Hledat

Ubytování

Ubytování město Innerkrems

Ve městě Innerkrems (Rakousko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Innerkrems

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Innerkrems

Sandrisser-Hütte

9,8

Sandrisser-Hütte

Ubytování (Apartmány) Sandrisser-Hütte. Apartmány Sandrisser-Hütte se nacházejí v obci Innerkrems, 5 km od stanice sedačkové lanovky Blutige Alm, a nabízí útulné apartmány v rustikálním alpském... Ubytování Sandrisser-Hütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Almhaus Innerkrems

9,5

Apartment Almhaus Innerkrems

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Almhaus Innerkrems. Apartmán Almhaus Innerkrems se nachází ve středisku Innerkrems, 1,5 km od lyžařského vleku Doppelsesselift Blutige Alm a 1,6 km od lanovky Sesselbahn... Ubytování Apartment Almhaus Innerkrems se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Schiffer

9,2

Appartements Schiffer

Ubytování (Apartmány) Appartements Schiffer. Apartmány Schiffer se nacházejí v lyžařském středisku Innerkrems, 1,5 km od lyžařského vleku Doppelsesselift Blutige Alm, a nabízejí bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Appartements Schiffer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Hardenack

9,1

Appartement Hardenack

Ubytování (Apartmán) Appartement Hardenack. Appartement Hardenack se nachází 150 metrů od nejbližšího lyžařského vleku v Innerkrems a 1 km od centra obce, a nabízí kabelovou TV a balkon orientovaný... Ubytování Appartement Hardenack se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain apartment Innerkrems

9,1

Mountain apartment Innerkrems

Ubytování (Apartmán) Mountain apartment Innerkrems. Mountain apartment Innerkrems je apartmán s výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma situovaný v Innerkremsu, 400 metrů od vleku Ubungslift 1, 500 metrů od vleku... Ubytování Mountain apartment Innerkrems se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urige Almhütte

9

Urige Almhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Urige Almhütte. Prázdninový dům Urige Almhütte se nachází v obci Innerkrems, pouhých 100 metrů od lyžařského vleku Strasseralm 1, a nabízí ubytování se sdíleným loungem,... Ubytování Urige Almhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Hutmannshaus

9

Hotel Hutmannshaus

Ubytování (Hotel) Hotel Hutmannshaus. Tento okouzlující, 150 let starý dům se nachází uprostřed národního parku Nockberge, pouhých 150 metrů od lyžařského areálu Innerkrems. Ubytování Hotel Hutmannshaus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Zirbenhof

8,9

Zirbenhof

Ubytování (Penzion – hostinec) Zirbenhof. Zirbenhof se nachází ve středisku Innerkrems, 1,5 km od lanovky Ubungslift 1, 1,6 km od lanovky Doppelsesselift Blutige Alm a 1,7 km od lanovky Slalom... Ubytování Zirbenhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Kinder- und Familienhotel Nockalm

8,8

Kinder- und Familienhotel Nockalm

Ubytování (Hotel) Kinder- und Familienhotel Nockalm. Kinder- und Familienhotel Nockalm se nachází v malé vesnici Innerkrems u národního parku Nockberge. Ubytování Kinder- und Familienhotel Nockalm se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Berghof

8,8

Hotel Berghof

Ubytování (Hotel) Hotel Berghof. - klidné prostředí v blízkosti sjezdovek lyžařského rezortu Ski Resort Innerkrems, - pokoje ve venkovském stylu mají dřevěný nábytek, satelitní TV s... Ubytování Hotel Berghof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Lärchenhof

8,7

Apartment Lärchenhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Lärchenhof. Apartment Lärchenhof nabízí ubytování s možností vlastního stravování a nachází se ve středisku Innerkrems, 600 metrů od lyžařského vleku Sesselbahn... Ubytování Apartment Lärchenhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Almstern

8,6

Pension Almstern

Ubytování (Penzion) Pension Almstern. Penzion Almstern se nachází v obci Innerkrems, v bezprostřední blízkosti sjezdovek lyžařského areálu Nockalm. Ubytování Pension Almstern se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Waltraud

8,6

Pension Waltraud

Ubytování (Penzion) Pension Waltraud. Pension Waltraud se nachází 900 metrů od lyžařského areálu Innerkrems-Grünleitennock a 10 minut jízdy od dálnice A10 a Kremsbrücke. Ubytování Pension Waltraud se nachází ve městě Innerkrems (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lärchenhof Apartment Nr 8

8,4

Lärchenhof Apartment Nr 8

Ubytování (Apartmán) Lärchenhof Apartment Nr 8. Lärchenhof Nr 8 je apartmán situovaný v Innerkrems uprostřed lyžařské a turistické oblasti Innerkrems a 400 metrů od lanovky Doppelsesselift Blutige Alm. Ubytování Lärchenhof Apartment Nr 8 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpine Apartment

8,1

Alpine Apartment

Ubytování (Apartmán) Alpine Apartment. Alpine Apartment se nachází v městečku Innerkrems, v budově z roku 1985, 400 metrů od vleku Ubungslift 1, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alpine Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Penkerhütte

7,9

Penkerhütte

Ubytování (Chata) Penkerhütte. Penkerhütte se nachází na tichém místě uprostřed hor, 6 km od centra obce Innerkrems. Nabízí ubytování s výhledem na hory, zahradu a parkování zdarma. Ubytování Penkerhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Christophorus

7,8

Gästehaus Christophorus

Ubytování (Prázdninové domy) Gästehaus Christophorus. Gästehaus Christophorus se nachází v Innerkremsu, kousek od Ubungslift 1, Doppelsesselift Blutige Alm a Slalom Kärnten 2006. Ubytování Gästehaus Christophorus se nachází ve městě Innerkrems 17 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nationalparkhotel Schihof

7,2

Nationalparkhotel Schihof

Ubytování (Hotel) Nationalparkhotel Schihof. Nationalparkhotel Schihof se nachází v obci Innerkrems na území korutanského národního parku Nochberge. Ubytování Nationalparkhotel Schihof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Beautiful and large house in hiking and skiing area Innerkrems with sauna and hot tub

Beautiful and large house in hiking and skiing area Innerkrems with sauna and hot tub

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful and large house in hiking and skiing area Innerkrems with sauna and hot tub. Featuring a spa bath, Beautiful and large house in hiking and skiing area Innerkrems with sauna and hot tub is located in Innerkrems. Ubytování Beautiful and large house in hiking and skiing area Innerkrems with sauna and hot tub se nachází ve městě Innerkrems (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nocky Mountain Apartment

Nocky Mountain Apartment

Ubytování (Apartmán) Nocky Mountain Apartment. Nocky Mountain Apartment se nachází v obci Innerkrems. Ubytování Nocky Mountain Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Innerkrems 1

Chalet Innerkrems 1

Ubytování (Chata) Chalet Innerkrems 1. Chalet Innerkrems 1 in Innerkrems features accommodation with free WiFi, 300 metres from Zechnerhohe, 500 metres from Ubungslift 1 and 600 metres from... Ubytování Chalet Innerkrems 1 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Innerkrems 2

Chalet Innerkrems 2

Ubytování (Chata) Chalet Innerkrems 2. Chata Innerkrems 2 se nachází v obci Innerkrems 2, 300 metrů od lanovky Zechnerhohe a 500 metrů od vleku Ubungslift 1. Nabízí zahradu s grilem. Ubytování Chalet Innerkrems 2 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Innerkrems

Město Innerkrems se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Innerkrems.