Hledat

Ubytování

Ubytování město Friesach

Ve městě Friesach (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Friesach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Friesach

Das Salvator Iris Porsche Landhotel

9,5

Das Salvator Iris Porsche Landhotel

Ubytování (Hotel) Das Salvator Iris Porsche Landhotel. Das Salvator Iris Porsche Landhotel has a restaurant, fitness centre, a bar and garden in Friesach. Ubytování Das Salvator Iris Porsche Landhotel se nachází ve městě Friesach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bucher - Metnitztalerhof

9

Villa Bucher - Metnitztalerhof

Ubytování (Hotel) Villa Bucher - Metnitztalerhof. Located on the main square of the historic town of Friesach in Northern Carinthia, Landhotel Metnitztalerhof offers rooms with free Wi-Fi, a traditional... Ubytování Villa Bucher - Metnitztalerhof se nachází ve městě Friesach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lerchenhof

8,6

Lerchenhof

Ubytování (Prázdninový areál) Lerchenhof. Lerchenhof se nachází v obci Friesach, 48 km od Bad Kleinkirchheim a 37 km od Klagenfurtu, a nabízí soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Lerchenhof se nachází ve městě Friesach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Geräumiges Wohlfühlplätzchen

Geräumiges Wohlfühlplätzchen

Ubytování (Apartmán) Geräumiges Wohlfühlplätzchen. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and water sports facilities, Geräumiges Wohlfühlplätzchen offers accommodation in Friesach with free... Ubytování Geräumiges Wohlfühlplätzchen se nachází ve městě Friesach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Friesach

Město Friesach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Friesach.