Hledat

Ubytování

Ubytování město Klagenfurt

Ve městě Klagenfurt (Rakousko) máme celkem 118 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Klagenfurt

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Klagenfurt

Ferienhaus Molitor

10

Ferienhaus Molitor

UbytováníFerienhaus Molitor. Ferienhaus Molitor se nachází v Klagenfurtu, 3,4 km od hradu St. Georgen am Sandhof, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a úschovnou... Ubytování Ferienhaus Molitor se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Käthe

10

Ferienhaus Käthe

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Käthe. Ferienhaus Käthe se nachází v Klagenfurtu, pouhých 700 metrů od Schrottenburgu, a nabízí kasino, terasu a bankomat. Ubytování Ferienhaus Käthe se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

My Best Studio

10

My Best Studio

Ubytování (Apartmány) My Best Studio. My Best Studio s balkonem se nachází v Klagenfurtu, pouhých 800 metrů od Schrottenburgu a necelý 1 km od stadionu Wörthersee. Ubytování My Best Studio se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Apartment Lina

9,9

Apartment Lina

Ubytování (Apartmán) Apartment Lina. Apartment Lina se nachází v Klagenfurtu, jen 1 km od Provinciálního muzea a 1,3 km od Lindwurmu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartment Lina se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Stylisches Cityapartment Benedikt 3

9,9

Stylisches Cityapartment Benedikt 3

Ubytování (Apartmány) Stylisches Cityapartment Benedikt 3. Set in Klagenfurt, near Lindwurm, Museum of Modern Art and Provincial Museum, Stylisches Cityapartment Benedikt 3 features free WiFi. Armorial Hall is 1. Ubytování Stylisches Cityapartment Benedikt 3 se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Das Domizil

9,9

Das Domizil

UbytováníDas Domizil. Das Domizil se nachází v Klagenfurtu, necelý 1 km od Lindwurmu, 9 minut chůze od muzea moderního umění a 1 km od Armorialu. Ubytování Das Domizil se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Apartment Ella

9,8

Apartment Ella

Ubytování (Apartmán) Apartment Ella. Apartment Ella se nachází v Klagenfurtu, necelý 1 km od Provinciálního muzea, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartment Ella se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Gemütliche Stadtwohnung in Klagenfurt

9,8

Gemütliche Stadtwohnung in Klagenfurt

UbytováníGemütliche Stadtwohnung in Klagenfurt. Gemütliche Stadtwohnung se nachází v Klagenfurtu, asi 90 metrů od Provinciálního muzea, a nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí. Ubytování Gemütliche Stadtwohnung in Klagenfurt se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Sandra's Lounge

9,8

Sandra's Lounge

Ubytování (Apartmán) Sandra's Lounge. Boasting a garden and a terrace, Sandra's Lounge features accommodation in Klagenfurt with free WiFi and garden views. The property is 1. Ubytování Sandra's Lounge se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Wohnung 719

9,8

Wohnung 719

Ubytování (Apartmán) Wohnung 719. Wohnung 719 se nachází v Klagenfurtu, 500 metrů od Provinciálního muzea a 500 metrů od Lindwurmu. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Wohnung 719 se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Die Stadtoase

9,8

Die Stadtoase

Ubytování (Apartmán) Die Stadtoase. Die Stadtoase in Klagenfurt offers accommodation with free WiFi, 400 metres from Lindwurm, 400 metres from Provincial Museum and 500 metres from Museum of... Ubytování Die Stadtoase se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Der Landsitz

9,8

Der Landsitz

Ubytování (Apartmán) Der Landsitz. Der Landsitz in Klagenfurt features accommodation with free WiFi, 2.7 km from Viktring Abbey, 5 km from Wörthersee Stadium and 5 km from Schrottenburg. Ubytování Der Landsitz se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Sandra's Juwel

