Hledat

Ubytování

Ubytování město Hof

Ve městě Hof (Rakousko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hof

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hof

Pension Bergkristall

9,6

Pension Bergkristall

Ubytování (Penzion) Pension Bergkristall. Pension Bergkristall v Heiligenblutu uprostřed pohoří Hohe Tauern stojí jen 25 metrů od lanovky na Großglockner. Parkoviště penzionu můžete využívat... Ubytování Pension Bergkristall se nachází ve městě Hof (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ebnerle

9,5

Ferienhaus Ebnerle

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Ebnerle. Featuring mountain views, Ferienhaus Ebnerle features accommodation with a balcony and a kettle, around 800 metres from Großglockner / Heiligenblut. Ubytování Ferienhaus Ebnerle se nachází ve městě Hof (Rakousko - Korutany).

Chalet Hotel Senger

9,5

Chalet Hotel Senger

Ubytování (Hotel) Chalet Hotel Senger. Chalet Hotel Senger se nachází v obci Heiligenblut v národním parku Vysoké Taury. Ubytování Chalet Hotel Senger se nachází ve městě Hof (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rupertihaus

9,2

Hotel Rupertihaus

Ubytování (Hotel) Hotel Rupertihaus. Hotel Rupertihaus, obklopen horami Hohe Tauern, se nachází v Heiligenblut am Grossglockner, 200 metrů od lanovky. Ubytování Hotel Rupertihaus se nachází ve městě Hof (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AppHaus Sonne

9,1

AppHaus Sonne

Ubytování (Apartmány) AppHaus Sonne. AppHaus Sonne se nachází 5 minut chůze od centra Heiligenblutu a může se pochlubit panoramatickým výhledem do údolí Mölltal a na horu Großglockner. Ubytování AppHaus Sonne se nachází ve městě Hof (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonnblick

9

Hotel Sonnblick

Ubytování (Penzion) Hotel Sonnblick. Landgasthof Sonnblick se nachází 2 minuty jízdy autem od nejbližší sjezdovky lyžařského areálu Grossglockner a 15 minut chůze od centra obce Heiligenblut. Ubytování Hotel Sonnblick se nachází ve městě Hof (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nationalpark Lodge Grossglockner

8,7

Nationalpark Lodge Grossglockner

Ubytování (Hotel) Nationalpark Lodge Grossglockner. Nationalpark Lodge Grossglockner se nachází v Heiligenblutu, na úpatí hory Großglockner. Ubytování Nationalpark Lodge Grossglockner se nachází ve městě Hof (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Post an der Talstation

8,7

Landhotel Post an der Talstation

Ubytování (Hotel) Landhotel Post an der Talstation. Tento hotel nabízí pokoje s balkonem v centru města Heiligenblut, přímo naproti lanovce vedoucí na Großglockner. Za parkování se neplatí. Ubytování Landhotel Post an der Talstation se nachází ve městě Hof (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hof

Město Hof se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Hof.