlbucht se nachází ve městě Maria Wörth (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Maria Wörth

Město Maria Wörth se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Maria Wörth.