9,8

Sandra's Juwel

Ubytování (Apartmán) Sandra's Juwel. Sandra's Juwel in Klagenfurt provides accommodation with free WiFi, 600 metres from Lindwurm, 600 metres from Provincial Museum and 700 metres from Museum... Ubytování Sandra's Juwel se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Urlaub machen wo andere arbeiten :)

9,7

Urlaub machen wo andere arbeiten :)

Ubytování (Apartmán) Urlaub machen wo andere arbeiten :). Urlaub machen wo andere arbeiten:) se nachází v Klagenfurtu, necelý 1 km od hradu Maria Loretto, 13 minut chůze od hradu Freyenthurn a 1,4 km od... Ubytování Urlaub machen wo andere arbeiten :) se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Apartments Alter Platz

9,7

Apartments Alter Platz

Ubytování (Apartmány) Apartments Alter Platz. Apartments Alter Platz se nachází v centru Klagenfurtu, 100 metrů od muzea moderního umění a 5 minut pěšky od sochy draka a městského divadla, a nabízí... Ubytování Apartments Alter Platz se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Appartement 40

9,7

Appartement 40

Ubytování (Apartmán) Appartement 40. Offering free WiFi and city views, Appartement 40 is an accommodation set in Klagenfurt, just 1.4 km from Lindwurm and 1.4 km from Provincial Museum. Ubytování Appartement 40 se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

hostel MAPI/JARU

9,7

hostel MAPI/JARU

Ubytování (Hostel) hostel MAPI/JARU. Hostel MAPI/JARU se nachází v Klagenfurtu, jen pár kroků od Armorialního sálu, a nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. Ubytování hostel MAPI/JARU se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Apartment - Wulfenia

9,7

Apartment - Wulfenia

Ubytování (Apartmán) Apartment - Wulfenia. Set in Klagenfurt, 1.4 km from Drasing Castle, Apartment - Wulfenia offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi and a 24-hour... Ubytování Apartment - Wulfenia se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

WOHNEN BAHNSTRASSE 5

9,6

WOHNEN BAHNSTRASSE 5

UbytováníWOHNEN BAHNSTRASSE 5. WOHNEN BAHNSTRASSE 5 se nachází v Klagenfurtu, necelý 1 km od Provinciálního muzea. Ubytování WOHNEN BAHNSTRASSE 5 se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Apart of me Klagenfurt

9,6

Apart of me Klagenfurt

Ubytování (Apartmány) Apart of me Klagenfurt. Apart of me Klagenfurt se nachází 400 metrů od Armorialní síně a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Apart of me Klagenfurt se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Zwischen See & Zentrum / Messe. Arbeitsplatz, TG

9,6

Zwischen See & Zentrum / Messe. Arbeitsplatz, TG

UbytováníZwischen See & Zentrum / Messe. Arbeitsplatz, TG. Zwischen See & Zentrum / Messe se může pochlubit zahradou, restaurací a kasinem. Ubytování Zwischen See & Zentrum / Messe. Arbeitsplatz, TG se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Ruhige Wohnung mit Balkon

9,6

Ruhige Wohnung mit Balkon

Ubytování (Apartmán) Ruhige Wohnung mit Balkon. Ruhige Wohnung mit Balkon se nachází asi 1,1 km od hradu Annabichl. Ubytování Ruhige Wohnung mit Balkon se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Apartment-Rimini

9,5

Apartment-Rimini

Ubytování (Apartmán) Apartment-Rimini. Set 900 metres from Provincial Museum and 900 metres from Lindwurm, Apartment-NEU offers accommodation in Klagenfurt. Ubytování Apartment-Rimini se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

KAISER'S Freundschaft

9,5

KAISER'S Freundschaft

UbytováníKAISER'S Freundschaft. KAISER'S Freundschaft se nachází v Klagenfurtu, 2,6 km od hradu Welzenegg a 4,3 km od Armorialní síně, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování KAISER'S Freundschaft se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Casa Sol

