Hledat

Ubytování

Ubytování město Ferlach

Ve městě Ferlach (Rakousko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ferlach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ferlach

Ferienhaus Biene

9,6

Ferienhaus Biene

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Biene. Prázdninový dům Biene se nachází ve výšce 980 metrů nad mořem, 12 km od centra vesnice Ferlach v oblasti Bodental a 25 km od centra Klagenfurtu. Ubytování Ferienhaus Biene se nachází ve městě Bodental 32 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Matheidl

8,6

Gasthaus Matheidl

Ubytování (Penzion) Gasthaus Matheidl. Rodinný Gasthaus Matheidl s více než 50letou tradicí nabízí klidnou polohu na okraji lesa, asi 10 minut chůze od centra Ferlachu, nejjižnějšího rakouského... Ubytování Gasthaus Matheidl se nachází ve městě Karawankenzeile 10 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mostecky

8,5

Ferienwohnung Mostecky

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Mostecky. Ferienwohnung Mostecky se nachází ve Ferlachu, 49 km od obce Bad Kleinkirchheim, a nabízí možnost ubytovat se s domácími mazlíčky. Ubytování Ferienwohnung Mostecky se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Plasch

8,5

Gasthof Plasch

Ubytování (Penzion) Gasthof Plasch. Gasthof Plasch v klidném prostředí uprostřed pohoří Karawanken a pouhých 5 minut chůze od jezera Feistritzer Stausee nabízí skvělou kuchyni a vlastní... Ubytování Gasthof Plasch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Tischler

8,3

Gästehaus Tischler

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Tischler. Located in Ferlach, 13 km from Klagenfurt, Gästehaus Tischler provides free bikes and free WiFi. Ubytování Gästehaus Tischler se nachází ve městě Kirschentheuer 10 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhütte

8,2

Almhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Almhütte. Almhütte is situated in Ferlach and offers barbecue facilities and a terrace. The property has garden views and is 48 km from Velden am Wörthersee. Ubytování Almhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abhau-Tage

8,1

Abhau-Tage

Ubytování (Prázdninový dům) Abhau-Tage. Prázdninový dům Abhau-Tage se nachází v korutanském městě Ferlach, 36 km od Villachu, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Abhau-Tage se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Tschertou

Gästehaus Tschertou

Ubytování (Penzion) Gästehaus Tschertou. Offering free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Gästehaus Tschertou is set in Ferlach. Ubytování Gästehaus Tschertou se nachází ve městě Ferlach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ella

Haus Ella

Ubytování (Apartmán) Haus Ella. Located in Oreinschnak, Haus Ella provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 47 km from Velden am Wörthersee. Ubytování Haus Ella se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

100m² Ferienwohnung

100m² Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) 100m² Ferienwohnung. 100m² Ferienwohnung is located in Ferlach. The accommodation is 16 km from Klagenfurt, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování 100m² Ferienwohnung se nachází ve městě Ferlach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Erika 1

Holiday home Erika 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Erika 1. Holiday home Erika 1 is located in Ferlach and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 17 km from Klagenfurt. Ubytování Holiday home Erika 1 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Ferlach

Město Ferlach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Ferlach.