9,5

Ferienhaus Casa Sol

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Casa Sol. Ferienhaus Casa Sol enjoys a location in Klagenfurt, just 2.3 km from Maria Loretto Castle. Free WiFi is available in this holiday home, set 4. Ubytování Ferienhaus Casa Sol se nachází ve městě Christlweg 27 (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Himmelberg

9,5

Ferienwohnung Himmelberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Himmelberg. Ferienwohnung Himmelberg offers accommodation in Klagenfurt, 60 metres from Lindwurm. The accommodation is 80 metres from Armorial Hall. Ubytování Ferienwohnung Himmelberg se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Das Quartier

9,5

Das Quartier

Ubytování (Apartmány) Das Quartier. Das Quartier se nachází v Klagenfurtu a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. K vybavení patří také myčka a rychlovarná konvice. Ubytování Das Quartier se nachází ve městě Bahnhofstrasse 28 (Rakousko - Korutany).

Apartment-Siena

9,5

Apartment-Siena

Ubytování (Apartmán) Apartment-Siena. Tento klimatizovaný prázdninový dům se nachází v Klagenfurtu, 900 metrů od sochy Lindwurm a muzea Landesmuseum Kärnten. Ubytování Apartment-Siena se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

HeRo´s Home

9,5

HeRo´s Home

Ubytování (Apartmány) HeRo´s Home. HeRo´s Home has garden views, free WiFi and free private parking, set in Klagenfurt, 1.7 km from Wörthersee Stadium. Ubytování HeRo´s Home se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Apartment-Milano

9,5

Apartment-Milano

Ubytování (Apartmán) Apartment-Milano. Apartment-Milano nabízí ubytování v Klagenfurtu, pouhých 900 metrů od muzea moderního umění, regionálního muzea a fontány Lindwurmbrunnen. Ubytování Apartment-Milano se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Katharinen Apartments

9,5

Katharinen Apartments

Ubytování (Apartmán) Katharinen Apartments. Boasting a spa bath, Katharinen Apartments is situated in Klagenfurt. This apartment features free private parking, a shared lounge and free WiFi. Ubytování Katharinen Apartments se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Sandra‘s Studio

9,5

Sandra‘s Studio

Ubytování (Apartmán) Sandra‘s Studio. Sandra‘s Studio is a self-catering property located in Klagenfurt, a 10-minute walk from the Lindwurm statue and the Landhaus governmental building with... Ubytování Sandra‘s Studio se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Apartment and more

9,5

Apartment and more

Ubytování (Apartmány) Apartment and more. Apartment and more has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Klagenfurt, 300 metres from Wörthersee Stadium. Ubytování Apartment and more se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

13 Polantalweg - Großbuch

9,4

13 Polantalweg - Großbuch

Ubytování (Apartmán) 13 Polantalweg - Großbuch. 13 Polantalweg - Großbuch is located in Klagenfurt, 2.3 km from Drasing Castle and 2.3 km from Tentschach Castle, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování 13 Polantalweg - Großbuch se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Klagenfurt

9,4

Ferienwohnung Klagenfurt

UbytováníFerienwohnung Klagenfurt. Ferienwohnung Klagenfurt nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Klagenfurtu, 1,2 km od hradu Welzenegg a 1,9 km od Provinčního muzea. Ubytování Ferienwohnung Klagenfurt se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Holiday Suite

9,4

Holiday Suite

Ubytování (Apartmán) Holiday Suite. Holiday Suite se nachází v Klagenfurtu, 1,3 km od stadionu Wörthersee a 1,4 km od Schrottenburgu. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Holiday Suite se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Stadt Residence Klagenfurt

9,4

Stadt Residence Klagenfurt

Ubytování (Apartmán) Stadt Residence Klagenfurt. Offering free WiFi and city views, Stadt Residence Klagenfurt is an accommodation located in Klagenfurt, just 300 metres from Provincial Museum and 500... Ubytování Stadt Residence Klagenfurt se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Apartment Laura

9,3

Apartment Laura

Ubytování (Apartmán) Apartment Laura. Offering city views, Apartment Laura is an accommodation located in Klagenfurt, 1.1 km from Lindwurm and 1.2 km from Provincial Museum. Ubytování Apartment Laura se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Stylische Cityapartments Benedikt

9,3

Stylische Cityapartments Benedikt

Ubytování (Apartmány) Stylische Cityapartments Benedikt. Set within 200 metres of Lindwurm and 300 metres of Museum of Modern Art in Klagenfurt, Stylische Cityapartments Benedikt offers accommodation with free... Ubytování Stylische Cityapartments Benedikt se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

214 Messe Apartments Salzburg

9,3

214 Messe Apartments Salzburg

Ubytování (Apartmán) 214 Messe Apartments Salzburg. 214 Messe Apartments Salzburg is set in Klagenfurt, 1.2 km from Lindwurm, 1.2 km from Provincial Museum, and 1.3 km from Museum of Modern Art. Ubytování 214 Messe Apartments Salzburg se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Klagenfurt Green House

9,3

Klagenfurt Green House

Ubytování (Prázdninový dům) Klagenfurt Green House. Klagenfurt Green House se nachází v Klagenfurtu, jen 1,7 km od hradu St. Georgen am Sandhof. Ubytování Klagenfurt Green House se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

102 Messe Apartment Venedig

9,3

102 Messe Apartment Venedig

Ubytování (Apartmán) 102 Messe Apartment Venedig. 102 Messe Apartment Venedig is situated in Klagenfurt, 1.2 km from Provincial Museum, 1.3 km from Museum of Modern Art, as well as 1. Ubytování 102 Messe Apartment Venedig se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Moderne 3 Zimmer Wohnung Zentrum KLagenfurt

9,3

Moderne 3 Zimmer Wohnung Zentrum KLagenfurt

Ubytování (Apartmán) Moderne 3 Zimmer Wohnung Zentrum KLagenfurt. Located in Klagenfurt, 100 metres from Provincial Museum, Moderne 3 Zimmer Wohnung Zentrum KLagenfurt provides accommodation with a bar, free WiFi, a... Ubytování Moderne 3 Zimmer Wohnung Zentrum KLagenfurt se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Kremsbrucker

9,3

Ferienwohnungen Kremsbrucker

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Kremsbrucker. Ferienwohnungen Kremsbrucker se nachází 7 km od centra Klagenfurtu, a nabízí velkou zahradu s koupacím jezírkem, lehátky a místem pro grilování. Ubytování Ferienwohnungen Kremsbrucker se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

102 Venedig 59m2, 1-4 Pers extra Bedroom

9,2

102 Venedig 59m2, 1-4 Pers extra Bedroom

Ubytování (Apartmán) 102 Venedig 59m2, 1-4 Pers extra Bedroom. 102 Venedig 59m2, 1-4 Pers extra Bedroom is situated in Klagenfurt, 1.2 km from Lindwurm, 1.2 km from Provincial Museum, as well as 1. Ubytování 102 Venedig 59m2, 1-4 Pers extra Bedroom se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

101 Messe Apartment Athen

9,2

101 Messe Apartment Athen

Ubytování (Apartmán) 101 Messe Apartment Athen. Located 1.2 km from Provincial Museum, 1.3 km from Museum of Modern Art and 1. Ubytování 101 Messe Apartment Athen se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Vermiete wunderschönes Apartment mit Garten in Wörthersee-Nähe

9,2

Vermiete wunderschönes Apartment mit Garten in Wörthersee-Nähe

UbytováníVermiete wunderschönes Apartment mit Garten in Wörthersee-Nähe. Vermiete wunderschönes Apartment mit Garten se nachází v Klagenfurtu ve městě Wörthersee-Nähe, 3,9 km od stadionu Wörthersee, 5,5 km od Lindwurmu a 5,5 km... Ubytování Vermiete wunderschönes Apartment mit Garten in Wörthersee-Nähe se nachází ve městě Klagenfurt (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Klagenfurt

Město Klagenfurt se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 118 hotelů a ubytování ve městě Klagenfurt.